0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından

• Birbirimizi sevmiyoruz hergun kavga  küfür şiddet havada uçuyor beş kuruş parası var onu da vermiyor etraf takı borçları zar zor ödedik hala kavga ediyoruz kavgamizin sebebi kocam aşırı sesiz sakin benimle yemek yemiyor benden kaçıyor eve gelmez aramasam çok pis küfürler ediyor alemin evine gitmek  istiyorum ama babam kabul etmiyor çocuklardan nefret eden aşırı küfürbaz bir babam ve kavgacı bir abim var ne yapsam bilmiyorum sevgisizlik ten ilgisizlikten öleceğim sanki yaşım 19 eşimde 25  maaşı da 4.200.  TL tek bir kuruşu gormedim (kira elektirik su odememiyoz kayinbabam veriyor ) bir yaşında kızım var bir ablanda vardı oda eşiyle aynı seyleeu yaşıyor diye boşandı 3 çocuğunu bırakıp kendine yeni bir hayat kurdu uzakta ama ben kızımla birlikte gitmek istiyoeum bir iş imkanım yok if

13 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bosanin  o zaman  ne diyim Allah yardımcın olsun 
(135 puan) tarafından
Boşanamiyoruz denedim ailem istemiuor küfürler ediyor gidecek yerim yok
-Reklam-
0 oy
(14,025 puan) tarafından
3 çocuğunu nasıl bıraktı yaaaaaaa :((((((
(135 puan) tarafından
Bı bilsen
(14,025 puan) tarafından
Yapabileceğin tek çıkış yolu bebegini büyütüp yeni bir yol çizmek aklıma bu geldi aileni de boşver kendi başının çaresine kendin bakman gerekiyor Allah yardımcın olsun
0 oy
(699 puan) tarafından
Okurken gözlerim ayrıldı bu adam hep mi böyleydi evlenirken falan nasıldı öncesi 
(135 puan) tarafından
Nisanliyken çok farklıydı konuskandi sakaciydi evlendikten sonra köpek gibi oldu
(699 puan) tarafından
Allah Allah çoğu öyle evet ama çocuğuyla arası nasıl
0 oy
(2,257 puan) tarafından
En iyisi boşanman kuzum sonra bir iş bulur çalışırsın kızına gül gibi grcinirsin valla
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Kendi ayaklarının üstünde durmaya çalış iki aileye de muhtaç değilsin emin ol ezdirme kendini yaşın daha çok genc

0 oy
tarafından
Yaşın daha çok genç ömür zor geçer bu şekilde ailen kabuk etmiyorsa kadın sığınma evlerini düşün 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne babadan abiden ne kocadan şansın gülmemiş cnm

Rabbim yardimcin olsun
0 oy
(891 puan) tarafından
O kdr maas aliyor ama sana vermiyormu ve maas olmasına ragmen faturalari odemiyor mu. Allah sabir versin
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok üzüldüm çaresizlik kimsesizlik çok kötü Allah sana güzel kapı açsın inşallah 
0 oy
tarafından
Yazdığından tek dikkatimi çeken 3 çocuğunu bırakıp kendine yeni hayat kuran ablan oldu .. Nasıl kurdu nasıl yapabildi 
0 oy
tarafından
daha 19 yaşındasın. bu adam ömrünü yer. boşan, nafaka al. bir süre kadın sığınma evine gidersin. sonra işe mi girersin üniye mi çalışırsın sana kalmış. mis gibi yaşarsın. kayınbabanla aranız nasıl bilmiyorum ama bence o da sana destek olur
0 oy
(734 puan) tarafından
Belki biraz ağır konuşucam ama öncelikle Allah yardımcın olsun erkenden evlenmişsin birde üstüne hemen çocuk yapmışsınız.Hata üstüne hata olmuş.Ama zararın neresinden dönsen kardır.Kimsenin yanına sığınmak zorunda değilsin sığınma evine gidebilirsin iş bulup çalışırsın kendine yeniden bir hayat kurarsın.Sen kıymetlisin önce kendin buna inan.Ve kimsenin seni üzmesine izin verme
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Zor olur belki ama kimseye ihtiyacın yok sende yapabilirsin...Allah yardımcın olsn

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 571 göst.
22 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Rüyagibi (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 444 göst.
18 Haziran 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
0 oy
4 cevap 131 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu