0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben az önce ilk dozumu oldum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de cuma günü oldum sorun yok emziriyom
tarafından
Sabah kadar dayanmaz çünkü yan etki yaptı mi
tarafından
Yok cnm ben eve geldim emzirdim benimkide emmeden durmaz sürekli meme der doktor ver dedi birşey olmaz dedi yan etki yapmadı korkma
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından
Bende oldum asi bakanlık bir şey söylememis hemşire 24 saat emzirme dedi ben zaten antikorların bebeğe geçmesini istedim ondan yaptırdım 9 aylık durmaz emmeden sürekli emer durur 3 saat oyaladim emzirdim beklemedim 
(59 puan) tarafından
Bu arada yan etki falan da yapmadı bebekte bende yaptı kol ağrısı kas ağrısı bulantı baş ağrısı ben baya ağır yaşadım yan etkileri.
tarafından
Sağol canım kolun ağrıyı şuan tek
0 oy
(7,654 puan) tarafından
24unde vuruldum emziriyorum bizde oluşan antikor bebeğe de geciyor hayırlısı olsun
tarafından
Sağol canım
0 oy
(188 puan) tarafından
Bende cuma günü vuruldum bir aylık bebeğim var kol ağrısı hariç bir yan etki görmedim. ALLAHA ŞÜKÜR BU karar tamamiyle kişisel diye düşünüyorum tavsiye edenler ve tavsiyeyi kişiye bırakanlar olarak ikiye ayrılıyor her iki karardaysa risk varsa aşı olmak olmamaktan dha hayırlıdır diye düşünenlerdenim. Çünkü yarın birgün ne yaşanacak kimse bilmiyor kimse bebeğini riske atmak istemez geriside taktir ilahi..

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 383 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Havva&BerKin Annesi (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu

379,893 soru

11,372,382 cevap

34,855 kullanıcı

...