0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından

Benım eşim gereksiz kıskançlıkla huzur bozmaya bayılır. 

Çocuklara dört dörtlük degıl 10 onluk baksam bıle yıne yetersiz görür.

Artıları da var tabi mükemmel babadır

Hayırlı bır eştir

Çok guzel yemek yapar aşçıdır:)) zaten

Sizinkiler eksileriyle artılarıyla nasıldır 

32 Cevaplar

0 oy
(2,196 puan) tarafından
Hiç Bi b.oka yaramaz sadece çalışır mutfağı doldurmakla koca baba olduğunu sanır insanlıktan görgüden merhametten nasibini almamış mahluk 
(1,298 puan) tarafından
:( kaç yıllık evlısınız canım belkı düzelir yenıyse
(2,196 puan) tarafından
3 yıl olacak
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Mükemmel bir eş

Müthiş bir baba

Ev işime bile yardım eder cancazim

Herseye burnunu sokmayı pek sever

Bir yemek yapar bayılarak yeriz

Ay cam bile siler (ay canım kocam) ☺️

Ama sen Bi huyuna gitme hepsi değişir hangi adamın huyuna gidersen senden iyisi yoktur her dediğini yapar şahsen, ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(1,298 puan) tarafından
Kız zaten hepsi aynı ben dıyom karnını doyur
O işini gör..
Bide tatlı dilli ol onlardan mutlusu yokkı :))
(4,061 puan) tarafından
Aynn öyle de bnm kötüde olsak yapar bunları dede bahane ile büyümüş herseyi kendi yapmış vallahi hı kek Bi kurabiye yapiyor benden güzel bende ondan öğrendim o derece ☺️jel der seni ben köle diye mi aldım diye
0 oy
(74 puan) tarafından
Iyi yanları saymakla bitmez. Merhametli, anlayışlı, hamarat, çok çok iyi baba, kızına aşık, çalışkan, zeki, esprili, tatlı mı tatlı. Kötü yanları ise dominant ve çok fazla titiz. Baskın karakteri beni bazen bunaltıyor ve yıldırıyor aşırı kuralcı ev bazen askeriyeye dönüyor. Titizliği de annesinden bulaşmış sanırım. Yere ufak birsey düşsün bakalım alıcak mı diye gözüyle takip ediyor. Hiç unutmuyorum kız isteme gününde koltuğun altına böreğin içindeki peyniri düşürmüş utancına da alamamış. Gece telefon edip isteme merasimini değil de peyniri alıp almadığımı sormuştu... 
(1,298 puan) tarafından
:)) maşallah ne guzel tabıkı herseyın fazlası insanı bunaltır orda haklısın senı anlıyorum benim eşimde ilk zamanlar öyleydi şimdi baktı 3 çocukla halım harap artık ses etmiyor bende konuşturmam zaten :)
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Evine bana oğluna çok iyi bakar asla kısıtlayıp bunaltmaz bir isterim iki alır her anlamda çok iyi bi insan :) o değilde ben normal değilim herşeyde sorun çıkarıyorum biraz fazla gıcığım

(1,298 puan) tarafından
Öz eleştiri haa buda guzel valla kendinde hata aramayan da var sen farkındaysan buda bı artı canım sorun çıkarma boşver ciddi bı durum olmadıkça agzının tadını bozma :)
(1,627 puan) tarafından
Bunu gereksiz huzur bozduktan sonra anlıyorum ne saçma şeye kızıyorum diye ama kuyruğu dik tutmaya devam ediyorum gerçekten bana tahammül ettiği için minnettarım ona :))
0 oy
tarafından

Ne iyi nede kötü yuvarlanıp gidiyoruz işde ne uzadık nede kısaldık diyelim 

(1,298 puan) tarafından
Allah başından eksik etmesin canım huzur geçim versin
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Tek eksi yani. Çorapları ve tsortü

(1,298 puan) tarafından
Napıyo onları :))
tarafından
Çıkardığı yerde bırakıyor ☺️☺️. Ama onada hak veriyorum. Yarı ölü geliyor. İşten cok yorgun oluyor
(1,298 puan) tarafından
Evet yaa ne halde gelıyolar varya hakları ödenmez yeminle
tarafından
Aynen öyle cnm. O yüzden. Ben sesimi çıkarmıyorum. Bazen gözümün içine bakar bırak adam ben kaldırırım derim rabbim onlardan binlerce kez razı olsun
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Çok iyi bi baba elinden gelenin fazlasını yapar evladı için  iyi bi eş ama çok iyi bi eş değil malesef 
(1,298 puan) tarafından
Oda olur inşallah canım sıkma canını belkı değişir
(2,244 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Şu an bi düşündüm de evin ihtiyaclarini ve benim  isteklerimin cogunu eksik etmez. Ama onun dışında bi ise yaramıyo nerdeyse  kız.  Işten gelince kafası eserse bi 15 20 dk kızımla oynar bitti.. benle ilgi alakası  ortanın aşağısı..  hasta falan olsam destek olmaz ev isiymis cocukmus..  bi de sinirimiz var tabi en sevmedigim huyu isi eve getirir. Sinirli stresliyse yansıtır baya eve:ermm:abooo  ıyi idare etmişim 3.5 yıldır aferin bana :):wassat:

(1,298 puan) tarafından
Allah iyi etsin canım zor onların da işi valla ben bı hastane postane gıdıp gelene kadar pert oluyorum eşim gülüyo yaa ben sabah 7 akşam 8 çalışıyorum hemde harıl harıl stres sıkıntıları bitmıyo kı
(3,695 puan) tarafından
Yok kız ben zaten öyle ev işi yapan erkeği sevmem. Ağır iş yaptırmasın yeter bana. Ama yani insan sohbet falan etsin istiyo bizimkinin ağzını bıçak açmaz elinde telefonu.. bu huyunu bi törpüleyemedi.. ben de alıştım başka mesakkatler edindim kendime. Sorun etmiyorum artık ne yapayım..
0 oy
tarafından
Kıskanç 

Agresif 

Baba olarak iyi yani ne desem yapar 

Ama bazen sınır ediyo beni
(1,298 puan) tarafından
Kız hepsı sinir ediyor o mutlak son zaten :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok dağınık. Aşırı sinirli. Aşırı anneci. Kaynana gibi herşeyin hesabını yapar. Eve getirdiği herşeyi bitene kadar kontrol eder. Aşırı Adaletsiz. Kendi ailesi için ölür. Bilmiyorum psikolojimi çok bozdu bu adam. Keşke hiç tanımasaydım :((
(1,298 puan) tarafından
Nasıl yanı getirdiğini  Kontrol etmek nedır yanı bıttı mı birine mı verdin dıye mı bakıyor
(2,323 puan) tarafından
Yok ne ara bitti diye. Kaynana gibi mesela bişey biter bu ne ara bitti diye hesap sorar. Mesela markete gider bişeyler alır bi çikolata yada abur cubur al derim hayatta almaz mahsus unuttum der. Ben alınca da çoğunu kendi yer.
(1,298 puan) tarafından
Ayy şok oldum nasıl boğazından geçer ki benimki mesela alır herkese göre 4 kişiyiz biz yeriz o yemez yıne kendi yıcegını bıze böler ben zorla tıkarım agzına iş yerinde her şey elimin altında dıyo meyvesi tatlısı bogazımdan inmiyor sızı düşününce diyo
(2,323 puan) tarafından
Yok valla bizimki yer. Özellikle ilk evlendiğimiz sene bitek kendi yediklerini alırdı eve bi kaç kez tartıştık sonra almaya başladı. Allah kimseyi nankör pis insanlarla sınamasın..
0 oy
tarafından
Arada iyi olur sonra kötü ;)))) 
(1,298 puan) tarafından
Ortaya karışık:)
tarafından
Aynen öyle; )))
0 oy
(431 puan) tarafından

Hayırlı bir eş,baba <3darildigim zaman gelip gönlümü alır,asla küs uyumayiz, ertesi güne çıkacağımız ne malûm der hep.hep var olsun, Allah'ım başımızdan eksik etmesin hiç bir zaman:'(<3

(1,298 puan) tarafından
Çok guzel maşallah öyle düşündükten sonra sana bi kötülüğü dokunmaz merhametli demekkı eşin Allah daim etsin canım ❤️
(431 puan) tarafından
Evet çok merhametli kendisi.cok teşekkür ederim :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 345 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 1,578 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 3,078 göst.
2 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️Leylaaa♥️ (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 3,183 göst.