0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar köydeki çocukları mahvettiler kimin çocuğunu duysam ishal kusuyor aynı şekilde benim çocuğumda suya aşırı klor atıyorlar sürekli bunun için su kesintisi yapıyorlar ve o klor 4 5 gün gitmiyor sudan sular bembeyaz muhtar atıyor kloru artık bu durum sinirimi bozmaya başladı ben hangi bigun hazır su alıyım köy yerinde gidipte çocuktan çıkamıyorum bizim bunyemiz kaldırıyor ama çocukların kaldırmıyor diğerlerinin umrunda değil çocukların durumu ama ilaç ilaç nereye kadar bağışıklık denen bişey kalmadı kızımda şikayet etsem nereye edicem ogrenilirse kaynanamgil baya seviyor o kadını bana çullanırlar adımı vermek zorunda mıyım? 

7 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
Adini vermek istemsen zorlmyolr sen sikayet et gelip baksinlar suya
(3,099 puan) tarafından
Nereye şikayet etcem peki canım bilgin varmı
(4,101 puan) tarafından
Cimere canin
-Reklam-
0 oy
(119,523 puan) tarafından
kiz erikli abone ol tlf su getirii
(3,099 puan) tarafından
Köy yerinde erikli ne arasın sevdaaa
tarafından
;:))))))kız köye kargo gitmiyo erikli su goturck sevdoş:))))güldürdün bni
(119,523 puan) tarafından
bacim sen abone ol kapina kadar getiriyolar ☺ meksikal. opjcuk
tarafından
:)))bende sni öptüm sewdos:-*** :)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyide kafasına göre atamaz ve klor dünyada şimdiye kadar insan hayatı için bulunmuş bir velinimet e
(3,099 puan) tarafından
Velinimette herşeyin fazlası zarar canım sudan 4 5 gün o klorun gitmediğini düşünsene arada bende ishal sıkıntısı yaşıyorum
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Haklısın isminin verilmesini istemiyorum diye belirterek cimere sikayet et
(3,099 puan) tarafından
Canım cimere internetten şikayet etcektim anne kızlık soyadı diyor annemin kızlık soyadını bilmiyorum
(10,978 puan) tarafından
Ara canım
0 oy
tarafından
Klor bilfigin camasir suyunun ana maddesi icirme yokmu temiz bi ksynak gidin doldurun
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hiçbişey olmaz et yinede
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cocugun mi onemli kayinvalidenin tepkisimi, isim verseler bile et. Cimere yazacaksin ya da cimer sikayet no yaz netten, telefon edip sikayet et. Bulundugun ilin mavi masasi vardir, onun nosunu netten bak onlar ilgilenir belki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 526 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 234 göst.

381,401 soru