0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar merak ettim tek burayami mahsus diye burda nadir isteme hep kaçırıyorlar artık kanlarina işlemiş hep şehir dışından kız kaçırırlar kızlarda kendi istegiyle tabii bizde kaçarak evlendik eşimle.. 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaçma her yerde var cnm tek bir yerde değil ama emri vaki evlilik sadece eşimle bize özgü ☺️. :D

tarafından
O nasıl kız
tarafından
Sevgili olduğumuzu herkes biliyordu. Ama kimseye demeden ev tuttuk dizdik.  Nikah günü aldık.   Eve geldim. Yarın ben evleniyorum. Gelmek isteyen buyursun dedim gittim evlendim. Babam biraz ikmık yaptı. Benim kararım dedim ertesi gün nikahim kıyıldı
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha kız her yerde varda hani buraya gel şöyle bı bak hepsi kaçmış nerdeyse kızların
tarafından
O farklı o zaman cnm
-Reklam-
0 oy
(5,596 puan) tarafından
Kaçan oluyo ama istenerek evlenen çok fazla nadir kaçarak kocaya giden:)
(3,099 puan) tarafından
Ama şimdiki aklım olsa kacmazdim canım gene eşim hayatimda olsun isterdim ama önce bir iş diploma sahibi olmak isterdim
(5,596 puan) tarafından
Nasip canım mutluysanız herşey olur
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Eşimle aynı köydeniz biz. Ama bizim burda kaçırma nadir olur o da kızın babası zor ediyorsa ya da engeller varsa işte:))
(3,099 puan) tarafından
Burda sormuyorlar bile
(3,695 puan) tarafından
Ne o öyle yangından mal kaçırır gibi kız.. Yani adam akıllı müsaadeni iste.. ya da aşık olduysanız güzelce anlat cevap olumsuz olursa bakarsınız duruma gore yani:D
(3,099 puan) tarafından
Burdakiler böyle valla heyecan istiyorlar:D biz kaçarken çok adrenalin dolu olmuştu polis korkusu falan:D
(3,695 puan) tarafından
Değişik valla ben fazla adrenalin sevmem korkarım öyle işten:D
0 oy
tarafından

Yeni duydum kız :D koyun dede ne biizm orda da nadir yani kaçan 

(3,099 puan) tarafından
Ama ben üzülüyorum ya benimde yaşım tutmuyordu 6 ay falan vardı ama ben zaten ailemin yanından kaçmadım bu gelenler hep ailesinin yanından kaçıyor üzücü bir durum
0 oy
(11,113 puan) tarafından

Komşumun memlekette öyle. İstiyorlar vermelerine rağmen kaçıyorlar çok garip :D 

(3,099 puan) tarafından
Gene onlar istiyormuş kız burdakiler istemez valla yangından mal kaçırır gibi :D
(11,113 puan) tarafından
İstemeden de kaçıyorlar işte garip kısmı isteyen de kaçıyor. Madem isteme oldu bi sıkıntı yok niye kaçarsın arkadaş :))
(3,099 puan) tarafından
Heyecan istiyorlardır:D
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Köy değilde ilçelerinde daha doğrusu boşnaklar kız kaçırma adet gibi olmuş ben konyalıyım ama eşim benimde aklımı çeldi kaçtık:D

(3,099 puan) tarafından
Boşnaklar oyle diye duymuştum evet bı ara çok Boşnak arkadaşım vardı onlardan duyuyordum
0 oy
tarafından
Bişey dicem de eşim baban vermezse seni alıp gidicm dedi sende gekiceksn dedi öyle bir dünya yok verene kadar gelirsin gelmezsn tak sepeti koluna herkes kendi yoluna dedm sonuç geldi kaç kez evlendkk
(3,099 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa kacmazdim kız adam akıllı evlenirdim ne düğünüm oldu ne biseyim
0 oy
(5,220 puan) tarafından

benim 2görümce kaçmış kayında kız kaçırmış diğeri bekar biz normal evlendik :D

(3,099 puan) tarafından
Kız benimde iki görümcem var onlarda kaçmış kayinlarimda sıra bakalım biri askere gitcek diğerleri küçük daha ama heran herşey olabilir:D
(5,220 puan) tarafından
hahahah bakalım hayırlısı :D
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Esimgilde var mi bilmiyorum ama esimi ben kacirdim :D Tabi kacirm adenilirse
(3,099 puan) tarafından
Nasıl kaçırdın kız afagshshh:D
(6,202 puan) tarafından
Evlenelim hadi dedim tamam dedi gittik evlendik kimsenin haberi yoktu bebegim oldu ondan sonra herkese soyledik herkes dedigim benim aileme :D Sonra da dugun yaptik.
(3,099 puan) tarafından
Sende az degilmissin kız valla:D
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Köyünde de yaz altın herhalde sırf başlıkta koyundede adeti ne dye postu açtım ya :) dedm herhalde birleri düğünde yaşlı dedelrn koynlrınımı kaçıryo acba dye ooff saflığı a gel ya tövblr olsn :) 
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha kız deme öyle klavyemin işi valla düzeltiyorum gene aynı oluyo en sonunda ugrasmiyorum
(4,068 puan) tarafından
Kız senn değil benm hatam zaten boşluğa denk geldi herhalde
(3,099 puan) tarafından
Estağfurullah kız bazen bende başlıkları okumakta zorlaniyorum
(4,068 puan) tarafından
Yeni Bi adet öğrencim dye sevinmiştim bian
0 oy
(119,765 puan) tarafından

Esimin köyü yok desem :D

(3,099 puan) tarafından
Nasıl yanim:D
Anasi babasi dogma buyume belcimali koysüz ☺️
Yani bi köy varda yasayan yok
0 oy
(90 puan) tarafından
Benim eşimin köyü hep kaçarak evlenirler 
(3,099 puan) tarafından
Golcugu biliyorum canım oda hiç gitmedim işte nigdeye giderken geçiyoruz ordan ondan dolayi
(90 puan) tarafından
Anladım canım küçük bir köy zaten
(90 puan) tarafından
Sende mi nigdelisin
(3,099 puan) tarafından
Yok canım ben ankaraliyim
(90 puan) tarafından
Bende elazigliyim şuan elazigdayiz eşim burda çalışıyor
0 oy
tarafından
Ben kendim bindim otobüse istanbula kaçtıım eşime :))
0 oy
tarafından
Biz görücü usulü evlendik canım ama köylerin de kız kaçıran çok vallah ahahha benim eltimin tarafi konple kız kaciriyor isteme adeti Yok onlarda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Buket masal (2,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde aycan123 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
2 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedadz (713 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (971 puan) tarafından soruldu

382,916 soru

11,461,963 cevap

35,052 kullanıcı

...