0 oy
690 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün erkek kardeşi ve oğlu ile ilgili olan postun hala etkisinden çıkamadım dün tüm gün kafamda döndü gece rüyam da korktum.. siz nasıl atlattınız ne yapmam gerekiyor.. şuan hamileyim ve çok etkilendim. Korkudan eşime söyleyemedim..

24 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kadın sonradan çocuğun dövüldüğünü falan söyledi şiddet tabiki çözüm değil ama ben o kadının çocukların psikolojisi üzerinde duracağını sanmıyorum böyle olaylar zaten yapan yakınımız kendi aramizda kalsın kimse duymasın diye diye çoğaldı..
(1,238 puan) tarafından
O çocuklar bunu asla unutmayacak hemde asla ve illerde tirava olarak kalacak
(3,457 puan) tarafından
Evet öyle olacak
tarafından
Bu 13 yaşındaki çocuk daha çocuk ama 5 sene sonra çocuk olmayacak adam olacak bizim çoluğumuz çocuğumuzu 1 saniye bile gözümüzün önünden ayırmamamız gerekiyor vallahi çok kötüyüm ya
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Şuan bende o durumdayım ve aklımdan kesinlikle çıkmadı 
tarafından
Psikolojim bozulacak gerçekten çok korkuyorum.
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben her zaman şunu söylerin danışanalrımı dini eğitimine ne kadar çok düşerseniz okadar evlatlatınızı kurtarırsınız  hem anne hem baba kendini geliştirmeli her iki cephede ve bundan daha nicelerni gördüm duydum 
tarafından
Bu çocuk 18 yaşına gelince ne olacak. Kendine nasıl sahip çıkacak.
(5,311 puan) tarafından
İyi bir psikolog destegi almadığı sürece  hayatıda aynı olumsuzluklarla devam edicek dünya hayatı gbi ahiret hayatıda kötü olucaktırve asıl konu bu kişi  o şekilde tacize veya tecavüze uğramış mı ve nerden gördü hangi sitelerde geziyor
tarafından
Kesinlikle öyle 13 yaşında çocuk diyorum ama aslında çocukta değil ergenliğe girmiş bir delikanlı Allah muhafaza etsin bizi de aklımızı da..
(5,311 puan) tarafından
amin cnm  amin
0 oy
tarafından
Canim gereken yapildi o konuda postu acan hanim efendi gerekli aciklamayi yapti Allah yatdimcisi olaun iki çocugunda ailelerinde sende cok takma kafana hamilesin bebeginde etkilenir o postan cok bebeginin sagligini dusun balım unutma seninde icinde bir can var
tarafından
Hepimizin evladi var canim inan bende okuyinca tuylerim diken diken oldu cok uzuldum iki çocugun adinada yapanda çocuk yapilanda çocuk iki ucu pis deynek iste Allah bilir o telefondan ne gordude taklit etmeye calisti
tarafından
Ama 13 yaşında ki çocuk yarın yine aynısını yapmaya çalışırsa...
tarafından
Pedegoga gidilmis canim tedavi gorecektir blu cagina girmek uzere olan bir ergen o suan cinsel durtuleri yukseliyor ve merak ediyor inalh bir daha boyle bisi olmaz
(60 puan) tarafından
O postu açan kadının adını biliyormusunz
tarafından
3prensannesi idi galiba
0 oy
tarafından
Ya ben görmrmişim o postu neydi konu acaba
tarafından
Bir kadının 2 oğluyla kardeşi banyo yapmışlar. Küçük oğlu annesine dayısının abisine kötülük yaptığını söylemiş.
0 oy
tarafından

Dediğim gibi kadın muayene etmiş kendisi oğlunu bişey yok kanatine varmış konu kesinlikle kocasına gitmedi demediler anasıyla olayın üzerini kapattılar anlam veremiyorum yani yaa bişey yaptıysa içeride bi hasar olduysa nolcak deli oldum dünden beri dün bir arkadaş da post açdı kocası tiktok da görmüş aynı olayı alıntı da yapmış olabilir düşüncesi de geliyo aklıma 

(6,827 puan) tarafından
Bende senin gbi dusunuyorum kesinlille kocasina soylemedi soylese kocasi o kadar sakin kalamaz sikayet eder hastaneye goturur cocugunu
tarafından
Ben inanmıyorum ona bu kadar rahat kalınmaz çünkü
tarafından
İpek kozalağı bunun 2 oğlu var birisi 5 birisi de 8 yaşında bunlar banyo yaparken ne işi varsa 13 yaşındaki dayı yeğeninin makatına dayım pipisini sokdu demiş 5 yaşındaki çocuğu işde buda anasına demiş sözde kocasına falan anlatmış dövmüşler bence yalan kocasının haberi yok üstelik olay bana yalan geliyo tiktok dan alıntı yapmış büyüktür ihtimalle birisi demişdi çünkü dün kocam görmüş böyle bir şeyi diye
tarafından
İnşallah yalandır inşallahh
(12,264 puan) tarafından
Ne iğrençler yaaa pislik onlarda
Eğer doğru ise o ortamı yaratmış olan anada iş Yok
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kimdi oo bida post actimii eger yalansa okadar insanin gunahina girdi
tarafından
Gerçekten çok kimselerin günahına girdi ama inşallah yalandır. Yalansa benim hakkım helal gerçekten. Yaşadığım stres ve üzüntüden daha önemli onun çocukları
(1,358 puan) tarafından
Keske yala n olsaa bi arkadas aynisini tiktokda gormus esim diye post acmisti
0 oy
tarafından
Ben hayatımda öyle bir anne ve öyle bir cahillik görmedim Allah ıslah etsin o kadini
(928 puan) tarafından
Amin amin o kadar rahatlık olmaz ben olsam kıyameti koparirdim kadın gelmiş anneme söylesem mi diyor polise karakola söyle ne annesi bu bir suç yani kimse çocuğumdan önemli değil Allah yaşatmasın kimseye ayy
tarafından
Bu cahillik değil bu başka birşey..
tarafından
Kız polise git dedim bana dediği polislik bir durum yok yazık bebeyi evde kendi muayene etmiş üzerini kapattı bence
(928 puan) tarafından
Kendisi hem doktor hem polis hem hakim kız halletmis işte herşeyi ne gerek var
(196 puan) tarafından
Çocuk 12 yaşını geçmiş şikayet etse indirimli haliyle ceza bile alır
0 oy
(3,901 puan) tarafından
 Bnce bu kadar etkilenmeyin cnku burasi sanal bi ortam yani kimin dogru söylediğini nerden biliyosunuz..insanlarin hayal dünyası cok genis ve ucsuz bucaksiz sacmalama yeteneklerine sahipler..diyelim ki dogru ama annenin tepkisi hic normal degil..bu olayi buraya anlatacagina kadar cocugunu doktora götüremeyecek kadar bilincsiz..kendi kardesini dövmek yerine onu da bi pedagoga götürmeyi akil edememis insanlar..oyuzden onlar yine biraraya gelir olan senin gibi dusunenlere olur..karnindaki cocuk daha onemli bnce düşünmeyi birak
tarafından
Yemin ediyorum düşünmemeye çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyor yalan olması için dua ediyorum..
(3,901 puan) tarafından
Valla bn hamile olsam en onemli sey bebegim olur yani baskasi icin kendi bebegimi ikinci plana atamam..cnku bebek anne karninda hisseder her seyi..
tarafından
Bende dikkat etmeye çalışıyorum ama bitanem düşünmemek için herşeyi yapıyorum kendime meşguliyet buluyorum ama çok etkiledi eğer böyle giderse tedavi alacağım
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Çok zor bir durum tedavi lazım kesinlikle bu büyüdükçe başka şeylere yol açabilir . Düşünme iyi şeyler düşün insan korkularıyla imtihan olur
tarafından
Kadın çoluğunu çocuğunu tedaviye götürmeyecek sanırım ama böyle giderse benim tedaviye ihtiyacım olacak
(1,845 puan) tarafından
Sakin öyle düşünme unut burda okuduğunu kendini mutlu edicek şeyler yap sil kafandan
0 oy
tarafından
Bende etkisindeyim kafamda bir türlü sey dönüyor zaten biz okuyanlar etkiside kaldık uzun sürede çıkamayız keşke anneside bizler gibi duyarlı olsaydi
tarafından
O kadın nasıl nefes alıyor anlamış değilim..
tarafından
Onu bende cok merak ediyorum son posttun hic inanmadım buradaki tepkiler yüzünden yalan attın kesinlikle.
tarafından
İnşallah yalan atmıştır inşallah
0 oy
(707 puan) tarafından
Daha nicelerini okumuş biri olarak ben çok etkisinde kalmadım.Haberlere çıkmış fakat ayrıntılarını medyanın vermediği çoğu şeyi internet aracılığıyla okudum ve bu konu onların yanında benim için hiç kaldı.Yani şunu demek istiyorum.Bu olay basit daha ne kötü olaylar var ve sen bunları kafana takmaya bir baslarsan hayatın mahvolur.Dikkat edeceksin evladını koruyup kollayacaksin.Gerisi Allah'a kalmış.

13 yaşındaki bir çocuk sonuçta aslında çevremde de var o yaşta çocuklar ve ne yazikki bazı şeyleri internette izleyip kendi yaşıtlarıyla deneyemiyorlarsa çocuklara yöneliyorlar.Burda gözetlemeyen annane ve anne suçlu fakat insanın aklına böyle şeyler pek gelmez.İste bizde tam burda tüm insanlar olarak suçluyuz aklımıza herşey gelmeli kimseye güvenmemeliyiz ama bunu da takıntı edip yasamamaliyiz.

(Ben bir ara takıntı yapmış biri olarak yazıyorum kafayı sıyıriyordum o yüzden takıntı yapmayın düşünmeyin.)
(1,175 puan) tarafından
Canm tam olarak konu ne
tarafından
Böyle giderse tedaviye ihtiyacım olacak.. unutmaya takmamaya düşünmemeye çalışıyorum ama nafile..
(707 puan) tarafından
Huzurumm diğer yorumlarda yazmışlar onlara bak canım.
(707 puan) tarafından
Aslikara başka şeylerle meşgul ol zihnin Allah ve başka.seylerle meşgul olursa duusunmezsin
0 oy
(850 puan) tarafından
Hamilesiniz bir de biraz dirayetli olun kimse kabullenemedi ve unutmadı elbette etkisinde ama kendinize zarar vermeyin böyle yaparak. Dua edin, nelere dikkat etmeniz gerektiğini gözden geçitrin mesela, bebeğinizi kimlere emanet edebileceğinizi düşünün, benzeri bir şey yaşansa neler yapacağınızı düşünün eşinizle de paylaşın mutlaka. Belki rahatlatır biraz. 
tarafından
Eşime dayanamadım postu açtıktan sonra söyledim kadının psikolojisi bozuktur yalan söylüyordur hangi anne sessiz kalır gibisinden bir konuşma yaptı biraz da olsa içim rahatladı
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Dün bende gece rüyamda bu tarz şeyler gördüm eğer ki yalansa günahı kadının boynuna 
tarafından
Etkilenmemek mümkün değil kadın doğru veya yalan söylediyse nasıl uyuyabildi bilmiyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İnanmıyorum o tarz şeylere. Kimin ne oldugunu bilmediğimiz insanlar burda psikoloji bozmaya yer arıyo emin olun. Elbette gerçekte olabilir olmıcak şey değil bu devirde ama bunu kalkıp buraya yazmak, milletin canını sıkmak, bilinçli bir insanın yapacağı şey değil. Akıl işi değil. Buraya koşana kadar çaresine baksaydı. Okumadım postu bilmiyorum alttaki yorumlarda gördüm olayın ne oldugunu... 
tarafından
Canım benim iyi ki okumamışsın keşke bende okumasaydım gerçekten inşallah yalan söylemiştir..
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ne olmus ki cnm ben görmedim 
tarafından
Kadın 2 çocuğunu annesine bırakmış bunlar banyoya girmiş kadının 13 yaşında ki kardeşi büyük oğluna kötülük yapmış 5 yaşında olan küçük oğlu da annesine söylemişti..
(1,741 puan) tarafından
Ay allahim yardim etsin tuylerim ürperdi  rabbim korusun evlatlarimizi
0 oy
tarafından
Bende gece rüyamda sürekli öyle şeyler gördüm  az önce de oğlum la kardeşim banyoda oynayacaktı kapıyi açık biraktirdim  yanlarında durdum  kardeşim daha 9 yasinda oğlumda 2 ye girecek kardeşim  uzun eşofmaniyla  atletiyle  girdi zaten ama yine de insanın aklına türlü türlü şeyler geliyor
tarafından
Sokma kiz yinede neden sokuyorsun ki sokma yani.genitsl bolgelerini merak ederler bakarlar nebilim cok yanlis
tarafından
Kesinlikle öyle canım çocuklarımızı 1 dk gözümüzün önünden ayırmamak gerekli ben bunu anladım.
tarafından
İkisi de elbiseli girdi kuzum
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Yemin ederim aynı sekilde yim keşke okumasaydim diyorum aklımdan çıkmıyor yazdiklari
tarafından
Yalan olmasını düşünüp artık kendimi az da olsa rahatlatmaya çalışıyorum. Psikolojim bozuldu.
0 oy
tarafından
Ne oldu ki benim çok işim vardı dün görmedim
tarafından
Kadın biri 2 oğlunu annesine bırakmış 13 yaşında erkek kardeşi de bunlarla banyoya girmiş 8 yaşında olan büyük oğluna kötülük yapmış. 5 yaşında olan küçük çocukta bunu annesine söylemiş canım.
tarafından
İnanmıyorum ayy allahım daha neler göreceğiz
0 oy
(874 puan) tarafından
İyide böyle bişey buraya yazacak kadar nasıl rahatlamıs olabilir bu kadın bence senaryo ya bunun gerçek olma ihtimaline benim tahammülüm yok aklım almıyor Allah muhafaza etsin tüm çocukları ama her hangi birimizin gerçekten başına gelse değil buraya yazmak düşüncesine delirir şok olur üzüntüden kahrolur annesine der kocasına der o çocuğu daha buraya yazmadan gider doversin öldüresiye birileri elinden alırsa öyle kurtulur babamın oğlunu tanımam dedikleri noktada neticede ben evladımin poposuna temizliği dışında bakmıyorum erkek evlat diye de iki çocuğun banyoya sokulması başka evde anne olmadan ne kadar mantıklı hangi anneane izin verir ki özellikle eskiler buna çok dikkat ederler yani hadi edepden ötürü banyoya bir girmelerini engellemeyi geçtim ya bu çocuk ayağı kayar kafayı vurur  hiç mi korkmamis o dayı her boka aklı eriyor yeğeninin söyleyeceğini hiç mi dusunmuyo çok saçma bir senaryo olduğuna inanmak istiyorum gerçekten çünkü hiç bir anne inanmıyorum ki bu durumu hazmedecek ve burdaki insanlara yazacak kelimeye dökecek bu durumu kabullenmeme sebep olacak o kelimeleri hafızamdan silerim ben.
tarafından
Kesinlikle bende yalan olduğuna ikna etmeye çalışıyorum kesinlikle. Ben okumuşken uyuyamadım o kadın nasıl aklı salim hayatına devam edebilir ki..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 187 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 678 göst.