+1 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (48,702 puan) tarafından
kocaman bir sivri ucup duruyo yiyecek gece beni yandim. dün kotumun üstünden isirmis üç yerimi bide kocaman sisiyo kabariyo kaşıntısı gecmiyo taktik verin de yakaliyayim şunu

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben onceden yastık atıyordum tavana :Dölüyordu yapışıp 

(48,702 puan) tarafından
tavana konsa keşke üstüme ustume uçuyor adi ☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Havluyla öldür atik ol durduğu an patt diye geçir kafasına havluyu kolay oluyo öyle
(48,702 puan) tarafından
sineklikte var bide onlar hayalet gibi gozukmuyorlar ko cok ☺️
tarafından
Evet işte tetikte bekle pusu kur ona yoksa yandın yer hep seni :D
(48,702 puan) tarafından
yemis yemis etmemis gibi kocaman zaten ☺️☺️☺️
tarafından
Doymaz da o :D
+1 oy
tarafından

Sineklil denen bsey icst edilmiş ya kiz onu al kovala:D

(48,702 puan) tarafından
hadi canım ☺️☺️☺️ bende diyodum bizim bu evdeki sey ne ☺️ sivriler gözükmüyor ki cok eskidem telefon isigina geliyorlardi simdi akillanmislar ☺️
+1 oy
tarafından

Gez göz arpacık el iki elinin içine can havliyle şak diye yapştr bn öyle yakalıyorum:D sonra cenazesi çöpe

(48,702 puan) tarafından
karasinekleri bende oyle yapiyorum hatta ela diyo annem boyle yakaliyo diye☺️ bu sivriler cok sinsi ya ☺️
+1 oy
(2,130 puan) tarafından
Valla takip ediyorum ara lamba yakiyorum odayi yakinca uyanik saklaniyo bende ayni bi odada sivri olursa **** gbi kasinirim 
(48,702 puan) tarafından
kiz cok fena isiriyo bacaklarimi gor harita gibi
+1 oy
(119,349 puan) tarafından

image

canimin ici esim bundan aldi elektrikli sivrileri kendine cekiyo biz boyle cozum bulduk :D
(48,702 puan) tarafından
turkiyeden mi al di canim
(119,349 puan) tarafından
yoo burdan ama tr de varmis aynisi
+1 oy
tarafından
Fişe takılan detan aldım harika canim
tarafından
35 di sanırm cnm
(48,702 puan) tarafından
iyimis bende kollarimiza sıktım sprey bugunde sağlık ocagindan ilac yazdırdım ısırinca kocaman sisip kasiniyo
tarafından
Ay bana da yaptığı için ben direk önlem aldım napim gece takiyroum sabah çıkarıyım cnm
(48,702 puan) tarafından
wn iyisi benimde almam lazım marketten mi aldın
tarafından
A101 den aldım cnm
0 oy
(2,282 puan) tarafından

Konduğu yere sesizce yaklaşıp terliği vurup nakoalt ediyorum sorun ortadan kalkmış oluyo böyle dene canım :D

(48,702 puan) tarafından
kiz görsem yapistircam da ustume ustume ucuyo elimle yakalamaya calisiyorum iskaliyorum☺️
(2,282 puan) tarafından
Abo bu gece sen onu yakaliyamasan o seni bu gece yer valla canım hata parçalar diye bilirim kaşıntıdan Allah yardımcın olsun bacım :)))
(48,702 puan) tarafından
amin canim amin..gecen bahcede halam sprey verdi dedi sık isirmasin adi sinek kulağımdan isirmis kasinip duruyo dedim noldu acaba aynaya baktim kipkirmizi kulağım kocaman dedim ben boyle kepce değildim öbür kulağıma baktim normal o☺️abim koca gün mr sipak diye dalga gecti yemek yerken diyo sen iki lokma kulağın icin fazla ye bide bu kulakla carsida mi gezdin diye kizdirdi durdu☺️
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Ben havada yakalayıp elimde tutuyorm sonra da musluğun altında elimi yavaşça açıp akıtıyorm . Duvarda gotursemde kirli bir kiyafetle yapıştırıyorum . Beni de çok yerler her yerim izmarit sondurulmuse döndü çok can sıkıcı sürekli kaşınıyor kasiyincada kanıyor 
(48,702 puan) tarafından
konmuyo adi ustume ustume ucuyo. gece surekli kalkip kolonya döküp krem suruyorum uyku uyutmuyo kasintisi. kotun ustunden isirmis kalcami gecen gun
0 oy
tarafından
Annee terligin yokmu kizzz :D
(48,702 puan) tarafından
olmaz mi bimden aldim hatta yeni ☺️
tarafından
Tek careee :D
0 oy
tarafından

Yaa nedense kahkaha attım sivrisinek reklamı geldi aklıma vızvızvız vız vız vız detan varsa sinek yok sinek varsa detan yok ahajaaa

tarafından
Işığı kapat aniden bi aç sinek iptal :)
(48,702 puan) tarafından
geberir mi dersin  ☺️
tarafından
Vur bakalım terliği ölüyomu :)))
(48,702 puan) tarafından
ya rahime hep beni yiyo esime diyorum kalk öldür orali olmuyo onu hic isirmaz ☺️
tarafından
Demekki onun kanı acı geliyo sineklere :))
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Gel pisi pisi de uçarak geliyolar :D

(48,702 puan) tarafından
☺️yaparmisim.gelirmis bide
(9,626 puan) tarafından
Ne gülerim ☺☺☺☺ ben bigun kovalarken gel buraya dedim ( sanki anliyicakta ☺ ) baktım başka yerden başka sinek geldi bacağıma kondu kızım sana söylüyorum gelinim sen anla cinsinden bi olay oldu bende lak diye bacagimdakini öldürdüm ☺  benim bacaklarimi bi gör harita gibi hep delik deşik ettiler çırpı bacaklarimi
0 oy
tarafından
sineklik varsa kolaylaşır isin gözün onda olsun eline peçete al pesinde dön dur :D
(48,702 puan) tarafından
sineklik varda sivriler sessiz hayvanlar sinsiler☺️☺️
0 oy
tarafından
Elinin arasina al şaklat canm begni ezilsin :)))
(48,702 puan) tarafından
gorsem ezcem ☺️☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Duvara kondugu an yapıştırcan şaplağı o zaman yakalanıyo:D 
(48,702 puan) tarafından
gormuyom ki sinsiyi☺️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben kapıları kapatiyom elime yastık alip ölduruyom:D
(48,702 puan) tarafından
gozukmuyoki adi☺️