0 oy
264 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Civil de mi yoksa e bebekte mi daha rahat alışveriş yapabilirim hepsini Bi anda almak istersem hangisini tercih etmem Lazım tecrübeli anneler :)) 

14 Cevaplar

0 oy
(4,575 puan) tarafından
E bebekte daha çok seçenek var civil ise daha uygun fiyat olarak bence. 
tarafından
Ya ikisi birbirine çok uzak ikisi de avm içi olsa keşke ikisine de bakardım
(4,575 puan) tarafından
Aynen bende civil bize daha yakın diye civilden yapmıştım alışverişi. LC Waikiki'den bebek için bir kaç kıyafet hediye geldi ama onlar da güzel.
-Reklam-
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Cıvıl fiyat olarak uygun
tarafından
Uygunluğu çok önemli değil canım, babamız biraz bonkör evladına :))) en kapsamlı hangisi sence:)
(1,464 puan) tarafından
E Bebek o zaman:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Civil çok kötü ya oğlumun dogum günü kıyafetini aldım ordan güzeldi ama kalıpları çok küçük. Eşofman altları çok kötü hep tüy veriyo bacaklarına. E bebeğin kumaş kalitesi çok çok iyi ama inanılmaz kalıpları küçük. Şuan 14 aylık olcak oğlum 4 yaş giyiyo düşün alt üst takımını. Acayip küçükler 
(9,128 puan) tarafından
Senin oğluş mu tonton kız yoksa :) 14 aylığa 4yaş cok fazla geldi. Bende hep e bebekten alırm
(25,224 puan) tarafından
Biraz boyu uzun kilosuda var accık ama abartı değil öyle. Ama gerçekten çok dar ya :D
(9,128 puan) tarafından
:D civil baya dar ama onda hem fikiriz :) 4 yaş alınca kolu fln uzun gelmiyor mu
(25,224 puan) tarafından
Yok gayet rahat oluyo 1 tane aldım daha 4 yaş olarak zaten waikikiden aldım hep alışverişini yazlık. Orda 18-24 ay aldım mesela onlar gayet rahat oluyo kalıp olarak
(9,128 puan) tarafından
Aynen lc nin kalıpları tam oluyor cidden :)
0 oy
tarafından
Ben e bebek ciyim ") geniş fiyat ve urun yelpazesi var 
0 oy
tarafından
E bebek kalıpları cok dar benimde ilk hamilelik orada alisveris yapiyim dedim sadece bir kac zibin aldim o kadar. Sadece adi var birde pahalı civil daha iyi bende orada alisveris yapicam
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ben civilde pek uygun fiyata bişey bulamadım ama e bebekte düzenli indirime giren şeyler oluyo 

Ama civildede park beşik ve bebek arabası uygun geldi bana

Ara ara gidip bakarsan e bebek güzel derim
tarafından
Oda, yapmak istiyorum ben o yüzden beşikle işim yok canım Bi anne yanı sepet alacağım o kadar bebek arabası e bebek te görmüştüm baya, da hoşuma gitmişti keşke ikisi yakın olsaydı ikisine de uğrardım :)
0 oy
tarafından
Civilim civjlim:)))ben ordan aliyoree
0 oy
(118,978 puan) tarafından
ikisininde kaliplari dar ozellikle civilin cok dar
0 oy
(53 puan) tarafından
Canım bende liste yaptım ebebekten aldım her şeyini (bebek-anne bakım ürünleri hariç)o kadar güzel kaliteli ve uygundu ki anlatamam kesinlikle ama kesinlikle ebebek derim. Tekstilde indirim var şuan zaten mağaza internet mağazasına göre daha uygun. Sağlıkla gelsin bal kuzular.
0 oy
tarafından

LCW :D civil de fiyatlar bi nebze uygun kalite orta ebebek bi tık daha iyi fiyatlar bi tık daha yüksek. Lcw kaliteli fiyatlar da iyi yani düşük diyemeyeceğim

Ha ikisinden Biri derseniz de ben genelde ebebek tercih ediyorum daha ulaşılabilir bana o yüzden 

tarafından
Lcw yenidoğan için çok uygun şeyler yok sanırım canım :)
tarafından
Ha evet yenidoğan içinse kesinlikle civil derim
0 oy
tarafından
Civil guzel degil e bebekten memnunum
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kendi adıma söyliyim a dan z ye herşy e bebekten aldm çokta memnunm
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben e bebekten  alışveriş yapıyorum  daha  uygun  ve daha çok seçenek war  hemde  kaliteli ama civilde ki  gibi  her şeyi  sorabilecegin çalışan  yok 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ikisinden de alisveris ediyorum ama civilin mallari daha kaliteli

Ama lc waikiki bebek bölümü çok başarılı 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 342 göst.
0 oy
5 cevap 627 göst.
7 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
31 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 412 göst.
10 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu

377,139 soru

11,286,622 cevap

34,694 kullanıcı

...