+1 oy
182 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Çikolata  soslu kurabiye yapacağım  üstüne pasta süsleri doksem olur mu 

Birde bebeğimin  doğum gününe bi kaç gün var henüz .  Ben şimdi yapıp pisirsem  bunları  buzluğa koysam olur mu, eğer olursa doğum  gününün  olduğu gün kac saat önceden çıkarmam gerekir  ya

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum gününe bir gün kala yap akşamdan bence daha güzel olur önceden yaparsan saklama kabında saklaman lazım yoksa yumuşar asko
tarafından
Ya teşekkür  ederim
tarafından
Bende evde çok yapıyorum yarım saatte oluyor zaten konserve şişesine koyuyorum bayatlamiyor bı misafir gelincede hemen çıkarıyorum hazır gibi sunuyorum önlerine güzel oluyor
tarafından
Ha yapım kavanozda kalsın o halde hiç buzluğa atmim
tarafından
Ama çikolata soslu yapacaksın ya ister istemez şekli bozulmasin dikkat et yada büyük saklama kabına at öyle buzdolabinda sakla daha iyi olur senin için
tarafından
Haklsın çok saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurabiye tarifi bilmiyorum ama yapıp soğuduğu zaman kavanoza koysan bisey olmuyo ben öyle yapıyorum tatlı tuzlu kurabiye yaptığım zaman bi hafta dayanıyor . 

Bilenler vardır umarım 
tarafından
Aaa o halde bende yapsam hiç buzluğa koymim  kavanozda kalsın pazar gününe kadar
tarafından
Evet canım buzlukta denemedim ben hiç ondan eltimde gördüm oda koyuyordu , hatta o fazla yapıyor bi iki hafta dayanıyor
tarafından
Ya çok teşekkür ederim ,şimdi nickname  ne bakt8m .inşallah en kısa zamanda bebegin olur  kavuşursun ona harika bir anne olacağına eminim dilerim em kısa zamanda Allah sana çok hayırlı mükemmel  bir evlat versin❣❣❣❣❣
tarafından
Allah razı olsun bitanem ♥️
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim .
Kurabiyeleri kavanoza koyunca güneş almayan bi yerde beklet canım . Buzdolabına koyma belki nemlenir , mutfak dolaplarında yer varsa güneş almayan dolaba koy
tarafından
Çok teşekkür ediyorum ⚘⚘⚘⚘
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Canım bence riske atma bir gün önceden yap yumuşayabilir emegin çöp olmasın 
tarafından
Doğru diyorsun saolasim
0 oy
tarafından
Dolaba hemen atma bence şans ya dolap kokusu fakan olur 
tarafından
Ay evet haklsm
0 oy
(3,675 puan) tarafından
Bence pasta süsü dökme canım sade kalsın yapmacık duruyor öyle tadı da güzel değil
tarafından
Aa tamam çok teşekkür ediyorum
0 oy
(118,488 puan) tarafından
kiz kurabiye zor degilki 1 gece onceden yap gitsin
tarafından
Çok sağol.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ayyy aynı şeyleri düşünüyoruz bende hazırlık yapıyorum neler yapicaksin birbirimize fikir verelim 
tarafından
Aklıma kurabiye geldi şimdilik,  makarna salatası birde

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap 74 göst.
30 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 475 göst.
3 Ekim 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 480 göst.
16 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Taha'nın Annesi (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
2 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,298 cevap

34,514 kullanıcı

...