0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
ne kullandiysaniz tecrübelerinizi paylaşırmisiniz en kisa surede ne yaparsam iyileşir

9 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Mustela krem bana cok iyi gelmisti canm 
(62 puan) tarafından
teşekkürler canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm benimde olmustu. Lansinoh krem surdum her emmeden sonra. Ve sutyen takma daha cabuk iyilesiyor. Sutyene temas ettikce surtunuyor iyilesmiyor. Hem hava alsin benim oyle iyilesti. 
(62 puan) tarafından
anladim canim teşekkürler
0 oy
tarafından
Garmastan krem hepsini tek geçer canım
(62 puan) tarafından
hemen cabuk fayda ediyormu canim
tarafından
Ediyor canim
(62 puan) tarafından
teşekkürler canim bi sorduruyum dedigin ilaci
tarafından
Rica ediyorum canim
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Valla kuzum geçmiş olsun. 2 ay çektim o yaraları ağlaya ağlaya emzirdim lansinoh krem kullandım ama faydasını pek göremedim. Genel cerrahi doktoru madecasol ve fito krem verdi ikisini karıştırıp sürdüm ama onları emzirmeden önce temizlemen gerekiyor onlar iyi geldi. Bi de gümüş kapak çok iyi geliyormuş ben de ikinciye hamileyim. Aynısını yaşamaktan korktuğum için ondan almayı düşünüyorum
(62 puan) tarafından
teşekkürler canim bende şuan hametan suruyorum ama tabi hala var yara ne yapsam hemen fayda eder onu bulursam inşallah
(2,443 puan) tarafından
Gümuş kapak iyi diyorlar ama yara olduktan sonra da iyileştirir diye tahmin ediyorum
0 oy
(71 puan) tarafından
Hametan verdi bana doktor iyi geliyor benimde başta çok sizliyordu göğüslerim günlük karbonatlı suyla yıkayıp bı kaç dk bekletiyorum oda rahatlatıyor .canım birde ağzına memeni verirken sadece ucunu verme ondan yara oluyor olabildiğince siyah kısmıyla tutturmaya çalış yoksa iyice kötü olur 
(62 puan) tarafından
teşekkürler canim
0 oy
(756 puan) tarafından
Ben emzirme den önce ve sonra saf zeytinyağı sürdüm hemşire söylemişti çabuk iyileşti şükür bebek emsin bi zararı olmaz demişti silmiyordm da 
(62 puan) tarafından
teşekkürler canim
0 oy
tarafından
Lansinoh ölsem bu kremi unutmam cok guzel sifa oldu bana şükürler olsun ama ben ayni zamanda göğüs kalkanida kullandim kremi sürdüm kalkani taktim sudyenime degmedigi için çabuk iyileşti

İlk oglumda 3 ay cektm o aciyi ikincide bu kremi onerdi hemsire çok şükür 3 5 gunluk bi aciyla geçti gitti yaralar
(62 puan) tarafından
göğüs kalkanı gümüş olanmi canim yoksa slikon olan mi
tarafından
Aventin silikon olanini almistm ben
(62 puan) tarafından
teşekkürler canim
0 oy
(51 puan) tarafından
Benimde yeni doğum yaptığımda kanlı yara olmuştu eşim eczaneden mustela göğüs kremi aldı onunla 4-5 günde tamamen düzeldi 
(62 puan) tarafından
teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Lansinoh ve madecassol kullandım. Zeytinyağı ve tahinin üzerine çıkan yağ sürdüm. Gümüş kapak kullandım buzlukta soğutup. Kendi sütümden sıkıp sürdüm. Emzirme uzmanına gittim nasıl emzirmem gerektiğini öğrendim. Ucunu vermemeye çalış kahverengi kısmın çoğunu ağzına almalı bebek, nasıl yapıldığına dair videolar izle, ucunu verdiğin için yara olurmuş, ağlaya ağlaya emzirmiştim bende. Birde kimse olmayınca sık sık havalandır. 
(62 puan) tarafından
çok teşekkür ederim canim
tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mucizelerim4444 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

379,750 soru

11,368,262 cevap

34,850 kullanıcı

...