0 oy
797 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,068 puan) tarafından
Sordu Nedn yemk yapmadın dye canım Bugn yapmak istedi deseniz mesla ne cevp verir :) sırf merk dan soruyorum ya :) ben arada Bi denemek içn sorarım da :) verdiğin cevp hep aynıdır Bi yumurta kır Bi domates kes bide Bi çay yap  aşkm yetr bu kdarcık :) bide eklr tabi cann başka bişey istiyosa onu yapblrsn farketmez der

78 Cevaplar

0 oy
(10,822 puan) tarafından
Demin aradım dedim amaaağn datlım canın sağolsun kahvaltılık çıkarırız dedi :) ev süpürdüm canım istemıyor da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben geçen gün sular kesilmişti diye yapamadım bişey gelirken hazır getirdi onun dışında hep yaparım çünkü çok çalışıyor ve gelince açtır 
0 oy
tarafından
Bişey demez yan kendi yer yada ben Allah ne verdiyse hazırlarım yer çok şükür o konuda hiç bir sıkıntım Yok  babam olsa kiyameti koparirdi  çünkü eşimin o huyunu çok seviyor um 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Hiç sormaz bile bakar mutfakta yemek yok ne yiyelim aşkım der 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Eşim : Lahmacun mu yersin tavuk kanat mı?

Ben : Tavuk kanat :D 
0 oy
tarafından
Morali yerindeyse yunruta ekmek çay yeter ona iki yumurta kır der uzatmaz ... Ama işten gelmiş çok yorgunsa niye yaomadim akşama kadar yatıyorsun zaten der ama kırıcı bı şekilde söylemez tabi şakayla karışık söyler .
0 oy
tarafından
Bem dişarda essek gibi calsyorum sen icierde bi yemek bile yapamıyormusun der
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bütün gün kıyamam çok aç kaldığı oluyor yoğun çalışıyor oyuzden isterim ki güzel yemekler yesin oda ister yemek olsun evde hatta etsiz yemek yemek istemez elimden geldiğince yapıyorum kıyamam ki canım istemese dışarı çıkarız yada sipariş veririz :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç bişey demekz menemen yapar kalkar yada dışardan soyler
0 oy
(818 puan) tarafından
Hic bisey ya disardan siparis verir ya da gider iki yumurta kirar cay yapar veririm yer kalkar eşlerin birbirrini idare etmesi lazim 
0 oy
(3,838 puan) tarafından
Tamam aşkım canın sağ olsun dışardan yiyelim istersen canın başka bişey de istiyosa yapalım der :) ah canım kocam evimin direği :D :D
0 oy
tarafından
Ben cocuga bakim sen biseyler hazirla der ben de pratik ne varsa onu yaparim :)
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Eşim asla makarna yemez yoğurtlu şeyleri va yemez bilindik şeyler olacak ona patates patlıcan fasulye ama yapmadigim zaman birşey demez gideyim alayım kızarmış tavuk mu yersin döner mi lahmacun mu der bende ac değil misin derim bnm cnm istemiyor deyince o zaman bana bir yumurta yap yanına domates dil getir der ama sürekli bunu alışkanlık yaparsam o zaman tepki gösterebilir şahsen bende eşimin yerinde olsam gösteririm yani
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Siparis verelim bugün der
0 oy
tarafından
Yumurta yap yiyelim der yada dışardan söyler 
0 oy
(14,061 puan) tarafından
Bu eşim için çok önemsiz bir konu önemli olan benim yüzümün gülüyor olması 2 yumurta da kırsam önüne koysam sesini çıkarmaz :) ♥️
0 oy
(2,343 puan) tarafından

Yani öyle hiç yapmadığım olmaz plan yoksa ortada. Sorun etmez benim eşim, seni bu eve hizmetçi ol diye evlenmedik der. :)

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 746 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 508 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 332 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 825 göst.