0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (427 puan) tarafından
Yinr bir es tarafi sorunuyla geldim yablis mi yapiyrum bilmiyrm ama ben kabullenemiyrm mesele su ben hamile kaldigimda daha 1 aylikken esim ailesiyle tartisti ve kizim dogana kadar kaoimi calmadi arayip sormadi doguma bile gelmediler dogumdan 1 hafta snra geldiler esim gelecekler yuzgoz olma frlan deyip konusth bnde sustum ailesidir dedim karismadm ama gelin gorunki esim sanki hicbisey yokmus hic tartismamislar gbi arasi cok iyi bnde sasiyrm  nasil unutuyr die neyse bundan 1 ay once gorumcekin arkamdan konusmalari kaynananinda yalanlarindan dolayi esime gorumcek evime gelmesin dedim die hicbiri gelmiyr ama bn arsiz esim onlar 2 gulunce yumusayip kizimi oraya goturuyor gezerler yer icerler esim bn gelmesin dedim die bana sylmeden gider neyse gitsin onemli degil ama kizimi alip goturiyr saatlerce getrmiyr ve bnu istemiyrm zor gunumde yoklardida nie iyi gunde varlar ama bnu edime anlatamiyrm  kiizimi goturmesni istemiyrm ama sesimi de cikaramiyrm siz olsaniz ne tepki verirdiniz  nasil davranirdnz acaba?

5 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm seninle aralarında olan mesele seninle ilgilidir bence çocuğunu katma işin içine. Torunları sonucta ne kadar kötü de olsalar buna engel olamazsın
(427 puan) tarafından
Ama kabullenemiyrm ki beni sevmeyen kizimida sevmesin esim eve hic erken gelmez sirf oblar istedi die bugun erken gelio yemek yiyip kacti onlarla gezmeye parka gitti bize hic zaman ayirmaz oysaki
(2,165 puan) tarafından
Sen de git eşinin koluna gir neden kendine eziyet ediyorsun şuan aranız nasıl bilmiyorum ama eşinle çocuğunla çık gez onlar keyfindeler sen neden evde bunalıma giriyorsun. Çocuğunun yanında ol o zaman gözünün önünde sevsinler seviyorlarsa yani ben olsam kavgalı olsam yine giderdim konuşmazdım hiç ama benim çocuğumu seviyorlarsa yanında olurdum sonuçta tek bırakmazdim hem belki bu vesileyle aranız düzelir ortada çok büyütülecek bişey yoksa eger
(427 puan) tarafından
Esimle aram iyi olsada kotu olsada esim onlarin okdugu yere beni goturmemeye basladi neymis efendim bn gorumceye gelmesin dedigim icin onlarin gururu daha agir basiyrmus die esim asla onlari birakmaz hakli olsamda onun gpzunde hep ailesi hrle o cadi bacisi haklidir yani ve siz olsaniz esiniz cagirmasada bende geleyim felan der msnz ben kizimin oraya tek goturulmesni istemiyrm cnku guvenmiyrm onlara onalrin kagt muska huylari war cnku
(2,165 puan) tarafından
Bunu bildiğin halde nasıl tek bırakıyorsun ki şuan şaşırdım doğrusu, böyle birşey yapabilirler mi ya öz torunlarına.
Eşine söyle bende geleceğim de , hem eşin neden araya giriyor bu onu değil sizi ilgilendiren bir konuysa eger eşin girmese daha iyi .bak bizim de çok kavgalar oldu görümcemle ama birkez olsun eşim araya girmedi kendiniz çözün dedi oluruna bıraktık ve kendiliğinden barıştık. Zorlamamak gerek canm ama eşin yanlış yapıyor o bacısıdir onuda atamaz senide atamaz ona göre davranirsa sizin için daha iyi olur
(427 puan) tarafından
Iste o teraziyi kuramiyr ben ne oldugunu biliyrm diyor ama tozda kondurmuyr surwkli onlardan yana konusur onalri savunur ve mesela gidince bana gel demedikce nasil gideyimki ben onlar evime gelmesin dedim simdi bnde geleym desem demez mi yzusuz felan o zaman ne yapcam ki
-Reklam-
0 oy
(20 puan) tarafından
Eşinde bir degisikmiş hem sana yüz göz olma diyor hemde kendi hicbih şey yokmuş gibi davranıyor valla Allah yardımcın olsun canım ne diyim ki ne yaparsan yap değişmez 
(427 puan) tarafından
Degismiyr ustelik sebep benmisim gbi ustume yikiyor herseyi
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Torunlarını görecekler elbette ki.  

Hak etmeseler de 
(427 puan) tarafından
Ne zaman hakettiklerni bulacakalr acaba byle giderse cinnet gecirecem chnku
0 oy
tarafından
Sorun sizin sorununuz görümce hala sonuçta bunu söylediğinde daha beter olucak ve inadına götürecek
(427 puan) tarafından
Bnle inatlasiyor zaten onlar evladi olmsina ragmen esimi sevmezler sirf bem kiziyorum die yada rahatsiz olacam die esime yalakalik yapiyrlar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Çocuğu hiç bir olaya katıp düşman yetiştirme et tırnaktan ayrılmaz halası o... Büyüyünce görüşülüp gorusmedigini ke di secer
(427 puan) tarafından
9 aylik hamilelikte yoklardi oncesinde de yoklardi kayinbabam kirada bize yardm ederdi kalkip  giyecek elbsiemiz yok kiralarni mi verecez die babasni bize kiskirtti yetmedi daha dogum yapali 10 gun olmustu gelip bana senn sutun yok sen kimsi ki cocuk bkacksin bilmiyrsun die herksn icinde laf etti kaynim hediye alacakti yegeni icin onada izin vermedi gerek yok dedi kaynanama hicbisey almasina izn vermedi kayinbabam bi harclik bile vermeyip kizina 11 bin tl ye telefn aldi ve dah daha cok sey hepside 19 yasinda sirret bi gorumcek yuzunden simdide kalkmis yegenimi ozledim die abisine yalakalik yapiyor benm arsiz esiimde kizi alip kosa kosa goturur kan bagi olsada hic mi hic haketmiyrlar
(9,247 puan) tarafından
Yani şuan okuyunca haklısın amaçları ne peki neden böyle vicdansizlar
(427 puan) tarafından
Bunlar atadan gorme byleler inanki suan ellerinn altinda yaklasik 5 trilynluk arac var her yil yaklasik 10 trilyonluk gelirleri oluyr sadece 5 ay icinde oda gerisini sen dusun halada borcumuz war hicbiseymiz yok die gunde bi yemek yerler byle insanlarin sevgiside sahte akrabaligida esimi bile hastanelik karakolluk oldugunda ona beddua ettilr ama halada uslanmiyr esim toz kondurmuyr ve yeri gelincede sizin dugununuz yaptik esyanizi aldik die basimiza kakiyorlar
(9,247 puan) tarafından
Erkekler ailesine laf ettirmez ama zaman geçer doner karısına sen hakliymissin der ama iş işten geçer karısı yipranir
(427 puan) tarafından
Aynen orasi oyle ama yipranip incindikten snra yasinda yerinde gerkli muameleyi gormedikten snra ne yapaym  o esin samimiyetni

İlgili bir soru bulunamadı

381,378 soru

11,417,801 cevap

34,971 kullanıcı

...