0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (1,072 puan) tarafından

İyi günler canlar. Sizlere bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim benim oğlum 2 yaşında araba korkusu var sanıyorduk ama öyle değilmiş midesi bulandığı için arabaya binmek istemiyor. Yolculuğa çıkarken kullanabileceğim şurup Damla bildiğiniz bir şey var mı kullanıp da işe yarayan :ermm:

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız doktora sorsaniza burdan denilene nasıl güvenecen
(1,072 puan) tarafından
Belki doktor tavsiyesi ile memnun kalanlar vardır belki diye sordum. Tabiki de doktoro da sorucam. Ama önden bilgi olsun dedim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlaç verme. Göbeğine carprazlama yara bandı yapıştır çoğunlukla ise yariyor. İlaç sadece sersemlettigi için bulandirmiyor. Ayrıca aç bindirme tok olsun. O da baya etkiliyor.
(1,072 puan) tarafından
Oğlum çok takıntılı yara bandı yapıştırsam ağlar oradan almamı ister . Birde ben tok bindiriyorum o şekilde kusuyor ama çoğunluk hep aç olsun diyor anlamadım valla
0 oy
(2,279 puan) tarafından
Canım bi bugüne sor istersen ama fasulye yutuluyo midedeki suyu toplasin diye brlki bu işe yarar ama çocuklar yutabilirmi bilmiyorum yanlış bilgi olsasin sonra
(1,072 puan) tarafından
Bunu bilmiyordum canım araştırayım bi
0 oy
(442 puan) tarafından
Benim kızımda 2 yaşında olacak 1 ay sonra doktor ilaç vermeyi tavsiye etmedi karnı tok olmayınca yani ne aç ne tok olacak o şekilde yolculuğa çıkıyorum birde yoldayken birşeylerle oyalıyor um dikkatini dağıtıyorum yani 
(1,072 puan) tarafından
Bende oyalamaya çalışıyorum ama hiç kafasini kaldırıp etrafa bakmıyor çoğunluk ondan da bulanıyor zaten.
(442 puan) tarafından
Evet canım oyalansa müzik faaln sevmiyor mu açsan
(1,072 puan) tarafından
Evde açınca çok sever oynar eder ama arabada tam tersi hiç istemiyor direkt kafasını gömüyor bana sarılıyor korkusundan hep öyle yolculuk oluyor haliylede midesi bulanıyor. İnşallah çözüm yolu bulabilirim biran once

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...