0 oy
330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (872 puan) tarafından
Kızlar merhaba. Ası için bebegimle sağlık ocağına gittik.  Bu sağlık ocağına yeni geçmiştik. Diğeri de öyleydi. Direk onlardan sormak aklıma gelmedi  bebeğim için telaş arasında. Sorum bu. Ası yaparken hemşireler eldiven takması lazım değil mi? Pamuğu alkolle ıslatıp sürmesi gerekmiyor mu? Bu sefer hemşire iki bacağından yapacaktı ama sağ  bacağına 2 kere iğne batırdı, sola 1 kere. Saga 1 kere yanlış oldu ondan sinirlendim. Eve gelince tek tek hatırladım. Eldiven takmadigini ve alkolsüz kuru pamuk sürdüğünü. Normal ise bir dahaki sefer kendim eldiven ve olmadi kolonya götürmek istiyorum.

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Alkol sadece orayı temizlemek için problem yaratmaz eldivende aslında kendini korumak için bende hemşireyimde yani arkadaşın yaptığı doğru değil ama çok büyük sorunlar yaratacağını sanmıyorum ama hoşlanmadıysanız değiştirin hzimet almak istediğiniz elemanı ypksa kolonya eldiven götürürseniz daha çok ters tepki verebilirler 
(872 puan) tarafından
Teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Sag bacagına 2 kere nasol igne batırıyor anlamadm ben
(872 puan) tarafından
Fotoğraf eklenmiyor ama 1 keresi sadece iğne ucu girdi  sonra birdaha iğne yaptı. 2 nokta var bacağında
(3,552 puan) tarafından
İlk ineyi soktugu yer uygun değilse değiştirmiş olması gerek. Birde her gittiğinizde aşılar hangisi ve ne için gerekli sorun tek tek bilgi alın..
(1,175 puan) tarafından
Biraz acemi bence o hemşire benm hemsirem tak tak yapıyordu hem dikkatli herseye özen gösteriyor. İstersen degiştir hemşireni hem bebegn acıyı daha az ceker iki kere degdirmiş baksana. Bence acemi degilse bile sorumsuz umursamaz
(3,552 puan) tarafından
Yani bence de. Neden dersen o şırınganın içinde birazcık hava kalsın bitti. Hemen değil ebeni daha uzman bir ebe bul
0 oy
(734 puan) tarafından
Alkol etkilesim yaptığı için aşıda kullanılmıyor kuru pamuk sadece.Dezenfektan kullandığı için eldiven takmamistir
(872 puan) tarafından
Teşekkür ederim.  Bakın bilmiyordum. Kiricaktim yoksa istemeden.
(734 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(133 puan) tarafından
Kaç ay asisi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 218 göst.
25 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 603 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde Merve atabay (147 puan) tarafından soruldu

377,319 soru

11,291,666 cevap

34,708 kullanıcı

...