0 oy
1,770 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar eşimin bazı davranışlarından rahatsızım yani özel olcak ama fikir almak istiyorum nolur yanlış anlamayın eşim uzakta çalışıyor her konuştuğumuzda o konulara giriyor ben pek hoşlanmıyorum telefonda öyle şeylerden zaten içime kapanik biriyim o konuları açtığında rahatsız oluyorum fotoğraf atıyorum bişeyide at diyor anladınız sabrım taştı artık bugün patladım beni sadece o göz ilemi görüyorsun falan diye görüntülü arıyor onuda aç diyor eşim oluyor evet ama ben rahatsız olmaya başladım artık zaten istedigindede yapmıyorum halsizim basım agriyor diye bahane uydurup direk telefonu kapatıyorum utangacligimda var küçüklükten kalma görüntülü konuşmak istemiyorum kendimi hiç güzel bulmuyorum aslında herkeste diyor gorumceme falan kardeşin çok şanslı falan diye ama bende küçüklükten kalma bir çekingenlik var ne yapacağımı şaşırdım artık sadece kendimi bunaltiyorum boyle..

28 Cevaplar

+19 oy
(289 puan) tarafından
Şahsıma münhasır bir yorum yapacağım çok  ama çok özür dilerim kocanız ruhsal olarak rahatsız mutlaka psikolojik destek almalı zira normal bir erkek nikahlı karısının mahremini internet ortamından görmek istemez çünkü internet öyle bir sonsuz derya ki yanlışlıkla bir hackerin eline geçse cümle alem sizin vajinanızı görür rezil olursunuz mazallah. Ve yazınızı okurken öyle midem bulandı ki Adam olan mahreminden bunu istemez. Şimdi siz Allah korusun eşinizle olduda boşandınız eşiniz sizin o fotoğraflarınızı görüntülerinizi size karşı kullanmayacağının garantisi varmı? Yemin ederim yazacak kelime bulamıyorum her yönden iğrenç ve rezil bir istek. Sakın ola görüntü video fotoğraf vs. kendinizin mahremiyetini deşifre etmeyin çok zorlasa ben öyle kocayı andolsun boşarım. Öyle kocamı olur Allah aşkına tövbe tövbe bismillah....
(3,099 puan) tarafından
Çok haklısın canım ben bir yandanda bundan korkuyorum sürekli iş fotograflari çekiyor mesela o fotoğrafları birine gösterse bı anda eli kaysa bişey olsa benim fotoğrafım denk gelse nolur acaba ben hiç atmadım esime öyle fotoğraf atamamda
(289 puan) tarafından
Sevgide ve evlilikte böyle nefse yönelik istekler olmaz.  İnsanı harekete geçiren dürtülerin kaynağı ihtiyaçlarıdır. İhtiyacı hangi yönde olursa o yönde davranışlar sergiler. Eşiniz size cinsel subliminal mesajlar vererek sizi yönlendiriyor. Buna müsaade etmeyin. Bahaneler uydurmak yerine kesin ve net olun. Yaptığı istekler hiç etik değil. "Beni aldatırmı" diye korkmayın, "Acaba karımı kaybedermiyim" diye kocanız korksun. Çok taviz vermeyin derim.
(3,099 puan) tarafından
Beni aldatirmi diye hiç korkmuyorum canım cunki yaparsa kendi kaybeder
(25 puan) tarafından
Pislik videoyu yada fotoyu almazsa gidip interntte izler orsbulari. Ins Islah olur o kocan ne diyelim akil fikir versn rabbim
(3,099 puan) tarafından
Ters ters konuşuyor konuşsun bakalim
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Istediginde yapmıyorum diyorsun iki gün sonra da esim beni aldattı dersin kusura bakma ama erkeklerin lugatinda var bu onların bi ihtiyaçları ve onları gidermeleri gerekiyor 
(13,202 puan) tarafından
Büşra katılıyorum sana iki gün sonra video izlemiş diye aldattı der çıkar.
tarafından
Denizkızı34 canım kusura bakma tam net bilmiyorsun galiba kocanın isteğini sırf canin istemiyor diye ertelersen çok büyük günaha girersin ben telefondan resim göndersin demiyorum ama yanında iken bile isteklerini yerine getirmiyor bu çok günah bir şey sen adamın istediğini yerine getirme iki gün sonra da yok beni aldattı video izl3di başka kısa mesaj attı bilmem ne diye yakınırsınız hep erkekleri suçlu görmeyin lütfen
(3,099 puan) tarafından
Ben eşim yanimdayken isteğini yerine getiriyorum diye bişey dedimmi evet eşim beni aldattida boşanmanın eşiğinden döndük aglanip sizlanmadim cunki kendine etti bana değil aynı şekilde ben birşey yaparsam kendime yaparım ona değil beni kötü etkileyen birşeyi yapmıyorum diye beni aldatacaksa varsın aldatsin kendine eder... Böyle dusunenler önce şu korkunuzu atın derim siz eslerinizin kölesi değilsiniz her istediğini beni aldatacak diyerek yaparsanız sizin işiniz var derim korkulan başa gelirmiş ben korkmuyorum ve beni kötü etkileyecek şeyi karşı taraf iyi olsun diye yapmam bu kadar basit..
(48,693 puan) tarafından
telefonda istiyomus onu reddediyomus ki sonuna kadarda hakli
(25 puan) tarafından
Busracim. Bende eslemin bu dusuncesine  katiliyorum sjrf canin istemiyor diye diyosunda ee ozaman esini uzaga gondersjn ne bilim memlekete yengesjne vs ozaman acip izlese hakli mi olacak mantkli dusunun lutfen
+4 oy
(7,196 puan) tarafından
Bende hiç sevmem böyle muhabbetleri esimse eşim olsun ille her dediğini yapmak zorunda değiliz insanın kendinede saygısı olmali ... 
(155 puan) tarafından
Mihrace sana +++++++ o kadar doğru konuşmuşsun ki. Bazen tek birey erkeklermiş gibi algılanıyor ve onun istekleri önemli. Telefonda ne görüntüler kalıyor Allah korusun. Bunun için insanın kendisine de saygısı olması gerekir.
(3,099 puan) tarafından
Ya ben bide korkuyorum kızlar eşime fotograf attigimda falan ya denk gelirde biri galerisinde görürse falan diye cunki işinden fotoğraflar çekiyo yaptığı işleri falan abisine gösterirken bı anda eli kayarda görürler falan diye
(155 puan) tarafından
Korkularında çok haklısın canım
(7,196 puan) tarafından
İstemediğimiz hiç bir şeyi yapmak zorunda degiliz kocan bu konuda haksız kusura bakmasın ben orami burami çekip kendim bile bakmaya haya ederken ne demek internet ortamında göndermek .. Aha dün burdan birisi iç çamaşırli halini eşine diye kaynina atmış hoş bir şey mi şimdi o ..
(3,099 puan) tarafından
Canım çok haklısın WhatsApp ta bir sosyal ortam ben nerden bilicem başkası okuyor mesajlarımı işte böyle bazılarida korksun kocam beni aldatır diye herşeyi yapsinlar
+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim... 
0 oy
tarafından
Bacım o senin kocan neyinden utanıyorsun onun yaptığı da ergence ama senin davranışın da tuhaf
tarafından
Bakım kuzum.hemen
(1,284 puan) tarafından
❣teşekkür ederim.
(3,099 puan) tarafından
Canım ben bu huylarım yüzünden kaç sene ilaç kullandım duzelemedim normaldede böyleyim hiç sosyal değilim kaç yaşına gelmişim misafirliğe gidiyoruz gorumcemgil falan sus pus çocuk gibi oturuyorum
tarafından
Psikiyatrdan yardım alsan canim
(3,099 puan) tarafından
Senelerce aldım canım 6 7 sene
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Anam telefonda şey eksıktı :O

Allah yardımcın olsun o kocayla

(3,099 puan) tarafından
Canım bayadir yok istiyor normal ama ne bileyim ben rahatsız oluyorum
(16,504 puan) tarafından
Bende de şu korku olur
Ya şimdi ölsem
Ya telim bozulsa kapansa
Telefoncu açmak zorunda kalacak ya baksa görse
Ayyy
(3,099 puan) tarafından
Bendede şu korku var canım iş fotograflarini başka birine gösterirken ya eli kaysa başka biri görse o fotografi
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Ya  her defasında aynı şeyi istiyosa itici gelir tabiki 
(3,099 puan) tarafından
Ya hergun hergun adam akıllı bı görüntülü konusasim gelmiyor artik
0 oy
tarafından
O senin kocan demekki istiyor evliliğin bir amacida bu ama sanada saygı duymak zorunda bu konuyu bizle değilde eşinle sakince konuş bence
(3,099 puan) tarafından
Canım bugün yazdım ama büyük patladım artık doldum cunki sus sus nereye kadar bende zaten derdimi anlatamama sorunu var
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Karı kocasınız neden utaniyorsun.  Kadın veya erkeğin böyle ihtiyaçları olması normal burada neredeyse her gün okuyoruz p*rn* izlese daha mi iyi?
(3,099 puan) tarafından
Ya benim rahatsız olduğum birşeyi zorla yaotircaksa yapmadım diye bunu yapacaksa gitsin izlesin o onun karaktersizligi yaparsa kendine yapar bana değil karşılığınida alir
0 oy
(928 puan) tarafından
E öğlende birisi kocam uzakta hiç benle böyle şeyler konusmuyor diyordu herkesin derdi başka işte 
(3,099 puan) tarafından
O demekki içine kapanık değil canım benim gibi
(928 puan) tarafından
Aynen canım kocana karşı içine kapanık olma yaa rahat ol adam seviyor beğeniyor seni istiyor demek
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Eşin gitmeden senin her tarafını çeksin yatağa yatırıp seni arzuladığında açıp açıp baksın yani aklıma bu geldi :-) 
(3,099 puan) tarafından
Adafgshshd kız ben öyle daha çok utanırım benim fotoğraf hobimde var galiba ben fotoğrafta cekinemiyorum beğenmiyorum kendimi
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Haklısın bence yanında tamam da telefondan da saçma sürekli 
(3,099 puan) tarafından
Yanımdayken bişey demiyorum canım tam tersi ihtiyacını karşılamaya çalışıyorum ama telefondayken bana tuhaf ve abartı geliyor
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Ayy bnde çok utangaçımm vala normal ilişide de mesela odadaysam yorganı üzerime kafamı hepsine çekiyorum yüzümü kapatyorum utangaçlıktan oyle olmqmqk gerekmiş 
(3,099 puan) tarafından
Yanımdayken öyle değilim canım ama eşimin yanında iç çamaşırımi falan degistiremem bende o huyum var
(5,367 puan) tarafından
Bnde bna bakma. Çık dyorum vala
0 oy
(155 puan) tarafından
Telefonda çekinmekte gerçekten haklısın
(3,099 puan) tarafından
Tuhaf geliyor canım açamıyorum öyle orami burami bazen düşünüyorum ya başka yollara basvurursa diye tam istediğini yapıyorum geri kaçmak için bahane ariyorum
(155 puan) tarafından
Hayır yapma canım sakın bi bayan olarak eşimiz dahi olsa kendi bedenimize saygımızın olması lazım sen en doğru olanı yapıyorsun. Bu konuyu da kuzum eşinle güzelce tartışmaya mehal vermeden konuş
(3,099 puan) tarafından
Bugün dedim ama o saaten beri benimle ters ters konuşuyor
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnce hic de sacma degil yani..uzakta calisan adam seni arzuluyo gidip netten acik seçik kadinlara bakmiyo..ole yapsa telefonunu karstrdm p.orno izlemis ayrilcm dersiniz ama..adam seninle mutlu oluyosa sen de ol ne var bundan..insan esinden utanır mi hiç..iliski de degisklik ister bnce
0 oy
tarafından
Canm sende diyosn eşin ve uzakta çalışıyor diyosn ne bekliyosn adam yanındamı bitsin bu iş için . Evliligin bi sebebide cinsellik dimi cekincek yada utanilacak bisey oldugunu dusunmuyorm adam uzakta havadan sudan baska ne konusabilir.seninle bunu konusur yanii
(3,099 puan) tarafından
Kendine göre haklısın sende sana normal geliyor ama bana normal değil benim fotoğrafımı başkası denk gelip görse dahami iyi
tarafından
Sizim eşinizin telefonuna kim bakabilir . Siz bilirsiniz ben sadece yorumumu yaptm
0 oy
(119,342 puan) tarafından
valla 3sene sevgili 2 sene nisanli kaldim 1 jere boyle bisi dese evlenmexdim
(3,099 puan) tarafından
İşte bazılarida diyorki seni aldatsa dahami iyi ya ben rahatsız olduğum biseyi yapmak zorunda mıyım ben bunu yapmıyorum diye aldatacaksa gitsin aldatsin o zaman Rabbimin adaletine bırakırım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm bnce eşin neredeyse sende oraya git böyle uzaktan olmaz. Bellimi ihtiyaclari var seni özlüyor. Hem bu mevzuda kapanir
(3,099 puan) tarafından
Yanındaydım zaten canım maddi sıkıntıdan kaynanamgilin oraya taşındık burada iş olmadigi için başka yere gitti
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Yani uzakta olunca özlem istek vs istiyorlar normal bence ama bi yere kadar görüntülü de oranı ac falan aşırı ya kaçmış sanki
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu davranışı hiç normal değil aldatsa birşey izlese çok mu normal diyenlerin kocalari büyük ihtimal nefsine hakim olamayan insanlar.ne olursa olsun evliyken bir adam başkasına da bakamazda izleyemezde şu sana davranışı da hiç normal bir davranış değil hele ki internet ortaminda çok saçma yani her gün hergun böyle birşey istemesi 
(3,099 puan) tarafından
Yoruldum canım kendimi çok kötü hissediyorum sanki ben onun sadece seks objesiymisim gibi bugün söyledim ve saatlerdir doğru düzgün konuşmuyor tersliyor yazmıyor dakka başı yazan adam
(7,441 puan) tarafından
Dedim ya hiç normal değil canım tabiki yorulursun adam seninle iletişimi sadace bunu üzerine oluşturmuş evlilik tek başına cinsellik üzerine olmaz olmamalı
(3,099 puan) tarafından
Konuşsun istediği gibi bundan sonra taviz vermiycem

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 831 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 758 göst.
0 oy
17 cevap 289 göst.
0 oy
30 cevap 406 göst.