0 oy
241 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,272 puan) tarafından

Dolap uygulamasından satış yapanlar varmı? Ben hiç kullanmadım ama yakınlarım kullanmam konusunda çok ısrar ediyor. :)

Elimde takı malzemeleri var kolye bileklik yaparak değerlendirsem uygun fiyatlarla elimden çıkarabilirmiyim acaba? Uygulama nasıl kullanılıyor hiç bir bilgimde yok. Anlayanlar varsa şimdiden teşekkür ederim. 

4 Cevaplar

+1 oy
(487 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ben kullanıyorum cnm uygulama gayet basit ve güvenilir satışını yapmak istediğin şeyi fotolarını net bir şekilde çekip yukluyorsun teklif açık yaparsan teklif gonderebiliyorlar kabul ettiğin takdirde eline kalan miktarı da görüyorsun alım olursa karşı taraf ödemesini yapıyor siz gelen kod ile anlaşmalı kargolar dan birine veriyorsunuz basit bir sistem alan kişinin ürün eline geçince satış onayı veriyor sizin hesabınıza ücreti yatıyor onay vermese bile 3 gün içinde otomatik onaylıyor sistem mağdur olmazsınız yani ama komisyon ücretleri arttı bu aralar o yüzden çokda uğraşmıyorum artık ben giderse gidiyor :)

(1,272 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim. Şansımı bi deniyeceğim. Bişe kaybetmem herhalde :)
(487 puan) tarafından
Dene tabikide umarım bol satisiniz olur insanı oyalıyor gerçekten teklif gelince yada satış yapınca heyecanlı oluyor yani benim için öyleydi ama dediğim gibi bu aralar pek çekici gelmiyor çünkü satıcıdan da çok komisyon kesiyor ucuza bişey koysan eline birşey kalmıyor alacak kişiye kargo parasıyla beraber çok geliyor.. inşallah bir düzeltme yaparlar..
(1,272 puan) tarafından
Anladım inşallah düzelir.
-Reklam-
+1 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben satış yapıyorum, alışveriş de yapıyorum.. Satış yapınca dünyalar benim oluyor sanki çok heyecanlı :) :) :) 
(1,690 puan) tarafından
Ay dene o zaman ya valla inşallah bol bol satış yaparsın :) dolap uygulaması yüklü mü sende şimdi bak tarif edeyim sana
(1,272 puan) tarafından
Deneyeceğim kararlıyım. Evet yüklü ama hiç bişe yok ne alışveriş yaptım ne satış :)
(1,690 puan) tarafından
Bak şimdi satmak istediğin ürünlerin farklı açılardan fotoğraflarını çek.. Eğer kusurları varsa onları da çek.. Sonra uygulamaya gir.. Altta ortada sat yazan bir yer var oraya tıkla.. Sonra yine altta ortada +ürün ekle yazan yer var oraya tıkla.. Fotoğrafını çektiğin ürünün resimlerini çek.. Sonra sağ üst köşede devam yazan yer var oraya tıkla.. Kategori seçeceksin
Kadın-Aksesuar-Takı-Bileklik gibi.. Ürün başlığı yazan bir yer çıkacak önüne.. Oraya ürünün ne olduğunu yaz örnek veriyorum Ametist Taşlı Bileklik. . Sonra ürün açıklaması yazan yere de ürünü açıklayan şeyler yaz.. Örnrk veriyorum ürün hiç kullanılmadı, istenilen renkte ve taşta yapılabilir, çapı 15 cm, misineden yapılmıştır çok şık modeldir vs.. Sonra yine devam tuşuna bas.. Fiyat belirleyeceksin.. İstediğin fiyatı yazabilirsin.. Kargo alıcı ödemeli yap.. Ama yazdığın fiyat sana kesintili olarak gelecek bilgin olsun.. Sen 30 lira yazmış olabilirsin ama satış yaptığın zaman o sana 22 lira gibi bir fiyata gelecek..
(1,272 puan) tarafından
Çok iyi anlatmışsınız çookk teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. En yakın zamanda deneyeceğim.
(1,690 puan) tarafından
Rica ederim ne demek, helal olsun ❤️ şimdiden  hayırlı, bol satışlar
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla ben kullanıyorum üründe koydum ama yazan eden yok anca deli gibi bildirim geliyor başka birşey Yok
(1,272 puan) tarafından
Hadi ya takipçi falanmı toplamak gerekiyor acaba
(12,264 puan) tarafından
Sanırım öyle canım ne zaman dan beri ürün yükledim Yok Soran Eden
(487 puan) tarafından
Hiç satış yaptinizmi bilmiyorum ama her gün 1 ürün öne çıkarma hakkınız var satışını yapmak istediğiniz şeyi öne çıkarıp daha çok görülmesini sağlayabilirsiniz 20 satış sonrası bu hakkınız 5 e çıkıyor deneyin en azından görülür ve satılır inşallah
(12,264 puan) tarafından
Teşekkürler canım denicem henüz satış yapmak nasip olmadı
(487 puan) tarafından
Rica ederim cnm :)
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Satış yapamadım ama alma konusunda bu ara sürekli dolarayım. Etiketli ürünleri yarı fiyatına alıyorum neredeyse çok sevdiğim bi uygulama

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
0 oy
3 cevap 157 göst.

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...