0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından

Kızlar köydeyiz köy işi biliyorsunuz daha yorucu ve hersey elinle yapıyorsunuz biesürü yatak yünü yorgan yünü sonra eve gectık tek tek boyası halısı herseyını yıkadım sildim bugun de salonu temizledim kapıları boyadım boya aldıgımız adam tarif ettı ona göre yaptım vernikmiş ama verdıgı neyse kapıda bazı çizikler falan kapanmamış neyse geldı işin hakkından gelemiyon karaltın kaybolsun ALLAHIM bunları benım başıma nıye verdin falan falan sonra boyayı aldı kendisinkindede kapanmamış yanıma geldı su boyayı yap dedı bende hakkından gelemiyormusum bana nıye verıyon o kadar işi tek başıma yaptım hakkından gelemedim öylemi dedim ama çok zoruma gitti çok kırıldım hep böyle bı elıne saglık demez hep kusur bulup kavga çıkarır çok kırıldım :(

6 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Çık git evden soran olursa karaltım kayboldu de hiçbir işte yapma
(561 puan) tarafından
Karaltim ne ya
(25,224 puan) tarafından
İnan bilmiyorum ama kaynana karaltın kaybolsun dediğine göre iyi bişey demekki kaybolmasını istiyo :D
-Reklam-
+1 oy
(817 puan) tarafından
Valla herşeyi yaparsan böyle olur kusura bakma artık senin görevin haline gelmiş yaptıkların nasıl alıştırırsan öyle gider herkes kendi eviyle ilgilensin sen niye yapıyorsun ki hiçbir değerin kalmamış köle modunda geçmişsin anca eli ayağı tutmaz yada çok hasta olur anca o zaman yardımcı olurum onun dışında banane
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Oğlu yapsin sen beslememisin niye yapıyorsun 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ölsem elimi sürmem kendine ye iç otur niye yapıyon ki tabi bulmuş bunar
0 oy
(221 puan) tarafından
Cnm bisuru iş yapmışsın zaten boyayı da bırak Esin yada başkası yapsın öylede yarabamion boyledezaten
0 oy
tarafından
Yapma ya boşver eline sağlık demek bu kadar mı zormus ne var yani zaten elinden geleni yapıyorsun o da güzel söz söylese daha istekli yaparsın ama değmez 

İlgili bir soru bulunamadı

379,934 soru

11,373,652 cevap

34,856 kullanıcı

...