0 oy
1,122 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Ya kızlar çok özür dileyerek sormak zorundayım artık 6.5 yıldır evliyiz çok ağ edersiniz ilk günden beri eşimin erken boşalma sorunu var yıllardır git tedavi ol diyorum gitmiyor ilk zamanlar sorun etmezdim ama artık çok kötü bi hal almaya başladı yani 3 5 saniye için başımı yıkıyorum nefret ettim artık yaaa tedaviyle çözülür mü? Git diyorum ama bütün erkekler böyle diyor Allah kahretmesin çok mecbur kaldım sormak zorundaydm bütün sorunların başlangıcı resmen bu yaaa

22 Cevaplar

0 oy
(1,272 puan) tarafından
Geciktirici sprey denedinizmi? 
(34 puan) tarafından
Evet ama onu yarım saat önceden sıkması gerekiyor çoğu zamanda unutuyor
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Erken bosalma duzensiz iliskide yasanir
(34 puan) tarafından
Düzensiz derken zaman aralıklarından mı bahsediyorsun? Çok ara verdiğimiz olmadı ama
(6,203 puan) tarafından
Evet zaman araligi orne veriyorum diyelim bugun iliski yasandi iki gun sonra bir daha yasandi 4gun sonra yasanirsa bu duzensiz oluyor.O yuzden duzenli bir sekilde iliski olmasi gerekiyor eger yine duzelmiyorsa geciktirici sprey yine olmuyorsa tedavi
(34 puan) tarafından
Tedavi için zorluyorum kabul eder ins
0 oy
tarafından
Epimedyum gibi bitkisel bi karışım vardı mutlaka al faydasını görür eşin
(34 puan) tarafından
Nerden alabilirim
tarafından
Kız bak netten yaz çıkar sarılan yerler
0 oy
(350 puan) tarafından
Ilk iliskinin ardından  ikinci de geç oluyor 
(34 puan) tarafından
Evet ama ok.uz gibi uyuyor işini halledince
(289 puan) tarafından
Ilkini banyoda mastürbasyon olarak yapsın. ikinci için öküz gibi uyursada sen banyo yapmazsın boşu boşuna.
(34 puan) tarafından
Hiç mastürbasyon yapmamış ama bekarken bile yapmadığını söylüyor sadece uykuda boşalırms artık ne kadar doğru bilemem. O yüzden bunu teklif edemem
0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yani yıkanmanıda geçtim mutlu olamazsn ki ?? Beraber olma tedavi olana kdr
(34 puan) tarafından
Gerçekten olamıyorum şuan yaşadık ve başım ağrıyor ma.l gibi kalıyorum öyle yaa aşırı sinir bozucu
(7,768 puan) tarafından
Kendi bitiyo hadi eyvallah allah sabır versin öyleside zor problemi olabilir ama tedavi olacak olana kdrda beraber olma sakın
0 oy
(289 puan) tarafından

Bütün erkekler böyle dediği konu bir kaç arkadaşı ile bu durum üzerine sohbet etmiş sanıyor ki herkes böyle.

Size tavsiye edeceğim bir içecek var. 

ismi Nitromax. Tekel bayilerinde de var Trendyolda da var. Arkadaşımin kocası şeker hastasıydı hem ereksiyon hemde erken boşalma sorunu vardı. Kocasına demiyordu bundan birtane veriyordu. Bardağa koyup meyveli soda diye içeriyordu. Zaten kocası 30 dakika sonra süpermen oluyordu:D

(966 puan) tarafından
İçecek mi kuzum kapsülü çikolatası felanda var ben baktım da hangisi varsa resim yükleyebilir misin acaba
(34 puan) tarafından
Riskli olmasın kız korkarım
(60 puan) tarafından
Azərbaycan dada olurmuki
(289 puan) tarafından
Ben çikolata falan bilmem Nitro diye bir içecekti. Kocası şeker hastasıydı zararı olsa adam ölürdü şimdiye dek. Trendyolda var Nitromax yazınca çıkıyor.
(966 puan) tarafından
Tamm cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Her erkek boyle değil o öyle saniyor. Tedavi şart
0 oy
(5,389 puan) tarafından
Evet vala bzdede o var Ama ben eşimle baya konştum oyle olmuyor iki daka içn hemen bitmesin dyordum önceden ben fazla gecelki gymezdım süslenip püzlenmezdim neblm kazağımızı ble çıkartmıuırduk ben hiç bşey anlamıyırdum ama artık geceliğimi. Giymeye başaldım süslendim falan 10 daka 15 daka bazen 20 daka sürüyrı ten tene deyınce erkekte daha çok zevke gelir haliyle eşine ilşiki esnasında hemen bitmesin falan de erkek uzun tutablr istese hemen boşalmyablir yanı ben oyle bliyorum
(6,859 puan) tarafından
Wuhuu :)
(34 puan) tarafından
Kız bu neki neler neler denedim hala aynı
(5,389 puan) tarafından
Bi doktıra gtse iyi olur yaa aslnda kadının da istegi olıyor sonçta szde ön sevişme varmı
(34 puan) tarafından
Var 10 15 dakika sürüyor ön sevişme ben tamamen hazır olunca ilişki başlıyor ve anında bitiyo maalesef
(5,389 puan) tarafından
Haa bızde uzun sürmüyor vala 2 daka falan erken boşalma sıkıntısı var senın eşinn benm eşimde aslnda oyle yaa bazen bakıyırum 5 daka falan sürüyrı aslnda braz ara vererek yapsanız meselq 2 hfta falan geçerek belki özlerse daha uzun sürer
0 oy
tarafından
Her erkekte öyle bişi yok bende biran önce bitsin istiyom okadar uzun suruyorki artık içim disima cikiyor
(34 puan) tarafından
İlk defa duydum kız herkes bizde de var yazmış. Şanslısın ne diyim :Dddf
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bence sorunu biraz da kendinde ara. Bütün erkekler ilk seferi erken boşalır.. Ön sevişme de seni sınır noktasına getirmesi için onu yönlendir.

Özür diliyorum açık açık yazmak olmuyor ama sex de karı kocayı birbirine baglayan sadece fiziki değil duygusal olarak da mutlu hissettiren Bi eylem.. İki seferi yapmakta zorlanıyor sa ilkinde penis temasından kaçının. İlaçları var ama riskli ilaçlar. Büyük ölçüde kalp krizine sebep olur. 
(34 puan) tarafından
On sevişmede sınırdayken oluyor zaten birleşme ama 2 sn sonra tık bitiyor aşırı sinir bozucu
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Eşimdede aynı sorun vardı Ayıptır söylemesi seninle aynı durumdaydik 2 sene sonunda gitti doktora sonra sonuç almaya gidemedi aktardan bı macun bı geciktiricikrem bide hap aldı bı arada şu geciktirici bı hap var ya meşhur eczanede satılıyor adını getiremedim ondan kullandı bunların baya etkisi oldu şuan hala bı sorun yaşamıyoruz aktara gitsin anlatsın derdini canim doktora gitmiyorsada aktar siparişle ilaç bile getittirir ona göre verir size denemelik biseyler hangisinde etki görürseniz onu alırsınız toplu 
(34 puan) tarafından
Bugün soylicem gitsin artık aktara mı doktora mı hangisine gidiyorsa yetti yaa
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Asla normal değil eşiniz öyle sansa bile doktora gitmesi şart 
(34 puan) tarafından
Çekiniyor maalesef
0 oy
tarafından
Canim.benim esimde öyleydi maalesef tedavi oldu ama gene gecmedi geciktirici kremlerle çözüm buluyorduk biz
(34 puan) tarafından
Tedavide ilaç mı kullandı
tarafından
Evet ama pek ise yaramamisti
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çevremde var canm öle kişiler evet tedavi olması lazım 
0 oy
tarafından
6,5 yıldır evliliğinde yaşıyorsun bunu benim daha bir yıl olmadı aynı sorun bizdede var yanastirmiyorum artık adamı yanıma ya tedavi ol öğren oyle gel diyorum çok çok ısrar ederse 3 haftada 1 birlikte oluyorum cinselliği bende sevemedim bu adam yüzünden Allah yardımcın olsun neler denedik fayda etmedi bir çözümü yok sanırım 
tarafından
Başta alisalim diye ara vermiyorduk ama baktık adam değişmiyor canım acıyor birakiverdim gitti hergunde olsa geçte olsa aynı adam aynı düzensizlik kadın ruhundan anlamıyor yapacak birşey yok bizimkide can :-D iyiki geç evlenmişim diyorum cinsellikten nefret ettim
(1,455 puan) tarafından
Haklısınız zor konular bunlar ama belki ten uyumunuz yoktur ondan hiç bişey anlamıyosunuz canınız acıyodur :)
tarafından
Yok valla ten uyumuda yok uyumda yok hiç bir halt yok tek özelliği iyi biri olması beni serbest bırakması  :-D ne sprey haplar denedik olmadı bir kere uzun süreyim dedi oda yoruldum dedi bıraktı dokun desen dokunmaz op desen opmez benim adama ver yesin ört uyusun :-D
(1,455 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun :D ten uyumu yoksa hiç biri işe yaramaz zaten tedavisi de yok
(34 puan) tarafından
Birgebe canım o spreyi sürmenin püf noktaları var bizde ilk kullandığımzda işe yaramıyordu sonra çözdük yarım saat önceden sürmesi lazım ve iyice yayması lazım
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Hepimizin kaderi bir valla erkek 2sn de tatmin oluyo biz mal gibi kalıyoruz sanki duygumuz yok bizim ,benimkide kabul etmiyor gitmiyor ilkinden sonra ara veriyoruz dinleniyor ikinciside 10 dk en fazla :) evliliği böyle hayal etmemistim
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Senin daha cabuk tatmin olacağin pozisyonlar seçin Canim  
(34 puan) tarafından
Öyle yapıyoruz ama yine aynı .
0 oy
(1,455 puan) tarafından
İşi stresliyse yoruluyorsa ondan da olabilir canım
(34 puan) tarafından
Yok ya gayet rahat
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Tedavi alması lazım çok bencilce davranıyor sadece onların istekleri ve zevkleri mi önemli sanki biz neciyiz acaba düşüncesizlik ediyor kocan 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Kabul etmezlerrrrrrrrrr. Erken bosalma problemi olan ereksyon prob. De yasıyor zaten hani 2. Filan deimşer de 2. Ye belli bir zana sonra ereksy olabildiği için gene aynı oluyor. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 517 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.