0 oy
951 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Genelde agresif bir insanım kabul ediyorum ama eşim sürekli bana senin psikolojin normal değil diyor. İster istemez etkileniyorum. Müge anliyi izlemeyi çok seviyorum senin psikolojini hep bunlar bozuyor diyor geçenlerde küstü bile bana ben izliyorum diye. Önce pek onemsemiyordum böyle söylese de şimdi etkileniyorum acaba gerçekten öyle miyim diye. Şunu da belirteyim hakaret anlamında söylemiyor senin iyiliğin için söylüyorum diyor. Ne yapmalıyım başıma ağrılar girdi

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Neden öyle bişey diyorki neyinden rahatsız
(21 puan) tarafından
Aramızda tartışma olduğunda mesala hep ben suçluyum ona göre. Aramızda 10 yaş fark var onun olgunluğu yok bende daha kavgacı yapım var kabul ediyorum ama. Off
tarafından
Senden çok büyük olduğu için seni çocuksu görüyor sanırsam severek mi evlendiniz
(21 puan) tarafından
Evet severek evlendik
tarafından
Sende ona göre davran olgun davranmaya çalış cnm
(21 puan) tarafından
Öyle davranmaya da çalışıyorum bir gün zorluyorum kendimi ikinci gün eski halime dönüyorum
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Valla o programlarla insanda piskolojinin kalmasi normal degil.. seneler once bende bi programda izledim ananesini mi babannesini mi ne miras icin oldurup evin duvarlarina gommusler 20 kusur yil sonra cikiyor ortaya bende ondan etkilenmistim 
(21 puan) tarafından
Of bilmiyorum
(968 puan) tarafından
Etkileniyorsan izleme canim gercekten kotu seyler esin kotu bsey dememis
0 oy
tarafından
Burdaki postlar?? Onlar daha etkiliyor insanı, 
(21 puan) tarafından
Burda fazla takilmiyorum ama basliycam herhalde :)
(1,862 puan) tarafından
Evet haklısın burada etkiliyor
0 oy
tarafından

Klasik koca lafları yaa benim eşimde izleme diyo psikolojini bozar diyoo ama ben izliyorum psikolojim gayette düzgün yani hatta yararı var zararı yok dünyanın binbir türlü halini öğreniyorum hem burdan hem de müge abladan :D

0 oy
tarafından
Kesinlikle izleme canım 
0 oy
(427 puan) tarafından
Bir insana bi seyi  defalrca sylersen yoksa bile o insan zamanla oyle oldgunu kabul edermis agresif olusun tv programiyla alakaliysa biraz ara ver izleme snra devam ederse bu durumun demek ki fitratin byle yani yaradilisin oyle buda kusur degil yani 
(21 puan) tarafından
İşte aynen öyle ilk söylediğinde gram takmıyodum. Ama şimdi öyle değil durup durup psikolojin bozuk diyo
(427 puan) tarafından
Desin sen kendinden eminsen sknti yok bnce
0 oy
(46 puan) tarafından
Eşimde bana diyor bende ona sen bozdun diyorum ki gerçekten de o bozdu askere gidicek diye köye kayananmlara geldim 2 odaya koca evi sığdırdık bu yetmezmiş gibi 4 görümce evde ve çok saygısız ve tembeller bulaşıklar geceden kalır kupkuru olur işleri birbirlerinin üstüne atarlar bende görüp sinirleniyorum saygısızlıklarıda cabası gelen herkes görüyor saygısızlıklarını uyarıyorlar ama boş birde 13 haftalık gebeyim ilkimde düşük oldu böyle sıkıntı verip üzüyorlar haliyle psikolojimin bozulması çok normal bir an önce askere gidip gelse de kendi evimize gitsek artık nefret ettim hepsinden 
(21 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(46 puan) tarafından
Amin inşaÂllah
0 oy
tarafından
Ne alakası var cnm insan kötüyü gördükçe gözü aciliyo nerde ne yapması gerektiğini anliyo. Bence müge izlemek psikoloji bozmaz 
(21 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum psikolojim bozuksa bile mugeden ötürü değil
tarafından
Aynen cnm ☺️
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Alakasiz olcak ama diyarbakirlimisn:))
(21 puan) tarafından
Hayır değilim  de  gerçekten ne alaka :))
(4,101 puan) tarafından
21 yazisi görünce geldi aklima
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşine hak veriyorum beyin siz ne kadar inkar etsenizde  alıp bir köşede turup farklı bir durumda ortaya çıkrtıyor  buda öfke kaptlaması hayal kırlklıklağıyla vuruyor bence izlemeyin 
(21 puan) tarafından
Bı de ara verip deniyeyim zaten sezon finali olacak
(5,311 puan) tarafından
Evdeki huzur dışarıdaki şnsanalrın hayatını dinlemekten iyidir
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bnde çk etkileniyorm o program dan ön den izlyodum yolda yürürken srekli arkama bakıp dururdum ondan sonra bıraktım artık izlemiyorum 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet bende çok agrqsiftim aşırı derecedebana dediler aynısını gittim.doktora gerçektende etkilenmiştim bazı seylerden
0 oy
(658 puan) tarafından
Benimkide aynı bende sürekli olarak pedofili İstismar cinayet davalarıyla ilgili okuyorum diye kavga ediyoruz psikolojini bozuyor telefonu  laptopu elinden alacam falan diyor 
(21 puan) tarafından
Ama dünyada neler neler oluyor bilmemiz daha faydalı bence. Etkilediği de bir gerçek
(658 puan) tarafından
Aynen canım ben dayanamayıp ağlıyorum diye istemiyor bende artık tepki vermemeye çalışıyorum yanında
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Ben pek bakmam o programlara kafam rahat :D

0 oy
tarafından
Bizden çok seni eşin tanıyor fark etmiş ki uyarıyor canım izleme başka şeyler izle
0 oy
(90 puan) tarafından
İzleme canım, onun yerine başka şeylerle ilgilenebilirsn.kendşne vakit ayır. Kitap oku, evde spor yap, hobi edin. Psikolojin bozuk değildir ama Inn ki onları izlemeden daha iyi bir psikolojiye sahip olursun :)
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Kuzum kimin piskolojisi normal ki bu devirde 
0 oy
tarafından
Buranin postlarınin çoğu evliliğe zarar verdiğini düşünüyorum.
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Evet bozuk diyebilirsin sende destek ol canım de :))

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Esin doğru söylemiş. O tarz programları izlemek psikolojiyi etkiler.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 542 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde tugceoztekin91 (26 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...