+1 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Yani sinirleniyorum artik nehir yapma hayır diye kiziyorum. Dudagini bukuyor kafasini egitor sonra tekrar yapmaya basliyor ya sinirim bozuldu nezaman unuttucak nasil unutturcam sinirlenince dah cok yapiyor goren niye kendine vuruyor diyor

13 Cevaplar

0 oy
(120,755 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
kuzeyde bi kac ay herseye kafa atiyodu geciyo kiz 
tarafından
Eminmisin nasil yani nasi atiyordu
(120,755 puan) tarafından
sinirlendimi koltuga duvara haliya kafasini vuruyodu cok poat actim gecici dediler gecti valla
-Reklam-
+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Hic elleme vurdugunda kizma tepki verme verdikce yapar yaptigi an baska seyler ile kafasini dagit vurunca cama bak aaa bak kus felan de mesela ama kizarak hayir yapma dersen yapar
tarafından
İnsallah azom ama soyluyorum
+1 oy
(2,794 puan) tarafından
Görmezden gel üstüne düşünce daha fazla yapmaya meyilli olur ilgilenme 
tarafından
Tamam ozaman
0 oy
(2,360 puan) tarafından

Oyle yapmaya başlayınca ilgisini dağıt eline birseyler ver Asel de saclarini çekiyor sonrada ağlıyor bende sinir oluyorum kafaya takınca vazgeçmiyor 

tarafından
Ya oyle bir bagirdimki hayir diye dikisim oynadi yerinden artik sinir olmaya basladi
(2,360 puan) tarafından
Yok kızma kizinca inatlasiyor eline birşey ver hemen
0 oy
tarafından
Kendine zarar vermesini engelle bi sure boyle devam eder yavrum 
tarafından
Canimi skiyor bu hareketi niye kendine vuruyor dyorlar
tarafından
Kiz alide o yaslardayken vururdu her cocukta vardir o hatta eltimin kiz duvarlara kafa atiyodu resmen donemleri var bu bebelerin :)
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Benim oğlumda sinirlenince kafasını yere vuruyo bı ara böyle şeyler yaparlar ama büyüdükçe onu unutuyolar 
tarafından
Ay nebilim millerde bana niye vuruyor diyor
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bazı çocuklar sinirden yapıyor güzel bir dille söyle kızarsan inadına yapar Gene
tarafından
Tamam canim
0 oy
(4,857 puan) tarafından
Oğlumda yere peteklere bize koltuğa bulduğu her yere kafa atıyordu kendi kafasına yumruk tokat vuruyordu oğlum grip olmuştu doktora gittik sonra bu durumu anlattım dudağında kanatmisti falan diye anlattım doktor dediki takip et sen hayır yapma demeye devam et eğer ki hala devam ederse birakmazsa yapmayı bana getir seni ürolog mu nörolog mu ne varmış oraya yönlendirecem dedi sende takip et eğer birakmazsa bı götür doktora şuan 18 aylık çok şükür bıraktı kafa faan atmayi
tarafından
Anladim canim
0 oy
(6,200 puan) tarafından
O kendine vurunca onunla ayni hizaya gel,goz iletisimi kur ve kollarini tutup,yanlis bir sey oldugunu anlat sen kizarsan o daha cok yapar Baktin yalmaya devam ediyor umursama umursarsan eger dikkat cekmek icin surekli yapar
tarafından
Aynisini yapiyotum dediginin kizim hayir boyle yapmıyoruz lutfen hayir diyorum el isaretimle belli ediyorum ben oyle yapunca aynisini tekrsr yapıyor maladef
(6,200 puan) tarafından
O zaman hic umursmma bile
0 oy
(1,471 puan) tarafından
Çok zor bir durum fakat geçici benim kızım kafasını sallıyodu çok korkmuştum Dr gittim bişey yok dedi şimdi azaldı hatta dün hiç sallamadı bugün de yok ilgisini dikkatini dağıt fakat senin sakin olman lazım üzülme inşallah en kısa zamanda geçer Allah'a emanet olun 
tarafından
Coksagol arkadasim sende Allaa emanet ol
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Canım ne yapacaksın sana soyliyum 

Kendini tokatladigu zaman dikkatini dagit aaa bak burda ne var aaaa

Ayağına ne oldu bak elimde bu var aaaa bakiyim bakiyim de böyle şaşkın bir şekilde ise yaracak tır canım dene mutlaka
tarafından
Tamam canim yapicam
0 oy
tarafından
Görmezden gel canım dikkat çektiğini anlarsa jiç bırakmaz 
tarafından
Sanirim artik anladi :(
tarafından
Unutur o küçük daha umursama hiç biraz uzun sürer belki ama unutur
tarafından
İnsallah bakalim dogru elbet unutur
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Benım kızımda vuruyordu sonra ben hiç vuruyosun bile demedim kendine vurmaya baslayınca hemen baska bişeye cektim dıkkatını yapma etme demedim tabi bu 4 5 ay sürdü sonra geçti 
tarafından
Tamam ozaman oyle yapiyim. Esimde bende yapma diyoruz cunku

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 261 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fatmanihan (174 puan) tarafından soruldu