0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabahki yedigimle duruyorum yedigim dedigimde inanin bir kibrit kutusu peynir domates. .

Aclikdan ölücem ama bu apse gibide degil agziminmilim acamiyorum ve felaket bir agri var dogru soyleyin bu agri ne zaman gecicek ve dikis atildi. Dikisler kendide dusermi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazı dikişleri doktor alıyor anneminde dikiş atmışlardı dişine doktor su zaman gel dikişleri alalım demişti . Geçmiş olsun 
tarafından
Evet aldiricam zatende kendide dusermi acaba diye
tarafından
Sanmıyorum kendiliğinden düşeceğini
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Dikisleri aldirman gerek diye biliyorum uyusukluj gectigi icin agrini hissediyosun agri kesici iç cnm
tarafından
İctim. Ne faydaki bu agriyi goturmez
(7,972 puan) tarafından
Bu arada sakın tükürme kan durmaz
tarafından
Ay tukurdum ben nerden biliyom ofnof of :( birseynolurmu oyle cok tukurmedim bir kac ksre sadece ya
(7,972 puan) tarafından
Bisey olmaz ama dikis oldugu icin tukurmemen gerek
tarafından
Ben hic bilmiyorum ki kesin birsey olmustur tuh
0 oy
(818 puan) tarafından
Ay kuzum gecmis olsun dikiş varmiş sende agri kesici filan vermedi mi hamile degilsen bi agri kesici ic ve kani sakın tükurme hep yut benim dikiş yoktu ama 2 gun agri cektim dişinin içine kulak cubugla temizle sonra tuzlu ilik suyla gargara yap 
(818 puan) tarafından
Doktorun demedimi gun boyu tukurmeyeceksin diye cnm yarina kadar tukurme pıhtilasma bozulur ve kanaman durmaz cnm
tarafından
Ay demedi ki :((((((((( ben hic bilmem ilk defa cektirdim bir kac kere tukurdum birsey olurmu ya
(818 puan) tarafından
Bundan sonra yarina kadar tukurme ve dislerini fircalama sadece dedigim gibi yemek yedikten sonra disinin icini kulak copule guzelce temizle gıda kalmasin sonra da ılik suyla gargara yap
tarafından
Birsey olmusmudur nasil anlarim olduğunu :(
(818 puan) tarafından
Yok kuzum korkma bisey olmaz nolucak sadece tukurmeki pihtilasma bozulmasın dediklerimi yap daha cabuk iyilesiceksin dikıslerin kendimi dökulur aldirman mi gerekir onu bilmiyorum
0 oy
(48,833 puan) tarafından
gecmis olsun canim diş cok zor bir haftayi bulur iyilesmesi
tarafından
Of tatile gidicektik yani hersey beni buluyor
0 oy
tarafından
Kendisi alicak doktor çok mu kanıyor
tarafından
Kiz biliyorum  1 hagta sonra alicaksa. Kendidede dusermi diye dedim kanamasi onemli degil suan felaker agriyor :(
tarafından
Tükürme canım sakın ilk 3 gün ağrı yapar çorba içmeye çalış o tarafa çok götürme
tarafından
Ay ben bilmiyordim turkurdum bir kac kere birsey olurmu :(
tarafından
Olmaz olmaz daha tukurme
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum bende geçen bayramda çektirdim Uyuşukluk geçince başladı ağrı arveles içtim bi o kesiyordu. Ama onu da sürekli içemiyordum 3 3 gün sürdü ağrı azalarak geçti 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 137 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
25 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.