0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından
Kızlar gebelik testi yaptım çok silik çizgi çıktı bende randevu almak için aradım gebe polikiligine yok normal kadın doğuma randevu aldm devlete yarına gitsem ne diyim bilmiyorum tersler diyede çekiniyorum 2 çocuğum 1 buçuk senedir olmuyordu 2 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim ilk defa bu kadar bakınca belli oldu test kaldıkça dahada koyulasiyo gitsem kan tahlili yaptırım diyirm bu arada sigortam yok kan tahlili içinde zaten 50 tl muayene ücreti vericem en azından belki yoksa tedavi içinde baktırırm 

2 Cevaplar

0 oy
(1,897 puan) tarafından
Neden tersleneceksin anlamadım

Bekle canm zaten gitmene pek gerek yok belki sigortan felan hal.olur birkaç aya muayeneye gidersin yoksa baya tutar 

İlla gideyim diyorsan git sağlık ocağına istersen onlar seni takip etsin kan alırlar vitamin yazarlar ileriki ayda nst bakarlar
(1,897 puan) tarafından
Evet var gebelik zaten adet gecikmis bazen kanda çıkmıyor zaten 2.5 gibi bişey çıkardı eğer gebelik olmasa öyle düşünüyorum canm bilmiyom ki adet olmazsan zaten haftaya tekrar kan ver
(153 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm olmuyor Bi tane daha bebis İnş olur
(1,897 puan) tarafından
Yarın eczaneden erken gebelik testi al kaliteli olandan 20 TL felan
Sonra at bana bı bakalım ne çıkıyor
Çoğu kişi var kanda çıkmıyor kiminin testtte çıkmıyor canm belli olmuyor sanırım hormonların etkisiyle
(1,897 puan) tarafından
Ne zamandır istiyriusn olmuyor canm benimde bir sene olmadı
(153 puan) tarafından
Cnm bugün biriktirdiğim parayla ovulasyon testi aldım bide kan tahlili yaptırdım çıkmadı o yüzden şu 4 tane daha ovulasyon testi var onlarıda yapım belki yumurtlama günüm bugündür Bnde pco var
-Reklam-
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Gebe polikliniği mi varmış :D Kadın doğum bölümü bakıyor zaten çoğu yerde. 

(153 puan) tarafından
Evet cnm gebe izlem polikiligi var onlar sadece bakıyor ama Bn hamilelik ten şüpheleniyorum desem kan tahlili isterimi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dyyg (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,582 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 379 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayselaras (222 puan) tarafından soruldu

386,159 soru

11,545,222 cevap

35,222 kullanıcı