0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Kızlar diger tarafa yazamadım bi türlü olmuyo 39 haftaligim sürekli büyük tuvalet isteğim var gidiyorum yok bise gaz dolu sanki karnım sabah çıktım wc ye ama bu tuvaletim varmış hissi beni mahfetti makat im acıyo artık sancı çekerken basur olucam diye korkuyorum napsam ya 

4 Cevaplar

0 oy
(385 puan) tarafından

Çok ıkınma kendini zorlama Allah korusun günün gelmek üzere zaten erken doğum gerceklesir Dr a git gaz giderici versinler yemeklerine kimyon at ye gazını rahat atarsın kabızlık suan  normal sıvı tüket birkaç gün katı gıdalardan uzak dur süt iç 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Canım bak doğum zamanı büyük tuvalet isteği varmış gibi görünüyor yani belki doğumundur sana öyle geliyodur bence bi doktora görün 

0 oy
tarafından
Bebek asagda ondan galiba canimm. 36.haftadayiz bndede öyle vallh
0 oy
tarafından

Buyuk tutuvalet istedgi dogum bbasladiginda olur sanki yapacakmissin gibi zorlama olur be egin basi makata baski yaptigi icin olur o..ben sancibodasindayken tuvaletim geldi tuvakete gotcem altima yapcam diye bagirinca beni hemen dogum baslamis cocugun basi gornuyo diyip doguma alalmislardi...bence hemen bi hastaneye git 39 hafta dogum yayapabilirsin 

İlgili bir soru bulunamadı

376,965 soru

11,281,878 cevap

34,684 kullanıcı

...