+1 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (599 puan) tarafından
İyi günler kızlar benim 10 aylık bir oğlum var sürekli göğsümü ısırıyor artık iki gündür ki emziremiyorum önceden de ısırıyordu pek tepki vermiyordum ama şu iki gündür ki çok aşırı derecede ısırmaya başladı sabahleyin Çok kötü ısırdı ısırmasıyla Benim bağırmam 1 oldu istemsizce Can havliyle bağırınca tabii ki o da korktu Korkunca da emmek istemiyor yaklaşmıyor Göğsümün biri resmen yara oldu ısırmasıyla iki tarafından birden oluk oluk kan aktı ne yapacam nasıl unuturacam ne yaptıysam unuturamadım bana bi akıl verin lütfen

5 Cevaplar

0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bende bundan cok korkuyorum
(599 puan) tarafından
Çok zor canm
(10,877 puan) tarafından
Benim aklıma sey geldi bu silikon uclar var ya onlarla emzirmek ısırırsa. 6 aylık olmak üzere benimkinin hiç dişi filan yok daha ısırıyor ama tabi kesemiyor
(599 puan) tarafından
Dişi olunca kesiyor cnm çok bende onlardan deneyim olmadı
-Reklam-
0 oy
(15,654 puan) tarafından
İsitinca tepki verme verirsen ya oyun haline getirir yada korkar ben burnunu sikardim yavaşça bırakırdı bir daire sonra unutur zati 
(599 puan) tarafından
Canm bir aydrki faln yapıyor hiç vermiyırum acısından kendi elimi sıkıyorum  ama iki gundurkimartık dayanılmayacak gibi deıl emmiyorda dediğin gibi sabah korktu yaklasmıyor şimdi napacam hiç bilmirum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim oğlumda isirirdi kanatirdi off o acılı günleri hatırladım şimdi naptiysam.unutturamadim
(599 puan) tarafından
Nasıl emzırmeye devam ettin canm
(44,603 puan) tarafından
acıyla devam ettim kremler surdum sonra zaten Kendi bıraktı 11 aylıkken emmek istemedi yemeklere yoneldi cok zorladım ama bu seferdi migdesini bulandiriyo
(599 puan) tarafından
Aynı benmkife öyle emmek istemiyor yemeğe yonleniyor inşallah bırakmz
(44,603 puan) tarafından
Elinden geleni yap ama emmeyince emmiyolar ben kendimi ne kadar zorlamıştır emsin diye normal sütte iciyo şu an zaten
0 oy
(36 puan) tarafından
Benim oğlum daha çok küçükken ısırıyodu sert yüz ifadesiyle hayır diyip geri çekiyordum gülse bile tepki vermiyodum bi müddet sonra tekrar teklif ediyodum memeyi 3 4 gün sonra vazgeçti ama küçük olmasından mı kaynaklı dişleri çıkmaya yakın nasıl olur bilmiyorum. Bi deneyin isterseniz
(599 puan) tarafından
Yapma diyorum canm belli ediyorum tepkimi yanlış olduğunu ama hala çok ısrarlı bi şekilde yapıyor maalesef yeniden emzirmek istediğim zamanda kaçıyor istemiyor
0 oy
(549 puan) tarafından

Katlancan bacım yapacak bişey yok benimki de isirmadik yerimi bırakmadı omzuma kadar ısırıyor:D bugünde çenemi ısırdı kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer mis bizimkisi de o hesap çare yok valla :D

(599 puan) tarafından
Aynen canm Allah yardkmcn olsn

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
13 cevap 317 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy