0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından

Bebeğim 9 ay 13 günlük. Bu zamana kadar belli zamanlarda yan ve olabildiğince sırt üstü yatırmaya çalıştım. Şu iki gündür ısrarla yüz üstü yatmak istiyor. Bu arada baş kontrolü, sürünmesi, istediği şekle girmesinde sorun yok çok şükür ama ben uyku sersemi kafasını çeviremez boğulur diye evham ediyorum. 

Rahatını da bozmak istemedim sizlerden bir fikir alayım dedim. Sizlerde durum nedir acaba 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gündüzleri de öyle uyuyorsa sorun olmaz belki . Öyle rahat ediyorsa demek ki 
tarafından
Geceleri de arada kontrole kalkıp baksan
(158 puan) tarafından
Bu aya kadar daha ilk defa 2 gündür bu pozisyonda kalmak istiyor ondan bende mudahele edeyim mi yoksa rahat mı bırakayım bilemedim
tarafından
Arada geceleri kalkıp bak bence demek rahatı o pozisyonda yakaladı minik
(158 puan) tarafından
Allah korusun uyku sersemi uyur kalırım fark etmem ondan korkum ama başını Kendi kontrol ediyor. Allahın izniyle birşey olmaz inşallah
tarafından
Oku üfle bisey olmaz insallah
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
40ı çıktığından beri yüzüstü yatar. Kocaman olmuş artık annesi evham yapma o öyle rahat ediyor demek ki
(158 puan) tarafından
Haklısın canım. İlk defa iki gündür böyle olunca bilemedim rahatsız da etmek istemedim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Benimki 1 yıldır yüz üstü yattı şimdi şimdi değiştiriyorum yatışını kocaman olmuş kendi istediği bi yapsın alınmasın yeter çok doğru değil tabi bizimki şok gazlıydı o yüzden yatırdım mecbur 
(158 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(644 puan) tarafından
Bence birak nasil yatmak istiyirsa yatsin bebekler nasil rahatsa oyle yatar benim bebekte oyle yuz ustu yatiyor uykusu bozuk ama hic ellemiyorum.
(158 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
(644 puan) tarafından
Rica ederim sağlikla büyüsün ins
(158 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(3,856 puan) tarafından
2 . Aydan sonra yüzüstü yattı ara ara kızım.  Başını kaldirabildigi için ben de engel olmadım öyle yatmasına.  Gazi da daha kolay çıkıyordu oyle
(158 puan) tarafından
Anladım bizde 2 gündür bu durum olunca bende ne yapacağımı bilemedim
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Bende yüz üstü yatmak istiyom artikk:(
(61 puan) tarafından
Sorma gerçekten sıcaklardan ne yatılıyor ne kalkılıyor. Bi de üstüne grip oldum günde 50 kere terliyorum :) Allah yardımcımız olsun. Sağ salim doğuralım da kucağımıza alalım inşallah :))
(3,595 puan) tarafından
İnşallah senin ne kadar kaldı doguma
(61 puan) tarafından
36+3 olduk uygulamaya göre son 25 gün
(3,595 puan) tarafından
Ay az kalmış senin sağ salim al kucagina
(61 puan) tarafından
Amiiin canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Oglum geceden sabaha kadaf hep yüzüstü yatiyo
0 oy
(549 puan) tarafından

Benimki yan yatıyor geceleri iki gün sonra 10 aylık olcaz gece ben sürekli olarak kalkar bakarım denekki öyle rahat ediyor hareketlendi artık geceleri emmeye kalkmıyor mu sürekli bak ben öyle yapıyorum düz yatirsamda şekli değişiyor geri :D

0 oy
(478 puan) tarafından
11 aylık yüz üstü yatınca ben döndürüyorum. 1 yaşından önce ani bebek ölümünden dolayı tavsiye edilmiyor.
(158 puan) tarafından
Evet benimde endişem o yüzden Allah korusun. Sanırım bende döndüreceğim hatta bunu yazmadan döndürdüm :)
(478 puan) tarafından
Biz önlem alalım da ne olur ne olmaz :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 409 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde Peripella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 3,769 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu