0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Hanımlar merhabalar 13+3 haftalık gebeyim bebeğimin cinsiyetini henüz bilmiyorum 2 gün önceydi sanırım rüyamda bebeğimin kız olduğunu gördüm bugünse göğsümden süt geldiğini ve emzirdiğimi gördüm ama burda cinsiyetini göremedim.Sizce bu ne anlama geliyor.Psikolojik mi acaba ?

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız bebek bolluğa berekete ve müjdeli habere gelir canım ve bende rüyamda sürekli oğlan görüyordum pipisini bile görmüştüm ultrason da rüyamda ama bin şükür ki kızım oluyorrr
(46 puan) tarafından
Eskiler öyle dermiş bebek rızkıyla gelirmiş.
tarafından
Çok doğru bir söz ve özelikle kız çocuğu olan eve rahmet bereket yagarmis kızım büyüdükçe işler yoluna girmeye başlıyor Rabbim isteyen ve anneliği hak eden kimsenin kucağını boş koymasın♥️
(46 puan) tarafından
Amin inşaÂllah canım ama ilk bebeklerimi öğrendiğim günden itibaren işler yoluna giriyordu taki kaybedene kadar.onları kaybedince herşey eskisi gibi oldu.Ama ben hep inanırdım bi çocuğum olursa bana bereketi ve rızkıyla gelecek.Şükür ki öyle olucak.
tarafından
Öyle oluyor kuzum gerçekten şuan bizde öyleyiz ve çok üzüldüm inanki evlat acisi hiç bir acıya benzemez derler
(46 puan) tarafından
Aynen öyle sanki hayat duruyor hiç yaşanmaz bir hal alıyor
-Reklam-
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Bende daha hamileligimi bilmezken görmüştüm erkek bebek veriyolardi kucağıma al bu senin oğlun deyip bende selim falan deyip sevdim emzirdim bazen anneler hisseder
tarafından
Kız ilk ogrendigimden bu yana 24 haftaya kadar hep erkek dediler çevremde ben başından bu yana erkek hisediyorm eşimde öyle ve cinsiyetini göstermiyordu kızım oluyormuş :) şuan 36 haftadayiz
(46 puan) tarafından
Benim için  öncelik sağlığı.Bundan önce ikiz bebeklerimi kaybettim.Kimyasalla sonuçlandı.öyle yüreğim yandı ki.Sadece sağlıklı ve hayırlı bir bebek olsun yeter bana.
tarafından
Her anne için bu öyledir önce sağlık ve basın sağolsun
(46 puan) tarafından
Allah razı olsun .
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben 3 kre rüyamda kız olduğunu gördm ama doğrduğumu faln değil evimn içinde oynayan koşan Bi kız çocuğu görmüştüm ve kızm var şuan 5 buçk aylık olduk ble :) 
(46 puan) tarafından
MaşaÂllah Rabbim size bağışlasın inşaÂllah
(4,067 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kız bebek erkek bebektir ben 2 kez kız gördüm erkekti
(46 puan) tarafından
Genelde tam tersi olur diyorlar bakalım öğrenince yazarım buraya inşaÂllah
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende erkek bebek emzirdgimi gördüm. Oğlum oldu. 
(46 puan) tarafından
Allah bağışlasın
0 oy
tarafından
2 kere kizimin olcagini gördüm kizim oldu hatta cinsiyetini ogrenmeden once pembe kuş gordum ruyamda kizin olcak dedi doktor 
(46 puan) tarafından
İlkinde gördüm kız dediler ikincide cinsiyetini ve yüzünü görmedim sadece saçları sarıydı
0 oy
(58 puan) tarafından
Bende rüyamda kız bebek emzirdiğimi görmüştüm hamileliğimin başında sonra kıızm olacağını öğrendim ama hep erkek hissetmiştim rabbim kız nasip etti sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız inşallah hepimizde 
(46 puan) tarafından
Amin inşaÂllah canım
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende erkek gormustum ruyamda kiyim oldu 
(46 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşaÂllah
(1,737 puan) tarafından
Amiin cumlemizim evladini bagislasin
0 oy
(794 puan) tarafından
Valla cnm ben erkek gormustum bebegim kiz oldu tersi cikar derler ama hayirlisi olsun
(46 puan) tarafından
Amin inşaÂllah canım
0 oy
tarafından
Ben rüyamda iki kere gördüm ve kızımın 8 9 aylık haliyle aynı doğdu  belki sende bebisini goruyorsundur 
(46 puan) tarafından
Cinsiyetini öğrendiğimde karnımdaydı emzirdiğimde yüzünü görmedim sadece kafasını gördüm ve sarı bi çocuktu cinsiyetini bilmiyorum
0 oy
(196 puan) tarafından
Psikolojik o bence bende rüyamda hep erkek bebeğim olucağını görürdüm hatta erkek hissediyodum ama kızım olucak inşallah
(46 puan) tarafından
Genelde tam tersi çıkar derler bakalım hayırlısı olsun
0 oy
(940 puan) tarafından
Ruyalara inaniyorum ve  benimjiler cikiyor  kiz hissetmeme ragmen ruyamda hem erkek bebek goruyordum oglum olacak allahin izniyle ama tam tersi cikanlarda varmis tabi:) hayirlisi saglikli oksun
(46 puan) tarafından
Evet genelde rüyaların tam tersi çıkar derler hayırlısı olsun bakalım
0 oy
(539 puan) tarafından
Aynı rüyayı bende gördüm ve kizim oldu şükür 
(46 puan) tarafından
Allah bağışlasın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben hep kız bebek gördüm emzirdim oğlum oldu şükürler olsun 
0 oy
tarafından
Bende hamıleyken rüyamda bbegımı emziriyordum kız görüyordum eli yüzü herşeyini görmüştüm doğdu ki aynı ruyamdaki gbı Hamıle İnsanların kalp gözü açık oluyor bence normal senınde görmen 
(46 puan) tarafından
Allah bağışlasın hayırlısı olsun İnşaÂllah
tarafından
Sağol canım cümlemizin inşallah Rabbım sap sağlım kavuştursun bebegınle senı
(46 puan) tarafından
Amin inşaÂllah canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (500 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 193 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ebrarhuma6 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kelebekler (10 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,267 cevap

34,836 kullanıcı