0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından
32+2 dogum yaptim bebegim yogun bakimda solunum yetmezligi var cigerleri gelismediginden 12 gun oldu doktoru hergun ariyorum 30 sn ya konusuyoruz ya konusmuyoruz niye aradinz der gibi aciyor telefonu zaten durumunu soruyorum oglumun entube diyor ayni degisen bisi yok diyor beslenmesi 5m di simdi 25 olmus havayi dusurmusler bunlsri soluyor e iyimi peki diyorum cvp vermiyor haftada 1 gun 5.10 dk gorus onuda gun seciosun belli saatler arasi bebegimin agzi yara olmus uyutuyorlar herhalde agzi yamulmus hortumdan resmen rahatsiz olucak sekilde ama tepki vermiyor aglamakdan sutum kesilcek diye korkuyorum doktor biraz agirdan aliyor gibime geldi tuzla okan universitesi ozel hastanesinde bebegim nolur dua edin bi gelisme olsun artik

21 Cevaplar

0 oy
(2,444 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kavuştursun sizi inşallah
(225 puan) tarafından
Amin allah razi olsun insallah
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah şifa versin canım bir an önce kavuş bebişine
(225 puan) tarafından
Insallah allah razi olsun
(13,202 puan) tarafından
Senden de canım
0 oy
(667 puan) tarafından
ALLAH şifa versin tez zamanda kucağına alırsın 
(225 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(457 puan) tarafından
Allah şifa versin canım.cok zor doğurup eve boş gelmek. Niye bu kadar erken oldu canım doğumun
(225 puan) tarafından
Gebelik kolestazi vardi kasintim vardi cok safra asiti vardi bebegi oldurmesin diye aldilar
(457 puan) tarafından
Hamileyken bebeğin ciğerleri gelişsin diye anneye igne yapılıyor diye biliyorum canım.
(225 puan) tarafından
Yaptilar 5 gun sonrada aldilat
(457 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun.
(225 puan) tarafından
Sagol allah razi olsun canm
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kalbini ferah tut öncelikle 

Malesef doktorların egolari insanliklarindan daha yüksek 

Allah evladini sizlere bağışlasın 
(225 puan) tarafından
Amin insallah ne hastanedeki hemsireler ne doktor muhattap oluncak insan deilde iste elimiz mahkum
(7,654 puan) tarafından
Özel hastane bi de yazık yaa
(225 puan) tarafından
Agirdan aliyolarmis gibime geliyor sonucta devletten para aliyolar
(7,654 puan) tarafından
Ablamin ikizleri 34 de erken doğdu 45 gün kuvözde kaldılar
Sen sabırlı ol ve dua et o yavrunun dogmadan dunya da alacağı nefes yiyeceği ekmek sayılı inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz
(225 puan) tarafından
Amin insallah canim benim allah razi olsun sagol
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canim. inşallah evladini sağlıcakla kucağına alırsın. 
(225 puan) tarafından
Amin insallah allah razi olsun kuzum
0 oy
(342 puan) tarafından
Canım bende 32+5 de doğum yaptım. Bebeğim 1 ay küvez de kaldı. Hergün süt götürdüm. Anne sütü onu iyileştiriyor emin ol. Korkma orda doktorların yanında güvende. Allahım izniyle sağ salim sen de kucağına alırsın sabret 
(225 puan) tarafından
Uzak birazda yer 10 paket 1 hafta gidio aslinda ama bn biter mama verirler diye goturuyorum
(342 puan) tarafından
Iyi yapıyorsun. Doktorlar gel emzirmeye başla dedikten 1 hafta sonra bebeği taburcu ediyorlar. Her gittiğinde kilosunu boyunu ve sarılığını sor. Nefes alış verişini sor
(225 puan) tarafından
Insallah o gunleride goruruz  hergun arayip soruyorum herseyini
(342 puan) tarafından
Üzülme sakın ağlama da o hissediyor ve sütün kesilir. Allahın izniyle sen de benim gibi cennet kokulu evladına kavuşacaksın. Tıp çok ilerledi bebeğin orda güvenli bir yerde ona çok iyi bakıyorlardır
(225 puan) tarafından
Insallah kuzum cok sagol allah razi olsun
0 oy
(568 puan) tarafından
Benimde bebeğim kuvezde yattı bilirim o duyguyu ama hem özel hastane hemde havalilar oda iyiymiş bizim devlet hastanesiydi Ankara şehir hastanesi adam hergun arardı beni ya sakın üzülme annesi sütun gitmesin bak o hisseder şuan sana ihtiyacı var derdi ne değişik Dr mus o 
(225 puan) tarafından
Iste boyle iyi birine denk gelmedik ben devlette dogurdum yer olmadigi icin bebegimi baska hastaneye goturduler ozele goturmusler
(568 puan) tarafından
Sen sabret annesi Allah'ın izniyle gelicek bol bol süt sağ dondur o colastum çok önemli sonra canavar olacak o gelince sen onun agzinida iyilestirirsin mis gibi bakarsın vakti gelmeden yer  mamasını sütünü anne sütüne protein alırsın hemen toplar
(225 puan) tarafından
Eve gelse bi insallah sagol canim
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda iyileşip kucağına almayı nasip etsin Allah sana da sabır versin 
(225 puan) tarafından
Amin sagol kuzum insallah
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Oyy kıyamam size canım benim Rabbim evladını tez zamanda çıkarmayı nasip etsin inşallah. Bebeği alıp başka hastaneye yatırma şansınız var mı?
(225 puan) tarafından
Yok malesef zaten cesarette edemem ki ole biseye
(1,284 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım.
(225 puan) tarafından
Insallah canim sagol
0 oy
tarafından
İnşallah hemencecik kavuşursun yavruna canım 
(225 puan) tarafından
Insallah kuzum
0 oy
tarafından
Rabbim sağlıkla kavuştursun tez vakitte şifasını versin inşallah 
(225 puan) tarafından
Amin insallah canim
0 oy
tarafından
Üzülme canım rabbim şifa versin..sen iyi düşün annesinin kucağına gelicek ins.. doktorlar öyle olmak zorunda...iyi bisiy diyemezler hep kötüsünü söylerler..iyi bisiy diyip sonrada kotulesirse hani iyiydi öyle dediniz diyip sorgulamaya başlarsınız umut vermemek için konuşuyorlar.. bebeğim eve geldi şükür postunuda görürüz bak .hiç uzulem şuan onun ihtiyacı olan sütü sağla.elinden.bu.gelir ki bebis geldiğinde.icsin toparlarsn.
(225 puan) tarafından
Insallah kuzum sagiyorum biriktiriyorm dolapta bitti dediklernde goturuyorum insallah iyu olucak oglum
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben  28 haftalık hemileyim. Açılmam  çok.  Doktor  32 haftya zor yetişir dedi. Ciger iynesi falan yapıldı dün. Oturmuş bekliyorum . Ama nasıl bir  korku var içimde anlatamam. Rabbim sağ salim kucagımıza almamızı nasib etsin inşallah  Aminn
(225 puan) tarafından
Amin insallah canim sen kilo aldircak seyler yemeye bak bebege benm ki 2300 dogdu 47 cm dogdu boyuda pek kisa deil iyi demisdi doktor ben 1 hafta hastanede yattm hergun sut yogurt peynir yedm 1 haftada 500 gram aldirdim bebegime sende oyle seyler tuket stres yapma
(266 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm benim   .
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canim Ìnşallah tez bir zamanda yavruna kavuşursun 
(225 puan) tarafından
Amin insallah canm
0 oy
(734 puan) tarafından
Ben hemsireyim beslenmesinin artması yediklerini midenin sindirmesi anlamına gelir.Bazen geriler üzülme normal.Havayi düşünmeleride akcigerlerinin daha iyi olduğunu gösterir.Yavas yavaş normale dönüyor üzülme.çıkınca ve orda senin sütüne çok ihtiyacı var
(225 puan) tarafından
Iste kuzum  iyiye gidiyor demiyor bunlari soyluyor ama 10 gundur soledigi tek sey bunlar insallah en kisa zamanda cikar agzindaki hortumdan agzi baya acilmis sola yukari dogru rahatsiz olucak sekilde ama tepki vermior uyutuyorlarmidir acabaki
(734 puan) tarafından
Tüpünü çekip çıkarmasın diye uyutuyor olabilirler
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm rabbim  çabuk zamanda kavustrsn ins ewladini sana❤️❤️
(225 puan) tarafından
Amin insallah sagol canm
tarafından
Amin kuzum sende saol
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Allah şifa versin, en hayırlsıyla tez zamanda kavuşursun yavruna inşallah
(225 puan) tarafından
Insallah kuzum sagol
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Hiçbir zaman umutlu konuşmaz doktorlar beslenmesi normale dönmüş havayı azaltmalari demek kendi kendine nefes almaya başlamış demek ki buda çok iyi birşey demek oluyor 
(225 puan) tarafından
Ay insallah bunca seye ragmen iyi deyipte insana moral vermiolar
(2,469 puan) tarafından
Demezler diyemezler yani doktor benim yüzüme direkmen fazla umutlanma yaşamaz en fazla 4-5 gün hayatta kalır demişti düşünün
(225 puan) tarafından
Cok acimasizlar ya
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Rabbim şifa versin tez zamanda kavuştursun inşallah bazı doktorlar böyle maalesef
(225 puan) tarafından
Sagol kuzum allah razi olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aydan YILDIZ (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 333 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 407 göst.
8 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tarifsiz duygu (20 puan) tarafından soruldu

379,184 soru

11,350,739 cevap

34,818 kullanıcı

...