0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1,5 yaşında son 2 aydır çok sinirli bir şey isteyip elde edemediğin de hırçınlık yapıp zarar veriyor hem kendine hem bana kafa atıyor saçını başını yoluyor kendini yere atıp ayaklarını yere vuruyor şu son zamanlarda çok tuhaf tuhaf hareketleri var ne yapacağımı şaşırdım kızlar umarım geçicidir bu

3 Cevaplar

0 oy
(1,774 puan) tarafından
Aynı eşimin yegeni istediği olmadımı çığlık çığlığa gören dicek çocuğa eziyet ediyorlar ama yalandan yere aglıyor bağırıyor 2 yaş sendromu diyorlar ama kendine zarar veriyor annanesi bakıyor kadına ne bulursa atıyor 3 yasına girecek hala devam ediyor kaç aydır 
tarafından
Mesela kendini yere attığı zaman ya da bana vurduğu zaman diyorum mesela anne uf oldu bir daha yapma kızım annenin canı acıdı diye bakıyor böyle anne cici diyor sonra tekrarlamıyor belirli bir ara geçtikten sonra aynı şekilde yine yapıyor umarım geçer doktorunu arayacağım birazdan
(1,774 puan) tarafından
Aynısı nı yapıyor sadece 5 dk üzülüyor sonra bi anda çığlık çığlığa aglıyor yalandan
tarafından
Evet kuzum Allah yardımcımız olsun çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçicek kuzumm Geçicek bende 17 ayda açmıştım bu postu kendine zarar verip kapı parke beton koltuk her yere öyle bir vueuedu ki kafasını eyval deedim bayılacak. Dikkatini dağıtmaya çalış o bunu yaptığında ayyyy acıdı amann yapma diye tepki verme ki bunu kullanmaya başlamasın sen pes etme 
tarafından
Oy canım nasılsın iyi misin:)

Umarım geçer canım yok pes etmiyorum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ona bu tür sorunları atlata bilsin diye ama bakalım artık hayırlısı doktorunu arayacağım birazdan
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Canım kızınla oturup evicilikdir konusmadır kitap okumadır güzel iletişimdir yapıyo musun bunları, aslında bu cocugun sana olan öfkesi, bi ara da benım kızım bana vuruyodu araştırdım ben annenin cocuga fazla otoriter davranması yapma etme demesi yani ve saygısızca davranmasından dolayıymış önce sen cocuguna karsı davranıslarını değiştir 
tarafından
Neler neler yapıyoruz gün içerisinde kendisi ta ki gece uyuyana kadar babası ben saat başı ilgilenen bir insanız eğitici kitaplar olsun öğrenim kartları olsun top oynaması aklına ne geliyorsa bütün aktiviteleri ben yapıyorum onunla zaten iletişim kurmaya öğrettik 15'e kadar sayı saymaları telefonda nasıl konuşulur insanlara nasıl hitap edilir hepsini sana oturur anlatır on da bir sıkıntımız yok Bizim sadece vermek istemediğimiz şeyleri elde edemediği zaman kendini yere atıp hırçınlık yapması
Anne ve babasından güzel eğitim alan bir çocuk halbuki işimi gücümü bırakıp onunla ilgilenirim ama dediğim gibi tek sorun hırçınlık yapması
(2,047 puan) tarafından
Benım kızım gecen gün bas bas bağırıyo ama sadece bağırıyo Allah Allah dedim bi tepki de veremedim sonra dedim ki o an ağladıgında için seni anlamıyorum söylersen ne istediğini anlarım dedim durdu bi an yüzüme baktı ve mommurma dedi yani dondurma istiyormus o yüzdenmiş, yani acaba anlaşılmadıgını mı düşünüyor da cocuk bu kadar hırcınlıgı ondan

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 157 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu

382,887 soru

11,461,551 cevap

35,049 kullanıcı

...