0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
Ben Kızlar ben 3. Katta oturuyorum 1. Kat komşumuz karanlık oluyor diye bahçemizdeki ağaçları kestirmek istedi ben istemedm ama sorun olmasın diye tamam dedim.Komşumun Arka balkonu uzun onun üstü de sundurmayla kapalı onu cam tavan yaptırıp kuş pislemesin diye de  çatıdan file sarkıtıcam diyo ben balkonumdan bakınca file görücem yani ben kabul etmedm ama sürekli bunu gündeme getiriyor normalde yapamaz yasal değil aramı kötü olsun istemiyorum ama sürekli ısrr ediyor    Ben yaptırmayacağımı söyledm sizce nasıl davranmalıyım

15 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kesin kararlı ol yüz verme gerekirse mesafe koy 
-Reklam-
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Sanırsın müstakil evde oturuyor herşeye hükmetmek istiyor bencilce bi davranış biçimi
(293 puan) tarafından
Eşim olmaz dedi hala yaptrcam diyo yaptıramaz yasal değil ama anlamamazlıktan geliyor
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Önce o resmi kurumlardan, sonra apartmandaki diğer insanlardan izin alsın sonra sana gelsin:D

(293 puan) tarafından
Canım 2. Katla konuşmuş o tamam demiş 3 haneyiz
(5,721 puan) tarafından
Sadece ona ait değil ya izin vermezler
0 oy
tarafından
catidan file nedir yaa kafesten mi bakicak hayata canlandiramadim ama senin balkondan da gececekse olmaz oyle sey, izin vermedigin surece yapamaz ztb
(293 puan) tarafından
Yaptıramaz da kötü olmadan çözmek istiyorum sırf sorun çıkmasın diye güzelm ağaçları kestirdi bili demedim şimdi de hala yaptrcm dio
tarafından
belki baskalari da izin vermiyordur cnm onlarda vermiyorsa ordan yuru.. ya da esim izin vermiyor ne yapim de
(293 puan) tarafından
Canım 3 haneyz 2. Katta kabul etmiş ama bi istemesek yaptrmz laftan anlamıyor ama
0 oy
(894 puan) tarafından
Ne yapmaya çalışıyor tam anlamadım farklı çözüm yolu varsa herkesin içine sinen o uygulanabilir. Eğer bulunmuyorsa orta yol o nasıl kendi rahatını düşünüyorsa sen de düşünürsün. O her belirttiğinde yapıcam diye sen de rahatsızlığını belirt başka bir çözüm bulsun
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Karanlık dahi olsa o ağaçlara kıymazdım yazık vallahi. Yüz verme sakın komşuna. Bu kadar çok şey yapmak istiyorsa müstakil eve çıksın.
0 oy
(3,871 puan) tarafından
Ben nasıl file sarkitacagini anlamadım ama senden izin almadan yaparsa fileyi kesersin
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Yazık o ağaçlara keşke izin vermeseydiniz
0 oy
(546 puan) tarafından
3 habeymissiniz.2si okey diyorsa yaptirabilir.sizin yasal degil yaptiramaz dediginiz seyler binanin guvenligini sarsacak seyler.mesela kolona zarar vermek,balkon yiktirmak vs bunlar olsa yaptiramaz evet ama file isini yaptirabilir
0 oy
tarafından
Kötü olman gerekiyorsa da ol bence çatıdan file sallamak nedir yaa
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Niye herşey onun istediği gibi mi olacak yüz verme bu defa birine tamam desen diğerlerine de tamam demeni bekleyecek
0 oy
(2,886 puan) tarafından
İzin verme mesafe koy
0 oy
(133 puan) tarafından
Nasil file koyuluyo anlamadim valla rahatsiz etmixekse sıkıntı yapma kiradaysan dahic sıkıntı yapma
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Asla kabul etme, senin evini etkioeyen birsey yapamaz. Baktin laftan anlamiyor, yaparsan keserim, sonra cah tuh demek yok bastan soyluyorum de. Kendi katinda naparsan yap ama ben file gormek zorunda değilim  de ver agzinin payini. Yaparsada kes.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 444 göst.
31 Ocak 2023 Aile kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 924 göst.
30 Ekim 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 516 göst.
14 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...