0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızımı karanlıkta sallayarak uyutuyorum ama çok daraliyorum bugün oturma odasında sallıyorum inşallah çok geç daliyo uykuya siz nasıl uyutuyosunnuz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendi odasinda kendi uyuyor maasallah diyim canim
tarafından
Nasil alistirdin canim. Nezaman basladin aliatirmaya benim bebegim 1  aylik bende oyle bir duzene koymak istyrum
tarafından
1 aylıkken koyamazsin canım en az 4 aylık olması lazım 11 aylıkken uyku eğitimi verdim ben danismanla beraber
tarafından
Yani yavas yavas onu simdi koyamam ama ben kendimi alistirsam oyle devam eder simdi evimden uzaktayim ama saat 9 10 gibi gece lambasini takip uykuya geciyoruz 1 yasinda odasini ayiracaz ozamana kadar yavas yavas alistirayim diye size sordum
tarafından
4 aylık dan önce düzen yapamazsın canım ve çok erken ancak 4 aydan sonra dediklerini yaparsın ilk 4 ay da önermiyorlar
tarafından
Yaaa yatak odası sıcak ve uzun sallatiyo kendini bı aralar pek doymuyo sanirsam bide mama dokunuyo alerjik bı bebek zor daliyo 10kere emiyo sallarken sonra daliyo baya ugrastiriyo dalması belki TV odaasinda uyutursam çok daralmam diyer bebeklerime bende 7,dincinayda düzene sokmuştum baya bu kız bı hoş
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Gece lambasında uyutuyorum cnm 
(5,311 puan) tarafından
Yok kuzum yanıma  yatırıyom  kitap okuyom
tarafından
Kaç aylık canim
(5,311 puan) tarafından
28 aylık
tarafından
Kıyaslama yalım o zaman benimki beş aylık teyzesii diye bebeklerim kendi başına yaşında uyurdu sarılıp buda insalah alisir oylee
(5,311 puan) tarafından
Alisir canin bizimkisi memede uyyyan biriydi
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Yatak odasında uyutuyorymm ama aranın ışığı açık oluyor
tarafından
Mevzu ışık deyil gülüm çok zor daliyo o kafamı karıştırdı valla uykularini erkene çekiyorum odaya bı giriyoz ciktimizda herkez uyuyo kimseyi göremez oldum yavrularımo özledim bu ne yaaa büyük oğlum anne görüşelim diooo işten gelince bı araaa dalga geçiyorlar benlee
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Odasında gece lambası nda uyutuyorum cnm 
0 oy
(601 puan) tarafından

image

bak benim şimdiki durumum bu bende TV karşısında ışık kapalı vaziyette sallıyorum benimki 1bucuk yaşında ama bazen böyle bazen kendisi yatakta daliyo uykuya
(601 puan) tarafından
Büyük cesaret valla 15 yıl aradan sonra sorması ayıp yaşın kaç abla diyim ben 26
tarafından
38 yaşındayım ilk oğlum 20 ikinci oğlum 15 bu kız beş aylık olcak bu hafta canimm
(601 puan) tarafından
Allah bağışlasın acılarını göstermesin inşallah iki erkekten sonra bide  prenses gelmiş ayrıcalık :-) evin neşesi
tarafından
Aynen canım Allah razı olsun senin evlatlarinida sana bağışlasın rabbim daha küçük yeni yeni cilveler yapiyo bize biraz büyüyüp dillenirse ayyy yet abileri hele babası ölüyo geclikte bişey anlamamisim diyo bu bu başka diyo onun yaşı benden büyük 45 yaşında
(601 puan) tarafından
Amin öyle gerçekten
0 oy
tarafından
Karanlıkta uyutuyorum bende 3-4 dakikada dalmaya başlıyor sonra ışığı açıyorum 
0 oy
tarafından

Hemen beşiğinin yanında emzirirek uyutuyorum oda çok karanlık gece göremem diye gece lambası aldım sarı hafif bi ışık var içeride çok az yani, bende uyutana kadar telefonla oynuyorum buralarda geziyorum işte:D

tarafından
Seninki kaç aylık canimm
tarafından
7 aylık canım seninki ?
tarafından
5 olcak Çarşamba sevk ettiler aç  kaliyo ola bilir Dr alerji Dr görsün dedi ona göre doyururum yatırım daha sütüm çok yetmiyo yedirsem dokunuyo çocuk bı emiyo bı sallatiyo baya sıkıntı bilmiyorum zor daliyo insalah çözüm buluruz çok daraldik ikimizde
tarafından
Kuzum damağı da kaşınıyor olabilir benim kızım o aylarda kaşımaya başlatmıştı şuan 7 aylık alt iki dişi yeni çıktı 2-3 gündür rahatiz çok şükür
tarafından
Evet oda var deliriyo resmen merhem oldum dış kaşıyıcı filan benim ikincide 7 aylıkken çıkardı dişini bu kız da öyle olur herelde
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Gece lambasinda ruhum daraliyor karanlikta bunaliyorum.bide sicak zaten 
tarafından
Ben şimdi buraya cevap yazınca hepiniz okuyomusunuz canlar bakin şimdi yanlış anlattım mevzu odada çok kaliyom kimseyi goremiyo bı giriyoz onlar işten yeni gelmiş oluyo uyku saati erkene çekim diyorum ama ne fayda kaç sallatiyo kendini onun için sordumm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 219 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 318 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 321 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

377,330 soru

11,292,091 cevap

34,710 kullanıcı

...