0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bez den cikarmak istiyorum ama nasip yapcam direk bezi cikartimmi baglamimi ciplakmu olsun çocuk ay bana akil verin ya

3 Cevaplar

+1 oy
(2,840 puan) tarafından

önce tüm halilari kaldir:woot:

tarafından
Aaaajajhhahahahahahahahahaahah vallah ya bende onu düşünüyom ya halıya yaparsa napsam ki bezi baglasammi
(2,840 puan) tarafından
baglama ama surekli wc tut canim benim bi sure sonra alisir
-Reklam-
0 oy
(6,796 puan) tarafından

:ermm: ben bağlıyom 10 dk bi 5 dk bi çiş diyerek lazımlığa zorla oturtuyom, Allah sabır versin bizlere ( Amiiiiiiiiinnn) bu gidişle 1 yılı bulur bizimki:'( 

(6,796 puan) tarafından
Eee tabi bezi çıkartıp oturtuyom:)
tarafından
Bu çiş valan demiyor   evin içinde bez cikartiyormusunuz acaba yoksa sadece tuvalete goturuncemi cikartiyorsunuz canım
(6,796 puan) tarafından
Çişin ç sini bilmez zorla götürüp hemen çıkartıyom, yada küçük pet şişeye yaptırıyom eğer durursa içine küçüğünü yaptır benim gibi:) pipiyi kat içine..
0 oy
(119,427 puan) tarafından

puuhababa beroo yeni maceralara atilma laa daha yeni boguldun :D

(6,796 puan) tarafından
Sevda sünnet düğünü yapta buradakileri tümünü çağır gelek kıız:)))))))))
(119,427 puan) tarafından
valla len herkez 1 ceyrek taksa ben kose olurum ☺
tarafından
Ay bezden cikarmak ne zor Muş ya ahaha benimki lazimliga ters oturuyir ayağını koyuyor nenn diyor araba saniyir daha onu duz oturtamadim ya
(6,796 puan) tarafından
Berivan valla aynı huyları bizimkiyle:) 1 hafta lazımlığı benden köşe bucak sakladı aldığımızda, 2.hafta alkış yaptık donla her oturduğunda, 3.hafta bezi anca çıkartıp ağlaya ağlaya oturuyor çizgi film izlerken bazen lazımlığa yapar:) valla ben 4-5ayı gözden çıkardım inşallah öğrenir.
tarafından
Benimki bir ay sürer bence canım ters biniyir bu araba gubi ayağını sokuyor içine daha hiç yapmadi   lazimliga bu gidişte çok zor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 147 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
11 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kmeltem86gmail.com (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
14 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busesndr (9 puan) tarafından soruldu

380,588 soru

11,395,130 cevap

34,912 kullanıcı

...