0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Kizlar mini kirtaj olundum 2 gun once bugun karnimda agrilar var cok aciyor normalmi sizce doktoruma ulasamadm şu an 

5 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından

Neden yazmiyosunuz:(:'(

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım hiç yaşamadım inşallah mormaldir 
(1,370 puan) tarafından
İnsallah ya cok yoruldum cunki hep biseylerle ugrasiyorm hicbosey yolunda gitmiyor
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Kürtaj mi oldun oyuzden ağrı olabilir benden oluyordu ağrı
(1,370 puan) tarafından
Evet 2 gun once  ama dun ilk gun agri yoktu simdi aciyor  bide ben kucuk kurtaj olundum azeriyim anlatabilmiyorum  6 haftalikken olundum
(1,633 puan) tarafından
Cnm olabilir Bebek küçük veya büyük ağrı olur ilaç falan yazmadimi doktur çokmu ağrı var
(1,370 puan) tarafından
Sanci gibi 2 3 dakikadan bir agriyor ilac yazmadi ((
0 oy
(306 puan) tarafından
Bende kurtaj olmustum ama bir kac saat surdu agrim birdaha olmadi canim normal degil bence bir doktoruna görün 
(1,370 puan) tarafından
Ilk bendede oldu ama simdi sanki dogum yapiyorm oyle sanci gibi agrim var 2 3 dkk bir   gidicem yarin insallah
(306 puan) tarafından
Yarini bekleme canim belki icinde parca kaldi bilinmez sen acile git
(1,370 puan) tarafından
Ofya cok korkuyorm kurtajda anastezi vermediler bana cok aci cekmisdm  bidaha yasamak isdemiyorm  o aciyi insallah oyle bsey yoktur  esim evde tok gelsin gidicem
(306 puan) tarafından
Anestezi iste canim
(1,370 puan) tarafından
Istiyorum ama yapmiyolarki ((((
0 oy
tarafından
Bende kürtaj oldum 8 hafta 4 günlükken benim 1 hafta karnım ağrımıştı doktor antibiyotik verdi onları kullandım rahatladım 
(1,370 puan) tarafından
Bana hic ilac yazmadi ((yqrin doktora gidicem bakalim ne diyecek aslinda korkuyorm icerde parca kalabilrmi diye?
tarafından
Eğer kanama yoksa parca kalmamış demek kanama varsa doktor vajinal ultrasonla bakıp anlar bana öyle dedi kanamam yok diye bakmadı
(1,370 puan) tarafından
Kanamam yok hayir Canim  insallah bi sorun yoktur( cok tesekkur ederm
tarafından
Inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
1 cevap 159 göst.
0 oy
17 cevap 481 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 26 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,237 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...