0 oy
535 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (817 puan) tarafından

Let go dan satış yapıyorum evdeki bazı ürünlerimi, satıyorum yerine evime uygun olanı alıyorum çünkü büyük evden küçük eve geçtiğim için kalabalık görünüyor. Şimdi zigon ve orta sehpalarım satışta millet o kadar komik rakamlar istiyor ki al bedavaya götür desem seve seve götürecek sinir oldum valla ne biçim beleşçi bi millet olduk anlamıyorum. O sehpa ve zigonlar zamanında 1000 küsür liraya alındı 150 lira verecekmiş beyefendi hey allahım ya. L koltuk takımımı satıcaktım yazın 350 tl ye hatta 200 e bile almak isteyen oluyor ya :)) halbuki daha yepyeni doğru düzgün kullanılmadı. Aklını peynir ekmekle yemiş bu millet.

5 Cevaplar

+1 oy
(368 puan) tarafından

Milletin durumu olsa zaten.letgodan almaz be Canim  :) kim neye yetişebiliyo ki herkes 5lira bile kar etse iyi dye düşunyo Allah yardimcmz olsun

(817 puan) tarafından
Canım durumu yoksa ona zorla al diyen yokki gelip akıllarındaki o komik ücretleri söyleyip bi de üstüne trip atıyorlar.
(368 puan) tarafından
Pazarlik yok diye yaz ozaman canim trip atmalari komik olmuş tbi :)
-Reklam-
+1 oy
(43 puan) tarafından

Senin yine iyiymiş benim nişanlığımı 25tlye istedi adam karısına hediye alıcakmış yardım istedi

(817 puan) tarafından
Diyecek bişey bulamıyorum gerçekten :@
0 oy
(18 puan) tarafından

Sorma kardeşim ya,satcagim bir şeye 10lira yazdım,pazarlık payı varmı dedi. Ben zaten onu da duseceksem para istemem hayrına veririm. Adam bir şey demedi,kaldı öyle:))

(817 puan) tarafından
E yani bu neyin kafası bir de trip atıyorlar manyak mıdır nedir hayret birşey.
(18 puan) tarafından
Bir de pazarlık sünnettir diyor bazısı da. Iyı de her şeyin de bi ederi vardır. Hakkaten ihtiyacı olsa neyse,kesinlikle parasinda değilim. Sırf beleşe getirmek için,,bir de minnet de etmiyorlar. Sanki ben zorla satıyorum:/
(817 puan) tarafından
Evet işleri güçleri beleş , ben kendimi düşünüyorum utanırım o fiyatları istemeye dışarda 5 - 10 lira indirim için bile utanıyor insan konuşmaya.
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ayni sekilde kizimin travel sistem bebek arabasini satiyordum sifirlari 2.500-3000 arasi bizim arabanin ben 350 tl yazmisim 200 e ver diyen oluyor herkes sorup sorup cok pahali diyip vazgeciyor pazarlik var mi diyorlar 3 binlik arabayi 30 liraya vericem sanki

(817 puan) tarafından
Aynen ya millet akıllı bi biz salağız sanki ,kırığı çıkığı olmayan malı niye o fiyata veresin ki.
(3,151 puan) tarafından
Aynen oyle 2 sene kullandim onunda tamaminda degil zaten araba oldugu icin bebek arabasi fazla kullanmadik sapasaglam adam diyor cok para e al bedavaya sanki sifir mali o paraya bulacaklar da valla sapitmis millet
(817 puan) tarafından
Artık pazarlıktan dilenme moduna geçecekler nerdeyse , pazarlığı çok yanlış anlıyorlar.
(3,151 puan) tarafından
Aynen oyle vallahi zaten 400 ten o fiyata indirmisim bide ayni sehirde olanlar icin arabamizla bitakiriz diyorum daha ne istiyolar anlamadim vazgectim satmaktan kumaslarini kumas boyasi ile boyayip ogluma kullanmayi dusunmuyorum araba pembeydi kirmiziya cevirecegim insallah olur bedavaya satacagima :)
0 oy
(673 puan) tarafından

Aynen öyle bende kızıma ve oğluma oda yaptığım için kızımda büyüdü artik 4 yaşına gircek o yüzden park beşiğini satıyorum 70 tl yazdım fazla yazmayım elimde kalmasın diye son fiyat nedir diye soranlar var yatağı içine dahil mi diye soranlar var sen 70 tl ye park beşik bulduğuna şükre diyesim geldi :) 

(817 puan) tarafından
Vallahi ya pes artık daha ne olsun ki  emin ol 25 lira yazsan yine beğenmezler.
(18 puan) tarafından
Sende baya ucuz yazmışsın canım. Kardeşim içindeki yatagiyla 130 a sattı bikaç ay önce. Seninkini  havada kapmalari gerek:)
(673 puan) tarafından
Aynen öyle cnm yatağı dahil degil 70 tl yazdım yinede son fiyat ne diye soruyorlar maksat elimde çıksın ama insanlar gerçekten çok bedavacı

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 427 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 351 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 383 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,288 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 399 göst.