0 oy
1,950 göst.
Diğer kategorisinde (813 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Eşim olacak adam beni kuzeniyle aldatıyor. 

Hala şoktayım ne yazacağımı bile bilmiyorum. Gece bi telefonuna bakayım dedim zaten beraber oturduğumuz Eve gidelim daha 1 ay dalan olmuştu kumar oynuyo diye yine babamın evine gelip 1buçuk ay kaldım post açmıştım. Bişeyler sakladığını biliyordum çünkü telefonu yanından ayırmıyor ama yine kumar oynamıştır sandım, telefonun heryerini inceledim birkaç wp konuşması video gördüm eskort ayarlamış ben annemgildeyken arkadaşıyla kendisine ama ona bile şaşırmadım çünkü her pislik var o adamda. Sonra galeride silinen fotoğraflara baktım. Kuzeninin yarı çıplak fotoğraflarını gördüm ve bu fotoğrafı 

Gtti fotoğraf.

Sonra 1-2 saat sakinleşmeye çalıştım o uyuyordu uyandırmadım önce abisini çağırıp o uyurken konuştum sonra kendisini uyandırıp konuştuk sonuç olarak babamın evine geldim annem Pazartesi gidip davayı açın çamurunuz daha fazla bize sıçramasın dedi. 

Bu arada 10 aylık oğlum var yanımda velayetinize alıcam asla vermem bende kalacak oğlum. Daha çok şey yazmak söylemek istiyorum ama ona bile gücüm yok şuan hala kendime gelmeye çalışıyorum. 

52 Cevaplar

0 oy
(2,768 puan) tarafından
Sessiz kalma o pislik kadınında kocasına duyur asla affetme 
(813 puan) tarafından
Annesine babasına duyurdum kocasının numarasını istedim vermediler
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun Cnm ya gül gibi kızsın 

Çok üzüldüm 
(813 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam o kızın yuvasını da bozardım kocasına haber verirdim hemen
(813 puan) tarafından
Annesine fotoğrafları attım benim kızım duruma artı onları eşine atmadı diyo durumdan alsa fotoğrafı ekran görüntüsü olur o kadar ***** değilim heralde senin kızın eşime atmış dedim kocasının da numarasını istedim vermedi
0 oy
(9,025 puan) tarafından
O kızı da eşini de rezil bin pişman olsun ki olacak zaten sende yoluna Allah onu bildiği gibi yapsın.. rabbim hayatında kolaylık versin
(813 puan) tarafından
Sağol
Annesine fotoğrafları attım hala kızını savunuyo
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Anneni çok takdir etdim
(813 puan) tarafından
Sağol
Çok düşkündür annem bize
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Ben de göremedim yaa çok merak ettim 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Sana bunları yaşatan şerefsizleri gerçekten çok merak ettim yeniden atar mısın, Allah kahretsin ikisini de inşallah
0 oy
(835 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bende çok şey yazmak istedim şuan ama neyse.... Allah kurtarsın 
0 oy
(935 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım resimleri göremedim ama ya merak ettim
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Allah ikisinin cezasını versin pislikler