0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba ben hamileyim ve bir konu canımı çok sıkıyor ben evlenmeden önce ve evlendikten sonra bir çoçığım olursa iki isim koyacağım dedim hep gençliğimden beri iki isim hep hoşuma giderdi geçen gün kaynana ve görümceyle bu muhabbet geçti görümce iki isim ney yaaaa zaten biri söylenmiyo dedi bunu söyleyen kişininde çoçuğu iki isimli çok sinirim bozuldu bu benşm ilk bebeğim mantıksızda olsa karşı çıkmaları mı gerekiyor hep hayalimdi bu benşm 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Takma canım çocuk senin değil mi bırak konuşsunlar sen koy ismini
tarafından
Çok sinirim bozuldu zaten ben tedaviyle hamile kaldım bir daha, olacak mı olmayacak mı Allah bilir istediğim şeyi yapmama karışıyorlar ben kendilerinin hiç bir şeyine karışmıyorum düşük tehlikem vardı benim camlarım silinecekti yardım ederim sen uğraşma bu halinle demediler yine annem dedi :(((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz buna ne takiliyon itt urur kervan yurur sen gene dedigini yap 

Su kendi yaptiklarina bakmadan baskasini elestirenlerden nefret ediyorum zaten milleti elestirip kendisi aynisini yapiyoya cok komik oluyolar yeminle 
tarafından
Ben eşşme derim ki bazen konu açılır yanlarında derim bu yaz atıyorum muğlaya gidelim tatile diye aradan 1 saat geçer kaynana konuyu açar oğlum beraber muğlaya gitsek der yanında tatile götüremeyecek biri olsa anlarım ama oğlu var bekar :))
tarafından
Aayyyy sinir bozucuu
tarafından
Dışardan herkes onları iyi görüyo ama hahahaa:))
tarafından
Valla kuzu millete iyi gorunmek falan bunlari karakteri olmayanlar yapar zaten oldugun gibi gorunmeyen insanlardan nefret ediyorum sirf millet alkislasin diye konusanlar gibiler
tarafından
Aynen öyle canım Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(306 puan) tarafından
Benim doktorum dogum sirasinda bebegin gobegini keserken o gobege isim koymustu muhammet koymus adini oglumun gobek adi muhammet ama kulagina farkli isim okundu
tarafından
Ne güzel kimsede, karışmamış :)
0 oy
(747 puan) tarafından
Hiçte iki isim söylenmez diye birşey yok.Bak sen annesi olarak iki isimle seslenirsen herkesin kulağı aşina olur onlarda iki isimle seslenir ama eğer sen tek isimle seslenirsen herkes tek isimle seslenir.Bende iki isim koyucam kayınbabamın adını yanınada kocambeyin heves ettiği ismi uzun oluyor ama olsun.Biz anne baba nasıl seslenirsek çocuğun adı öyle olur
tarafından
Aynen öyle ya söylemese bile ben onu çok istemiştim hep hoşuma giderdi heves kırmak, ney öyle ben hiç bişeyler ine karışmıyorum ve kendileri de karışacak bişey yapmıyorlar bile çoçuğun her şeyini kendim alacağım dedim bu bizim ilk torunumuz sen dur demediler iyi paramız cebimizde kalır dediler her şrte katılmaları sinir bozucu
(747 puan) tarafından
Düşüncesizlermiş canım buda sana ders olsun hiçbişeyini söyleme onlara.Bebeğe alacaklarınıda gösterme boşver onlarada bi laf bulurlar
tarafından
Aynen canım düşüncesizler sadece kendilerini düşünüyorlar her şeyi kendim yapmak istemem de yarın birgün başıma kalkacaklar diye
(747 puan) tarafından
Boşver canım hiç onlara tamah etme niyetleri olsa söylerler zaten biz şunu alalım bunu alalım diye.Sen al onlarada söyleme
0 oy
tarafından
Benim eltimin kızının iki ismi var. İkisini bir söylüyorlar. Takma hiç herkesin kendi evladı sonuçta. 
tarafından
Aynen öyle benşm dururum çok şükür çok iyi ama insan manevi destek istiyor mevzu para değil Bi şeyin ucundan tutmalarını istiyor ama herkes kendi bilir
tarafından
Onlar da kendi defterini dolduruyor canım daha kimsenin hikayesi bitmedi sonuçta
tarafından
Tabiki de Allah görüyor biliyor rabbim herkese hidayet ve anlayış versin malum bir çok kişi anlayışsız :)
tarafından
Ben kimseden hiçbir şey beklemedim ne maddi ne manevî. O yüzden rahat kafam. Sende bekleme bosveeeer :)
tarafından
Aynen öyle yapacağım benim annemin durumu çok iyi değil iyi değil derken anca, kendilerine yetiyor çünkü küçük kardeşlerim var ama anne şöyle olacak, dediğim zaman, iki eli kanda, olsa, gelir ama, annemler maddi bişey yapamadıkları için hep biz yaptık koduna girdiler hiç bişey demedim ama, Allaha havale ettim annemin bütün emeklerini
0 oy
(447 puan) tarafından
Canım iki isin şoyle iyi olmuyor birini sen birini babası koydında sadece tek isim oda babanın ki soylnince bozuluyorısn ha illa iki isimse desin kaynanan neden taktın ki buna eşinle kararınızı verdiyseniz 
tarafından
Diyorum ya ben hep çok istedim bekarken bile çoçuğuma iki isim koyacağım dedim hep hoşuma gitti tedaviyle hamile kaldım şimdi de zaten istediğim ik ismi koymak istiyorum ama amaan ne gerek diyip heves kırıyorlar
(447 puan) tarafından
İşte amaçları oyken ulaşmasına izin veriyorsun. Lafını güzelce yerli soyle kırmadan bildini oku sen hamilesin sen Bi kere plensessin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Su isim konusuuna karışanlar deli oluyorum.gorumxemde bana dediydi pat kızı iki isim koydu... Şimdi ben binisim buldum ay o kurandan geçmiyor dedi koyamazsin.kizi da aynen normal kurandan geçmeyen bı ısim koydu. 

Sonuç ben kendi istediğim i koydum
0 oy
tarafından
Aman ne bakıyosun onlara sen canım ya. Benım kızımın ısmıde ıkı ısım . Uyumlu oldugu surece ıkısıde kullanılıyo. Biz ıkısınıde kullanıyoruz. Elif ada. Cokda guzel uyuyo. Kım ne derse desın takılma anın tadını cıkar bosver mılletı. 
0 oy
tarafından
Onlar çocuklarına koymasın iki isim canım sen boşversene neyine  karışabilirler anca konuşurlar zor günde hiç ortada gözükmezler ya böyle şeyler oldumu hemen ziplayiverirler
0 oy
(11,507 puan) tarafından

İstediğin ismi koy karıştırma kimseyi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 283 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 84 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bukeeettt (34 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,420 cevap

34,514 kullanıcı