0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sıkıntı olur mu acaba Adetliyken aşı olan oldu mu sonrasında adet düzenlerine bir sıkıntı yaptım aşı merak ediyorum

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşıyla adetin alakası yok 
tarafından
Dedim acaba bi sikinti olur muu
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende adetliyim az sinra6asi olcam önemi yok ya o adetle 
(4,061 puan) tarafından
Benim aşıyı yapmadılar canım emziren annelere öneriyorum dedi canım buyuzden aşıyı vurdurma san zararı olmaz ama ona olabilir aşının zararını bilmiyorum dedi buyuzden vurmadilar
tarafından
Haa oyle mii sen emziriyorsun diye yapmadılar mi ? ben yaptim su an kolumu kaldıramıyorum ve kolum şişti
(4,061 puan) tarafından
Öyle yapıyor o aşı valla doktor vurulmaz isem iyi yaparsın dedi niye dersen devlet bisi olmaz diyor ama size bırakıyor dedi bütün sorumluluğu kabul eder isen vuruluyor ama bisi olur ise devlet yaptrmasaydin diyor dedi kendin kabul edip vuruldun diyor dedi içeriğini bilmiyoruz dhaa yeni çıktı aşılar ne olduğunu bilmiyoruz buyuzden bence vurulma dedi bende vurulmak yani bana zararı olsa önemli değil bebeğime de geçer buda ona zarar verir ise ömür boyu ben kendimi suçlarım emmeyi tamamen bırakana kadar vurulmucam
tarafından
en iyisini yapmissin canim o zaman bizde mecbur vurulduk vallaha bakalim hepimizin hakkinda hayirlsii
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım bnm
0 oy
tarafından
İlkini oldum ikincisine tirsiyom:)
tarafından
asidan mi tırsıyorsun:)
tarafından
İkinciden evet  ilki beni çok sersemletti
tarafından
Ne gibi etkisi vardi
tarafından
Sersemlik kol ağrısı vucud ağrısı mide bulantısı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 214 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
8 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk (10,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu

384,740 soru

11,508,645 cevap

35,165 kullanıcı

...