0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Göz yaşı kanali tıkalı olan bebeği çocuk dotkoru mu görmeli göz doktoru mu kızlar? 

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Goz doktoru ama bi sakincali durum dgl canim benim bildigim
tarafından
aksine gözyaşı kanalı tıkanıklığı bir cok sıkıntı yaratabiliyor
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Göz doktoru canım. Bizimkini de o gördü
tarafından
Tikalimiydi sizinde canım nasıl tedavi verdk
tarafından
Kuzum doktor göz pınarlarına masaj önerdi bir de antibiyotik bakteri kırıcı verdi hafifledi ama tam geçmemişti sonra YouTube'da Osman gönülal diye çocuk doktoru var ona sordum göz tıkanıklığı nasıl geçer diye anne sütü damlat içerisindeki proteinden ötürü o kanalı açar dedi danlattıgim günden beri gözle görülür bir şekilde kayboldu şu an çok çok az kaldı yani anne sütünün yararını gördüm
tarafından
Allah allah bütün doktorlar anne sütü damlatmayin der ilk defa duydum anne sütü damlat diyeni şifa olur inşallah kuzuya bakalım bende götürebilirsem doktora ne diyecek
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Benim oglumda vardi bi kac kez cocuk doktoruna gittik verdikleri ise yaramayinca goz foktoruna gittik canim onun verdigi goz damlasi sayesinde kurtulmustuk
tarafından
Anladım canım senin bebeğinin gözünden de turuncu ya dönük renkte çapak olur muydu
(6,810 puan) tarafından
Evet canik hemde surekli oluyodu ben ilik su pamuk ile siliyodum aradan yarim saat gecmeden oluyodh kuruyodu tekrar siliyodum
tarafından
Aynı benim oğlumun da öyle doğdu 3 yada 4 . Gündü başladı gözü akmaya bir aylıkken aile hekimine götürdüm krem damla verdi geçirmedi
(6,810 puan) tarafından
Yok canim gecmiyor ki bizimki biraz uzun surmustu ama damla sayesinde git bakalim cocuk doktoruna bi baktin olmadi goz doktoruna git gecmis olsun
tarafından
Göz doktoruna yakın tarihe hiç randevu yok zaten ya olmadı bi çocuk doktoruna mı gotursem  hangi ilacı yazdılar size
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Ben daha cok olmadı Dr götürelim göz Dr a benim oglumda hiç gözyaşı dokmez dikkatimi cekti bebeklerin tıkalı olur ama korkma açılır dedi 
tarafından
Anladım cnaim benim oğlanın gözleri çok capaklaniyo aile hekimi damla verdi geçirmedi de tekrar doktora götürecem şimdi
0 oy
tarafından
benim kizimda da var göz doktorundan randevu aldık canm 
tarafından
Bende göz doktorundan alayım randevu en iyisi canım ama mhrs de yetkili olduklarımda oğlum çıkmıyor nasıl randevu alicam onun için?
tarafından
mhrs ayarlar bölümünde yetkili olduklarim diye bir yer var oraya bi bak istersen ayarları falan kurcala canm benim başıma gelmedi boyle bisey bilemiyorum
tarafından
Baktım cnaim da çıkmıyor 182 yi aradım ondada randevu yok
tarafından
geçen gün burda biri daha diyordu aynisini canım yaa e nabizdan onaylatmak mi lazimmis neymis tamda bilmiyorm
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Islak bir bezle düzenli masaj yapınca geçiyor canım çocuk doktoru da göz doktoru da aynı şeyi söylüyor
tarafından
Masaj yaptım canım hemen hemen bir haftadır yapıyorum damlada verdi aile hekimi ama fayda etmedi
(1,787 puan) tarafından
Canım o zaman direkt göz doktoruna götür onlad daha iyi bilir bebişlere ne yapılacağını
tarafından
Öyle yapayım canım çok sağol
0 oy
(94 puan) tarafından
Aynı sorunu ilk çocukta yaşadım sakın çocuk doktoruna gitme verdikleri damla bi işe yaramıyor. Göz doktorumuz damla vermişti  bi de masaj yaptım geçti çok şükür 3 ay çocuğum hep çapaklıydı verdiği damla da fusix viskoz Du 
tarafından
Benim oğlumun da 1 aydır gözleri çapaklı göz doktoruna randevu yok olmazsa bi çocuk doktoruna götürecem canım belki doğru tedaviyi verir
(94 puan) tarafından
Götür canım ama bazı damlalar 5 gün falan kullanılıyor bana ondan vermişlerdi bi işe yaramadı bu damla ise sürekli kullanılabiliyor dedi göz doktoru gecene kadar kullan dedi çok şükür geçti masajla birlikte. Sn randevunı al alabiliyorsan
tarafından
Randevu yok devlette canım olmadı özel e götürecem
0 oy
tarafından
Goz yasi kanali tikali oldugunda enfeksiyon olusuyo salzyom kisti cikiyo canim benimde tikaliydi salazyom kisti cikti ameliyatla aldirdim gecen sene 
tarafından
Bi doktora götürelim bakalım ne diyecekler canım sanada geçmiş olsun
tarafından
Saol bebegim ama zor bisi degil zaten damlayla uyusturup aldilar normal masajla kremlede geciyoduda benim ki biraz fazla inatci cikti insallah seninkinde cikmaz dikkatli ol masaj yap oralara
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Göz doktoru görmeli cnm bnmki 7 aydan sonra açıkdı hep götürdüm bi damla verdi ve masaj yap dedi öyle öyle geçti açılmasaydı amaliyatla açıcaklarfı
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Göz doktoruna geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Amin inşallah canım benim allah razı olsun
(1,381 puan) tarafından
Cümlemizden Allah razı olsun canım benim üzülme benim kızımın da oldu geçti 3 günde geçti damla verdi bide masaj yap dedi Dr gösterdi nasıl yapılacağını umarım sizinki de en kısa zamanda geçer
tarafından
Inşallah canım benim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
0 oy
5 cevap 197 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yigidim_33 (693 puan) tarafından soruldu
0 oy