0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (4,853 puan) tarafından
Çok fena grip oldum yani bahar alerjisi her sene düzenli yaşıyorum bunu başına gelen varmı bu durumda neler yapıyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(1,567 puan) tarafından
Sorma ya 2 aydir cekiyorum mahvoldum
(4,853 puan) tarafından
Cok fena bisey ya hangi bölüm bakar acaba
(1,567 puan) tarafından
Dahiliye yaziyo bunun ilacini cnm bide göğüs hstaliklari gecer diye gitmedim ama gecmiyo gitcem dahiliyeye bende
(4,853 puan) tarafından
Sende mi suan gripsin git tabi canm beklemekle olmuyor malesef
(1,567 puan) tarafından
Hemde nasıl hapşitmaktan mahvolfum burnumu silmekten yara oldu hep bide sinüzitim de var tıkandım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim gozlerim kizariyo ya gripten ziyade oglandada alerji basladi gene burnu tikandi hep oluyo bu donemlerde :/
(4,853 puan) tarafından
Banada hep bu aylarda oluyor acaba hangi bölüm bakar
tarafından
Dahiliye bakar ama alerji bolumude varda oraya direk sira alabiliyonmu bilmiyim
(4,853 puan) tarafından
Simdi aradık Dahiliye veya cildiye dediler fakat cildiye ful doluymuş Dahiliye aldim sagol canm
0 oy
tarafından
Tam 2 ay çektim  ardı arkası kesilmeyen hapsuruk ve gözlerde kaşıntı  oldu bende cnm göz damlası iyi geldi gozlerime 
(4,853 puan) tarafından
Doktora niye gitmedin canm ya cok fena bisey seninde bebişin var yada benimki ağır geçiyor
tarafından
Hamileyim ilaç vermez diye gitmedim canım 2 ay mahvoldum hapsurmaktan  bogazim  şismişti artik
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende gribm ya gçen dondurma üstüne 4 bardak soğk su içtim şmdi burnm ayrı gidiyor boğazlarım ayrı :) yan komşumuz olmş alerji gözleri kıpkırmızı kan oturmuş sanki ya ilk defa gördm şaşırdım 
(4,853 puan) tarafından
Sen resmen hastalığı çağırmışsın :)
(4,067 puan) tarafından
Sorma ya son pişmanlık fyda etmiyor işte
0 oy
(7,718 puan) tarafından
Bende bir tanısı konmadı ama her sene mevsim geçişimde bende de burun akıntısı ve göz yaşlanması oluyor. Burnum boğazım nasıl gıdıklanıyor ama. Bir ara ben de gitmeyi düşünüyorum hastaneye bunun için
(4,853 puan) tarafından
Aynisi işte öksürük bas ağrısı da var
(7,718 puan) tarafından
Öksürük de oluyordu gerçi ya. Doğru. Hatta virüs olabilir diye iki senedir böyle olduğum zamanlarda kendimi karantinaya aldım
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim var bizim ailede herkesin var ama biz grip olmuyoruz birin tıkanıklığı ve sürekli hapşırma oluyor bizde 
(4,853 puan) tarafından
Senin hafif oluyor demkki
0 oy
(221 puan) tarafından
Bende sendenim cnm zaten önceden gözlerime vururdu hep yaş akardı şimdi burnumda sürekli kasinyo v hapsuruk günde kaç kere hapsuryom bilmiyorum birde bahçemiz var orda cogaliyo yeşillik flan varya
(4,853 puan) tarafından
Bende öyle valla sayamıyorum bile cok fena bisey
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Oğlum geçtiğimiz 1 buçuk ay boyunca hiç bişi yoktu sadece burnu akıyordu. Bu da mı bahar alerjisi oluyor acaba? Tam doktora götürmeden 2 gün önce de bıçak gibi kesildi akıntısı. Yine de gittim bişi demedi. Böyle mi oluyor ki her sene mi olacak?
(4,853 puan) tarafından
Bilemicem canm cocuklarda nasil oluyor bende birsuru belirti var
(11,076 puan) tarafından
Belki de büyüdükçe belirtiler artıyor. Geçen sene böyle olmamıştı çünkü.. Neyse sağol canım sana da geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 306 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 202 göst.
25 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayse Duran (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 77 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
3 saat önce Diğer kategorisinde Seherl (560 puan) tarafından soruldu

379,963 soru

11,374,342 cevap

34,857 kullanıcı

...