0 oy
592 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından

Adetime 2 gün var♥️ HCG 24.9 çıktı bugün♥️ Çok heyecanlıyım yaa☺️kızlar, bu ay ovulasyonla ilk takibimdi, çok çok çok şükürler olsun kısmet oldu bana da hamilelik♥️Anne olmayı çok istiyorum. İnşallah 9 ay boyunca herşey güzel ilerler. Rabbim isteyen ve hakeden herkese anne olmayı nasip etsin inşallah.

16 Cevaplar

0 oy
(6,675 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya bu olumsuz yorum yapanlari gercekden anlayamiyorum..adeti bekle diyolar ya adet gecince noluyo?bes belli kac tane test yapmis kan vermis daha ne?kendinizi yerine koyun ya kizi neden tedirgin ediyorsunuz?
(36 puan) tarafından
Stresten aglamak uzereydim senin yorumlarin icime su serpti☺️ne guzel kalbin var. Gercekten de ben her zaman bunu diyorum kendi kendime iyiyi dusun iyi olsun. Ama napiyim strese girdim))) cok kişi yazmis sevinme)) bunu daha guzel dille soylemek olur bence. Mesela, tebrik ettikten sonra, 2 gunde 2 katina cikmasi lazim dene bilir :) zaten hormonlardan dolayi bu aralar kendimi cok garip hissediyorum))
(6,675 puan) tarafından
Anliyorum sen canim ilk hamilelik korku heyecan hormonlar zaten sana yetiyor bide disarsakilerin lafi iyice adami strese sokuyor..
Ben her zaman her seyin iyisini dusundum hep cok sukur her seyde gonlumden gecen gibi
Kotu dusunursen eyer kendini strese sokarsin stresde hamilelikde olmamasi gereken bir sey..o yuzden kimseyi kafana takma insallah her sey guzel olucak❤
(36 puan) tarafından
Stres de etkileye bilir bebegi oyle mi? Ay insallah benim de guzel gecer hamileligim)) yarin esimin dogum gunu. Babami coook seviyorum yazili bodi filan aldim, surpriz yapacaktim sabah))) korkudan elim ayagim bosaldi :D surpriz yapayim mi yoksa yine kan verip sonra mi söyleyeyim bilemedim
(6,675 puan) tarafından
Kiz bas baya hamilesin ben olsam cokdan soylemiştim :)
Evet canim stresten uzak durmaya calis)
(36 puan) tarafından
:))) soyleyecegim sabah insallah))) tamam canimm☺️rahatladim gercekten. Hayirlisi olsun♥️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kızdırmak veya kırmak istemem ama adete yakında beta yüksek çıkabiliyor çok fazla yüksekte değil sonra daha çok üzülme 

Rabbim gönlüne göre hayırlı evlat versin inşallah vardır ama 
(36 puan) tarafından
Kimyasal ola bilir diye mi diyorsun canim?
tarafından
Evet canım basima geldide
(36 puan) tarafından
Adetten once ne kadardi sende canim? Sonra ne kadar oldu? İlk oldugu icin benim pek bi bilgim yok boyle seylerden
tarafından
1 gün önce yaptırdım ben kan tahlili adet olmam gereken tarihten 1 hafta sonrada boş keseyi düşük yaptim
+1 oy
(1,691 puan) tarafından
hayirlinolsun kuzum ama cok sevinme lutfrn betan dusuk iki gunde bir takibini yap adrt zamaninin gecmesini kesinlille bekle ben yasadigim icin diyorum yanlis anlama 
(36 puan) tarafından
Catlamadan sonra 12ci gun canim bugun. Senin adetten once kaç çikmişti? Sonra indimi?
(1,691 puan) tarafından
adetten 3 gun sonra baktirdim ben 103 98 19 diye dustu benimki canim
+1 oy
(1,000 puan) tarafından
Canım şimdiden çok sevinme önemli olan değerlerin iki günde bir iki katına çıkması çok ovulasyon tesleriyle kimyasal gebelik yaşadım nerdeyse her ay beta 40 50 çıkardı tekrar kan verince düşerdi... Umarım sen öyle olmazsın rabbim gönlüne göre versin inşallah
(36 puan) tarafından
Sebebi nedir canim kimyasal gebeligin?
(1,000 puan) tarafından
Sağlıksiz döllenme diyelim.. çok kullandım ovulasyon teslerinden ben.. ama bende problem vardı o yüzden ovulasyon ise yaramadı tüp Bebek yoluyla hamile kaldım oda zaten üçüncü denemede tuttu.. herhangi bir problem yoksa ovulasyon ile gebe kalan çok yani inşallah siz hamilesinizdir
0 oy
tarafından
Allah hayırlı ugurlu etsın analı babalı buyutsun ınsallah rabbım canım . Gozunuz aydın ☺☺
(36 puan) tarafından
Amin Allah razi olsunn☺️
0 oy
tarafından
Oy bir kuş daha geliyor aramıza. Rabb'im İslam'a bağışlasın
(36 puan) tarafından
Amin insallah cok tesekkur ederim☺️☺️
0 oy
(785 puan) tarafından
Allah sağ saglim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
(36 puan) tarafından
Amin insallah☺️♥️
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bi Kalpde ben birakayim Cok sevdim seni♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
(36 puan) tarafından
Coook tesekkur ederim♥️
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Sağ sağlim al kucağına masaaalh  canım rabbim tamamı na erdirsin gözün aydın 
(36 puan) tarafından
Aminnn inşallah canim cok tesekkur ederim♥️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm ❤️
(36 puan) tarafından
Tesekkur ederim☺️
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Hadi gozun aydin canim benim sag salim kucagina al insallah
(36 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim♥️☺️
0 oy
(173 puan) tarafından
Cnm yanlış anlama ama acele etme adettin günü geçsin ondan sonra sewin
(6,675 puan) tarafından
Emine kiz ne kadar test yapsin daha gir postlarina bak hepside pozitiv kotuyu dusunmek yerine iyi seyler dusunelim iyi seylerde yasayalim
(36 puan) tarafından
Eminecim ben seni anlamamistim basta♥️kalbini kiracak bisey yazdiycam ozur dilerim☺️7 aydir bekliyorum hamile kalmayi) bu ay nihayet oldu derken sevineyim mi korkayim mi bilemedim strese girdim))
(36 puan) tarafından
Mehincik, olumlu duşunucem canim☺️cok tesekkur ederim guzel yorumlarin icin. Allah razi olsun♥️♥️benim icin de dua edin insallah saglikli hamilelik geciririm ben de anne olurum☺️
(6,675 puan) tarafından
İnsallah canjm sen her seyin guzel olacağina inan ki guzelde olsun❤
(36 puan) tarafından
Aminnn insallah☺️☺️
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Rabbim kimsenin kucağı nı boş bırakmasın inşallah. Çok sevindim senin adına :) Allah hayırlı evlat versin inşallah 
(36 puan) tarafından
Allah razi olsunnn☺️☺️
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gözün aydın☺️
(36 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim☺️
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım
(36 puan) tarafından
Tesekkur ederim☺️
0 oy
tarafından
İlk bebekmi...
(36 puan) tarafından
Evet canim
tarafından
Ayyy ozman hayırlı olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah:)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 229 göst.
0 oy
11 cevap 382 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.

374,682 soru

11,207,231 cevap

34,510 kullanıcı

...