0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Tahlil oldu yeğenim enfeksiyon vardı bagırsak enfeksiyonu şimdide sonuç çıkmış ablam dediki böbrekte biraz büyüme var dediler dedi neden kaynaklı bu başına gelen oldumu birde Muğla sıtkı koçman eğitim ve araştırma hastanesi çocugu deney mi yapıyorlar bilmiyorum tavsiyeniz varmı doktor için 

4 Cevaplar

0 oy
(2,792 puan) tarafından
Bi ara bende de olmuştu tuvaletini tutma demişti doktor sıkışma demişti onda da öyle bişey olabilir mi acaba 
(179 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Oğlumda da var hamileyken tespit edilmişti 1 buçuk aylıkken büyümeye devam etti nefroloji doktoru su içir dedi şimdi azar azar küçülüyor hamdolsun 
(179 puan) tarafından
İnşlh bizimde geçer
(33 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
tarafından
Benim bebeğimdede var ama kaç santim olduģu ònmeli bizim doktor kendiliğnden geçer dedi 3 ay sonra kontrole getir dedi bakalįm kontrole 1 ay var
(179 puan) tarafından
Geçer inşlh canım
tarafından
Amin.. sağolun inşallah sizinde geçer
0 oy
(285 puan) tarafından
Benim oğlumda 20 haftalıkken ayrintiliya çıktı sonra doğdu şuan 2 buçuk yaşında yeni buldular çaresini sebebini haftaya ameliyat olcak ama bu ameliyatları en iyi tıp fakültesi yapar ücretli yapıyor sizdede mutlaka ya  böbrek çıkışında darlık yada mesanede genişlik vardır mutlaka iki ayda bir kültür idarar vermen lazım kesinlikle enfeksiyon geçirmemesi gerekiyor çünkü çok tehlikeli böbreği iflas eder Allah korusun koruyucu antibiyotik başlanması gerekiyor 
(179 puan) tarafından
Sebebi ve çaresi nedir acaba tavsiyen varmı
(285 puan) tarafından
Kaç mm genişleme var
(179 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum ablamın kızı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
24 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,862 kullanıcı

...