0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Kendimi de eşimi de artık salmak istiyorum. Ne b.k yerse yesin umrumda olmasın. Beni ilgilendirmesin. Kendi iyiliğim için bunu yapmalıyım. 

Onun yediği bir haltın beni alçaltamayacağını şu beynime işlemeliyim. 

Nasıl ama :( Şu saatten sonra bırakıyorum diyorum, yine olmuyor. 

Sevdiğine güvenmeli değil mi insan ...

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
sevdigine guvenmemeli bence insan.. sahsen ben kimseye guvenmem esimde bir insan bende belki o da bende hata yapabiliriz insaniz ben buyuk konusmama yanlisiyim o yuzden 99.9 da guvensem 0.01 pay birakirim.. haa payi birakirken adami da birakirim banane aldatirsa aldatsin.. bedelini oder.. aldatacak insan sen kafese koysan da aldatir sen salsanda aldatir.. haaa bu raddeye gelmek icinde bir darbe yiyip insani sikmanin.yanlis oldugunu ogrenmis.olmak gerek
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Hayatın kanunu sanki bu laf uyumlu olur bence ya bu deveyi gudeceksin yada bu diyardan gideceksin..
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Sen kendi öz güvenin artsn diye icin ugras. Gerisi kendiliginden gelicek emib ol
0 oy
(66 puan) tarafından
İnsan kendine  bile güvenmemeli herkes her şeyi yapar,bunu bilmeli..Her zaman acaba demeli,şüpheci olmalı ama karsiyi sikmamali,ben de bazen eşimin zihnine girmek istiyorum acaba ne düşünüyor aklındaki ne? Sonra salıyorum bebeğim var artık,çok da şey yapmıyorum.. 
0 oy
(33 puan) tarafından
Bnde öyle olmayı çok istiyorum ama olmuyor keşke olabilsek öyle sokaktan geçen yabancı adama güvenirim belki ama eşime güvenmem o derece 
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Özgüvenli olursan herşey düzelir

(92 puan) tarafından
"Psikoloji"  öyle der değil mi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 202 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (75 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 642 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,137 puan) tarafından soruldu