0 oy
254 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,682 puan) tarafından
Kızlar diyetimin 5 günü ama değişen bişey yok kafayı yicem aç geziyorum resmen ona rağmen yok pes etmek üzereyim niye bilmiyorum az yiyorum hatta ekmeği yok denecek kadar azalttım ama yok :(

17 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Aç kalarak zayıflanmaz diyet yapılmaz zaten 5 günde pekte sonuç alamazsın
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bende veremiyorum canım en son termal tayt alacam yada korse
(1,682 puan) tarafından
Deliricem:(((( resmen aç geziyorum bazen o kadar aç kalıyorum ki kan şekerim bile düşüyor ona rağmen pes etmeyen ben galiba pes etcem
(4,167 puan) tarafından
Korse ve termal tayt var cnm bende. Ama bunlar kılo vermeye tek basına yeterli degil spor yapıp yemene dikkat etmen lazım
tarafından
bende termal korse var ise yarıyor cnm su iç evde gez kovayla su dokmusler gibi terliyorsn
(2,826 puan) tarafından
Öyle yapacam galiba çünkü benimde tansiyonum çok düşüyor
0 oy
tarafından
Aman ye gitsin bacim ya ne eziyet ediyinuz kendinize 
(1,682 puan) tarafından
Kuzum oyle olmuyor çok kila aldım boyum da kısa giyidigim kıyafet yakışmıyor sağlığım kalmadı ağrılarla uyanıyorum ayaklarım kaldırmıyor:(
tarafından
Ay ne diyim Allah yardimcin olsun yavrum
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ekmeyi tamamen kesmelisin yoksa zayiflayamazsin bide gun icinde mutlaka 3litre su ic
(1,682 puan) tarafından
Ekmek sadece tam buğday ekmeği varya çeyreğini koyuyorum maksat o kadar başka da Yok
(6,681 puan) tarafından
Yinede yememeye calis ben şubat ayindan ekmek yemeyorum
Ama duzenli yemeyimi yiyorum
tarafından
Hanımlar tamamen ekmegi kesmek dogru degil kas erimesi yapiyormus doktor söylemisti
(6,681 puan) tarafından
Canim benim kayinvalidem 2farkli diyetisyen yanina gitdi hic bir diyetde kucucuk dilim bile yok
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ye gitsin sanki zayıf olanlar ölmiycek ;)

(1,682 puan) tarafından
Kuzum ben çöp gibi olmak istemiyorum eski kiloma dönmem lazım o kadar ayaklarım kaldırmıyor bir de boy kısa olunca çok kötü
(2,375 puan) tarafından
Bende sismanim ama napim dunyanin sonu mu
(1,682 puan) tarafından
Tabi ki değil cnm benim ama sağlık gitti mi bor yerlerin ağrıdı mi ne dünya umrunda nede başka bişey ağrılarla uyanıyorum ayak tabanlarim çok ağrıyor bacaklarım öyle bir merdiven çıkıyorum kalbim duracak gibi nefes alamıyorum
(2,375 puan) tarafından
Hm anladim canim bir diyetisyene git o zaman sana göre liste olusturur
0 oy
(59 puan) tarafından
Bende veremiyordum aralıklı iftarla 9 kilo verdim abur cubur bile arada tüketiyorum ac kalmadan  bı araştır sende istersen dene
(59 puan) tarafından
İki öğün yapılıyor iki öğün arası sıvı tüketiyorsun uzun süre ac kalınca yağlar gidiyo
(1,682 puan) tarafından
Aralıklı oruç mu senin dediğin kuzum eğer oysa onu denicem bakalım
(59 puan) tarafından
Evet evet canım aralıklı iftar yanlis yazmışım çok kişi var şu an bu yöntemi kullanan
0 oy
(94 puan) tarafından
Ben 4 sene önce 100 kilodan 65 kiloya indim ben verdiysem istiyen herkes zayifliyabilir çünkü kendimi bildim bileli hep çok kilosu olan ve hep bundan dolayı dışlanan içine kapanan biri oldum, sana tek önerim asla aç bırakma kendini ben günde 5 öğün yemek yerdim hep azar azar ve hafif beslenir bolca da egzersiz yaptım birde erken uyanır erken uyurdum tek tavsiyem bu 
(1,682 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(74 puan) tarafından
Ben gecen yaz inanilmaz kilo verdjm ve cokta kolay verdim canan karatay diyeti yaptim gunde uc litre su ictim birde bi program var onu yaptim kesinlikle tavsiye ederim 
(1,682 puan) tarafından
Hangi program kuzum
0 oy
(6,978 puan) tarafından
D vitaminine baktir canim, dusukse verilmiyor. Bizzat yasadim 1 ay diyet yaptim veremedim, d vitamin alinca duzeldi
(1,682 puan) tarafından
Kullanıyorum şuan kuzum d vit
0 oy
tarafından
Annem hurma diyetini yapıyor 5 gün ve 5 kilo veriyor ama birkainca geri alıyor tabi sırf düğün zamanı veriyor sonra geri alıyor annem 
(1,682 puan) tarafından
aaaa o nasıl oluyor kuzum
tarafından
21 tane hurma geceden suya koyuyorsun şekerini atıyor zaten 7 tanesini sabah 1 hase yoğurta öğlen de akşam da aynı şekilde yapıyorsun sadece bunları yiyorsun su iciyorsun başka bir şey yok ama çekirdeklerini çıkarttıktan sonra geceden suya koy
(1,682 puan) tarafından
Anladım kuzum tavsiye için teşekkür ederim denicem ama bakalım:)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Aç gezme diyet zaten çokta sağlıklı kilo vermek değil diyetle vediğin kilo tek bir fire ile geri alıyorsun destek olarak spor yapmalısın
(1,682 puan) tarafından
Kuzum Spor değil de bende öyle bir oğlan var ki saniye yerinden durmuyor eş de evde gün içinde attığım adımın haddi hesabı yok:)) oturamıyorummm bile
(5,311 puan) tarafından
Öyle değil kuzum bölgesel hateketler zayıflamanda daha etkili olucak
(1,682 puan) tarafından
Tmam kuzum önerdiğin bir program var mı peki
(5,311 puan) tarafından
Ben leslie yapıyorum karın ve 1 mil hareketini vucudum sıkılaştı kilo vermeye başladım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bide ekmegi tamamen kesme, kendini cezalandirir gibi herseyi kesersen kendine zarar verirsin. Kahvaltida 1 dilim, aksam 1 dilim tam bugday ye, bol salata ve 1 kase yoğurt.  Ara ogunlerinde kahve ve 1 avuc kuruyemis, ye tok tutar, gunde 1 kere abartmayacak sekilde meyve, ve bol su
(1,682 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm benim ❤️
0 oy
tarafından
Sabah kalkabilirsen , 5-6 gibi aç karnına yürüyüş yapabilirsin ve sürekli spor yapmaya çalış. Hem yürümek iyi gelir.
0 oy
(74 puan) tarafından
Karatay diyeti ve leslie YouTube dan leslie yazarsan cikar bi onbesgun dene farki gor baska bi sey demiyorum ben super kilo verdim karatay ve leslie ile gecen yaz 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ac kalinca vucut azcik bile gelen besini suyu depoluyor odemde bu sekilde olsuyor zaten 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bnde aynıyım yarın diyetisyene başlıcam yoksa olmıcak cnku evde kendı başıma veremiyorum. 
(1,682 puan) tarafından
İnş verirsin kuzum:( b be nde vermek istiyorum çünkü
(1,013 puan) tarafından
İnşallah canm. Yarın gidip görücem bakalım
(1,682 puan) tarafından
Bana da verir misin liste falan. Verirse rica etsem
(1,775 puan) tarafından
Bende basladim bugün ikinci günüm listemi paylaşmıştım canım diyet postuma bak orda var inşallah faydasını görürsün bende görürum inşallah valla artık her istedigim kıyafeti giymek istiyorum çok sıkıldım bu durumdan
0 oy
(4,237 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Verirsin diyetle ben diyetisyene gidiyorum 1 ayda 6 kilo verdim emziriyorum sutumde asla azalma olmadi aksine cogaldi ve daha besleyici oldu 

(1,682 puan) tarafından
aaa bana da verir misin cnm diyetisyenin verdiğini lütfen
(4,237 puan) tarafından
Vereyim canim
(4,237 puan) tarafından
Ama bu liste dışina cikma hamurisi cikolata tatli tuketme bak goreceksin zayiflayacaksin
(1,682 puan) tarafından
Canımsın çok teşekkür ederim ❤️
(4,237 puan) tarafından
Rica ederim canim insallah sende zayiflarsin psikolojim bozulmustu resmen 70 kiloydum

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 829 göst.
21 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde ✔°FaToo° ✔ (15,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 306 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,396 puan) tarafından soruldu

379,923 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı