0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Benim komşum tesbihten korkuyor tesbih gorumce bağırıyor kaçıyor bayılıyor merak ettim sizinde var mı acaba

6 Cevaplar

+1 oy
(671 puan) tarafından
Benim yengemde Mevlana sekerinden korkardı ölü şekeri diye aklı çıkardı 
(2,211 puan) tarafından
Ahahahahahha Bu çok iyiymiş yaaa  :))))
-Reklam-
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Bambu da bende yılanı çağrıştırıyor bakmak istemiyorum 
(142 puan) tarafından
Oda değişikmis ben komşumu ilk gördüğümde şaşırmıştım oğlu bilerek tesbihi üstüne atmıştı komşum basbagirip bayilmisti neden korkuyorsa artık bilmiyorum
(12,492 puan) tarafından
Oda ilginç miş
(142 puan) tarafından
Aynen banada değişik geldi görünce:)
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Komşun kadar beterini görmedim aboww. Bazı çocuklar bizim oyuncak bi tavşan var onu görünce deli oluyorlar korkudan halbuki bişi yok benim çocuklar bayılıyor çok seviyor. Çocuklar gelince saklamak zorunda kalıyordum çoğu zaman tavşanı 
(142 puan) tarafından
Oyyy niye korkuyorlar akşam akşam tebessüm ettim:)komşumu bnde bilmiyorum çocukken tranva mi geçirdi artık bilmiyorum görünce deli oluyor oda boncuk bişi de degil
(11,074 puan) tarafından
İnan hiç anlamadım bişi de demiyo çocuklar ağlayıp bağırıp kaçıyorlar görünce. Bi iki tane de değil baya korkan çocuk oldu yani, ben de istemsiz gülüyorum :) saklarım hep mecbur. Başka şeylere de takıntısı varsa yardım alabilir aslında komşun.
Tesbihten o kadar korkmak çok garip
(142 puan) tarafından
Aynen cnm çocuklar dünyanın en masum insanları benim oğlumda süpürgenin sesinden korkuyor
(11,074 puan) tarafından
Ooo onlar daha bişi değil daha neler çıkar :) en komiği de kendi gölgelerinden korkmaları bence :D
(142 puan) tarafından
Gölgede değişikmis ya bu çocuklar iyiki var keşke hiç buyumeseler ya hep çocuk kalsalar
0 oy
(802 puan) tarafından
Ben  oyuncak bebeklerden çok korkarım ama aşırı derece hami o pilastik olan varya mavi gözlü olanlar kız bebekler işte onlardan çok korkarım geçen annem benim kıza almış supriz yapıyım demiş ben onu görünce bir korkuyla bağırdım garibim annem koltuğun altına sakladı 
tarafından
O bebeklerden ben de korkuyorum valla kızım görmeden atmaya çalışıyorum her seferinde yakalıyor :)
(802 puan) tarafından
Ay ben hayatta eve sokmam valla
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Nesne degil ama yakin arkadasim palyaço dan acayip korkar bana bunu soyledi ve gordugum palyaço ya söyledim kovalmisti ama nasil korkuyo anlatamam :D
(1,472 puan) tarafından
Koulrofobi hastalığı o aslında canım kötü bişe gerçekten benimde öyle bi arkadaşım var hep te şansımıza onun karşısına çıkardı ne yapacağımızı şaşırırdık psikolojik bir durum Allah yardımcıları olsun :D
0 oy
(10,886 puan) tarafından
Hani bagırıp cagırma degil de bende buyuk nesnelerden korkuyorum mesela kamyon gemi gibi

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,477 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
92 cevap 3,477 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
27 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluu annee (380 puan) tarafından soruldu

379,702 soru

11,366,394 cevap

34,846 kullanıcı

...