0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Kizlar ben simdi saglik ocaginda sipral taktircam ebem adet olunca gel dedi ben gidince dierk takarmi yoksa muayne esermi internetten baktim ordan sivi aliyomus falan uzun islem gibi geldi ee benimde adetimin 3. Gunu olcak yarin tamarsa kesin takmasi laizm yoksa her an vazgece bilirim valla hic taktirn oldumu saglik ocaginda nasil ilerliyo isler

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Taktırdım ve bin pişman oldum aynı gün çıkartıldı 2. Taktırmaya korkuyorum 
tarafından
Niye kız çıkartıldı
(200 puan) tarafından
Neden kiz noldu
tarafından
Bana takılmadan önce uyardı sıtma olursa ağrı olursa batma mide bulantısı kusma ateş vb. Reaksiyonlarını söyledi kağıdı imzalattı taktı çıkmadan daha odadan sol yumurtalığımın orda ağrım var hissediyorum dedim yok bir şey güzel taktım dedi ağrın olursa parol demişi sanırım  iç dedi neyse aldım içtim 15 dakika geçti dahada ağrı arttı yarım saat sonra sıtma başladı zar zor dolmuşa binip kendimi anneme attım yürüyemiyordum  1 saat sonrası bidaha ilaç içtim hala ağrım vardı en son acile gittim 4 saat sonra orda çıkarttılar ozamana kadar zaten doktorun söylediklerini yaşadım doğum yapıcam doğumdan sonra sırf onun ağrısını çekmemek için çip şeklinde koldan takılanı düşünüyorum
(200 puan) tarafından
Aman gecmis olsun kuzum ya
tarafından
Özelde taktıran arkadaşlarım çok memnunlar benim niye denk gitmedi hala daha bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Takıyorlar canım. Adet olmadıgın zaman gidersen birkaç gün sürüyor hamilelik testi yapıyorlarmış o yüzden. Adetsen hemen takar
(200 puan) tarafından
Ay inslalah yoksa her an vazgece bilirim
0 oy
(13,721 puan) tarafından
Yavrum o uzun çubukla sıvı alma simir testi( nasıl yazildigini unuttum okunuşu bu) 

Uzun surmuyo

Ay bizim aglik ocağı takmıyorum artık pandemiden dolayı diyo ya
tarafından
Smear testi :D
(13,721 puan) tarafından
Ah evet smear sjsjsjjsjs

Kız git taktir bedavadan ne güzel.
İnşallah bnm.dogumuma kadar bizim sağlık ocağı da takar artik
(200 puan) tarafından
He valla bide onu sorcaktim ucret falan odemiyo demi ya
(13,721 puan) tarafından
Kız yok orda bedava
(200 puan) tarafından
He iyi bari
0 oy
tarafından
Ben taktirdim ama hastanede ebe taktı bisy fln almıyor biraz zorlanacan ama ağrı vs olur biraz 
(200 puan) tarafından
Ben taktirabiliyimde acisina mecbur katlancam korkumdan gidemedim 1 yildir remsen
tarafından
Taktir bacım rahat edersin ama bi kaç gün ağrı fln olur
0 oy
tarafından
Adetli giderden hemen takılır adetsizsen test isterler

Sıvı smear testi oluyor onu kadın doğum yapar ama spiral takılırken yapılmaz
(200 puan) tarafından
Ne bilim nette arastiriyim biraz dedim onceden sivi aliyo falan gibi biseyler yaziyodu onlarla ugrasirsa zaten benim adetim bitmis olcak
tarafından
Yok cnm nettekilere bakma 3 kere taktırdım ben 2si adetli biri adetsiz..adetsizken gebelik test istediler temiz çıktı sonraki gün takıldı..ebe zaten gel demiş smearden bahsetmemiş sana ki o sağlık pcağında yapılmıyor
(200 puan) tarafından
Bana burda ayri odamiz ve sadece onunla ilgilenen ebemiz var dedi kuzum valla bilmiyorum ki
tarafından
Aile planlamasına git cnm hemen takarlar adetli gisersen hiç beklemezsin randevusuz gitmiştim hatta ben
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben adetsiz gittim. Hemen takildi. Ama 15 gündür ilişki olmamış olması gerekiyor. . Gayet rahat ettim 4 sene kullandım 
(200 puan) tarafından
Ne bilim banada adetli olman laizm diye şart kostular bilmiyorum bakalim yarin takcaklarmi
(147 puan) tarafından
Adetsiz de oluyor adetlide

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 35 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.

381,189 soru

11,411,494 cevap

34,953 kullanıcı

...