0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Psikiyatri hapı kullanıyorum günlük 9 tane ve hepsi kanımın değerlerine göre yazıldı dozlari yani ve bu gece eşime nerdesin yazmışım sabah gösterdi 4 ü 5 geçe ama.ben hatırlamıyorum bilmiyorum bile

4 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
İlaçların etkisi ilegece gündüz karışmış olablr canım
-Reklam-
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Gece 4te kalkıyon telefonu eline alıyon mesaj atıyon hatırlamıyon. Kız ya başkalarına atsaydın :ermm: Allahtan eşine atmışsın başka ne yaptın acaba telefonda :D

(16,506 puan) tarafından
Bende bazen geceleri msjlaşıom arkadaşlarla

O zmn bilincim açık hatırlıom ne yazdığımı falan bılıom

Ama sabah uyanınca laa hangi ara yazdım dıom yaa yok böyle bişi aşko :)
(2,792 puan) tarafından
Allah Allah kız ilk defa duyuyorum değişikmiş :)
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Benm Bi sağlık sorunum olmadığı halde gce telfn da ne konuştuğumu hatrlamam :) o yüzden sabh ilk işim gce biri beni armışmı dye bakmak olr ardysa da tekrar arr gce ne konştuğmzu sorarım. Uykum braz ağr sanırım ama kızm kıprdaya hemn dyar uyanrm bnde anlamdım gcen gce 11 buçk görümcem aramş süt istemiş benden kendine gelince ara demş Bn uyku sersemi kalktım karnımı doyrdm geri yattm :) yarm saat sonra Bi dha aramş varmı süt baktın mı haber vermedn dye :) sen süt mü istedin ne alaka demişim :) gel laf anlt işte 
0 oy
tarafından
Ramazanda kaynım eşimi arar sahura kalkın diye sonra ben yemek hazırlayınca eşimi uyandırırım abimi ara cabuk onlar uyuya kalır galiba der az önce konuştun derim telefona bakar hatırlamaz mesela 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 975 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 787 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 864 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 364 göst.