0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar biz oturdugumuz yerden izmire dogdugum yere tasinmayi dusunuyoruzz doguma 2bucuk ay kaldii dogumdan once yerlesmek istiyoruuz.

izmirde oturup esinin fabrikasi yada yakinlarindan duyan eleman alimi yapan yerler varmii. esimde hem forklift ehliyeti var hemde kasapp simdiden tiskuurr ☺

5 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
size is yok oturun oturdugunuz yerde :D 
tarafından
suss kiizz deme oylee anamgilin yanina tasincazz daha ne isteriim :D kurtuluomm buralardann
(2,181 puan) tarafından
hadi hayirlisi bakalim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşimin teyzesigilin tesisleri var kasap arıyorlar Mersin'de olsaydiniz alırdık :)

tarafından
tuuhh sansimizaa :)) nasipp canim
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Canim izmir aliaga nemport limaninda araniyor eleman kocaer habas filan devamli eleman ariyor bi bak istersen kamyon ehliyeti varmi varsa Eger habas hurda kamyonuna baslar hemen geri yoksa bile calistiryolar ama soylemezse tabi:) 3binden basliyo maaslari
tarafından
yok kuzum ya tek forklift kullanabilio baktim simdide iki ilanj var oda baska sekilde eleman ariyorlar aliaga hem uzak bornovaya servisi falan yoktr
(2,840 puan) tarafından
Kocaer ve habasin servisi var canim izmirden aliaga tarafina bence baksin is mutlaka vardir
tarafından
nette ckmio oralara ait is ilanlarii kuzuum soyledim bakalm arick sorcakk ins vardiir
(2,840 puan) tarafından
Insallah canim hayirlisi olsun
tarafından
aminn canim sagolasiinn
0 oy
(903 puan) tarafından
Manisa da oturuyoruz eşim İzmirde doğalgaz da çalışıyor.orda CMs diye bi fabrika varmış İzmir Çiğli deydi galiba 650kisi alcaklarmis.oraya tasinabilsek eşim basvuecakti ama olumlu görünmüyor şuan.bu fabrika işçisine sahip çıkan ve maaşı iyi olan bi fabrika bi gorussun bence hayırlısı olsun hakkinizda canım bebisin bereketiyle gelsin 
(903 puan) tarafından
Evimiz yok oraya gidersek kira olacak bide eşimin babası sogutuyo sürekli esimi gitme falan.çünkü eşim giderse onların eli kolu da gider.herşey eşime bakiyo bizi buraya götür ahmet sunu al ahmet şu ahmet bu ahmet. zorlarina gidiyor bide gitme isi olursa evdende ayrilcaz ya
tarafından
kendi menfaatleri icin evladinin gelecegini engelliyorlar yazikk yaa .
(903 puan) tarafından
Allaha havale ettim.sabir cekiyoruz Allah sonumuzu hayırlı etsin
tarafından
amiinn canim amiinn ins sizde.en kisa zmanda.kurtulursnuuzz
(903 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnnnnnnnnn :))
0 oy
tarafından
Sorun hakkında hiç bir fikrim yok ama Allah yardımcınız olsun canım. 
tarafından
amiinn canimm allah razi olsuunn sagolasiinn

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 288 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 522 göst.
0 oy
15 cevap 627 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 521 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu

382,993 soru

11,464,406 cevap

35,061 kullanıcı

...