0 oy
838 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar.  Kaynanamın yeğeni dün gece trafik kazasında vefat etmiş. Yani kaynanamın kardeşinin oğlu.  Hiç içimden aramak geçmiyor. Ama annem sen yine boşver ara diyor yorumlara göre hareket edicem. 

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
C nolursa olsun aramalısın o kdaar da değil sonuçta ortada yas var
tarafından
Yaş fark etmiyor bnim için cnm normalde aramama taraftarıyım. Bende evlat verdim toprağa. Hiç birinin umrunda olmadı
tarafından
Büyüklük sende kalsın cnm belki utanirlar
tarafından
Yaş dwgil kız yas var dedim yanlış anladın beni
tarafından
Cnm ben arama taraftarı değildim zaten aramiycam teşekkür ederim.  Annem kafamı karıştırdı diye sorma gereği duydum.   Benimde  cenazem vardı ne aradılar ne sordular.  Bende aramiycam. Benim aramami bekliyor adım gibi eminim ama yine adım atan ben olmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesafeli bi şekilde konus
tarafından
Aramiycam cnm. Teşekkür ederim. Yine üzülen ben olucam
0 oy
tarafından
Araman gerekir canm 
tarafından
Aramiycam cnm sonra yine ben üzülüyorum
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Senin bebegine biseyler soylemis miydi kaynanan
tarafından
Evet cnm
(5,272 puan) tarafından
Ben olsam aramam
tarafından
Aramiycam cnm teşekkür ederim
0 oy
(616 puan) tarafından
İçinden gelmeyen hiç bişeyi yapma. Sebeplerin nedenlerin var. Ki bunlar anladığım kadarıyla basit şeyler değil. 
tarafından
Hiç basit şeyler değil cnm aramıyorum teşekkür ederim
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Boşver canım baş sağlığı dile gec büyüklük sende kalsın
tarafından
Aramıyorum cnm teşekkür ederim
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Valla isme bakmadan postu okudum ara basın sagolsn de kapat diyecektim ama ismini görünce bence senin kayanann hiç hakketmiyor bunu arama derim böyle insanliktan nasibini almamış insanlar insanlıktan anlamazlar
tarafından
Aramiycam cnm teşekkür ederim
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bence ara ki senin ne kadar vicdanli biri oldugunu anlasın sen Allah rızası için ara baş sağlığı dile kapat
tarafından
Omu anlayacak.  3 yıldır anlamadı cnm.bu saatten sonra anlasın diye uğraşmam
0 oy
tarafından
Baş sağıgı için aramalısın
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Önceleri de aranda ne var ne yok bilmiyorum ama geçmişe takili kalma ölümlü dünya işte bgun varız yarın yokuz ara baş sağlığı dile uinede
tarafından
Geçmişte benim kızım var cnm benim kızımı kaybettim onlar oh çekti.   Silinecek şeyler değil annem kafamı karıştırdı ama yinede aramiycam
(2,330 puan) tarafından
Neden oh çeksinler canım ki torunları sonuçta böyle bişey olabilirmi
tarafından
Onlar için değildi cnm
0 oy
(561 puan) tarafından
Ne yaşadığını bilmiyorum ama eger kotu seyler yaptıysa kayinpederi ara basınız sagolsn de aranmadi denmez 
tarafından
Kayinpeder vefat etti cnm. :(.    Dedesinler o umrumda olmaz sizin aradığınız kadar aradım der geçerim.  11 ay oldu bende kızımı kaybettim
(561 puan) tarafından
Basin saolsun canim nasil oldu yaa allahim kalanlara saglk versin cok zordur
tarafından
Gebelik zehirlenmesi geçirdik. 3 gün yaşadı
(561 puan) tarafından
Buda demekki senin sınavın inşallah bebegin cennette sana sefaatci olacak herkes birseyle sinaniyor seninkisi en acısı rabbim yardim etsin eksigini baska seylerle kat kat tamamlasin insallh canim
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kayınvaliden ile noldu bilmiyorum ama kaynananı değil dirrk cenaze evinden birini ara 
tarafından
Dayısını eşim aradı. Yengesi yoğum bakımda.  Başka arayacagim kimse Yok
(1,120 puan) tarafından
Gerek yok o zaman sana aynısı olsa o arar mıydı bu sorunun cevabına göre yap kuzum
tarafından
Aramadilar cnm cenaze me bile gelmediler benim kızım onların torunuydu bide oh dedi ler
(1,120 puan) tarafından
Ooo boşver ne arıcan o zaman
0 oy
tarafından
Öncelikle ölen kişiyi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun o yeğeninin ailesi seni aradımi zamanında aramadiysa sende arama
tarafından
Yok cnm arayan olmadı. Kaynanamin tarafından beni
tarafından
Ayy ozman sende hiç arama canım boş ver ölen öldü giti bi fatiha dua oku ölenin ruhuna sevabı gider
tarafından
Aynen öyle yapım cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Aman ben şu kaynananı hic sevmiyorum 
tarafından
Bende sevmiyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Senin yavrun vefat ettiğinde aramayan gelmeyen kadını neyuzle sen arayacaksın sakın sakin arama asla ama asla ben olsam iki cihanda elim yakasinda olur 

Bide taziye mi ileticem
tarafından
Bende aramak istemiyordum cnm annem olsun sen ara diye konuştu bende sormak istedim ama aramiycam.  Sonra yine ben üzülüyorum.  Gerek yok
(1,897 puan) tarafından
Sakın kız kafayı mı yedin senin evladın vefatindanasil aramadı gelemdi orayı anlamadım özel deilse neden öyle yaptı
tarafından
Cnm eşimle bizi ayırmak istediler. Kaç kere mahkeme lık olduk kızımı da onlar sebeb oldu tansiyon dan kaybettim en büyük eşimden para yiyemediler  dertleri büyük.  Başka olaylar da oldu. Çok ama çok karışık şeyler
(1,897 puan) tarafından
Anladım geçmiş olsun cnm
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ara bence bi birak o kotu olsun sen iyiliyinden vaz gecme .Allah da senin gonlune gore veriyor kalbinin guzelliyine
tarafından
Aramiycam cnm teşekkür ederim.   Sürekli herşeye rağmen ben adım atıyorum.  Benimde kızım vefat etti onunda torunuydu. Gelmedi aramadı bile o yüzden. Hiç yüz göz olmaya gerek yok
(3,853 puan) tarafından
Oylemi kendi torununa gelmedimi? O zaman haklisin arama ya .ben olaylari bilmiyorum kuzum o yuzden ara dedim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Normalde ara derdim ama senin kaynanan aranacak biri degl bosver kaynananin kardesini arayabilirsin onlara bassagligi dile
tarafından
Eşim aradı dayısını yengesini arayacaktim o da yoğum bakımda imiş. Oğlunun cenazesinden bile haberi yok kadının
(4,237 puan) tarafından
Yaa Rabbim şifa versin insallah
tarafından
Amin inşallah canım.
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Arama canım haketmiyor
tarafından
Aramiycam cnm teşekkür ederim. Bi an annem beynimi sulandirdi. Ama gerek yok
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla sana çok cetirmisler senin kararın ama arama 
tarafından
Aramadım cnm.
0 oy
tarafından

Böyle drumlarda benim annamda aynisini DYO aryorumda kız:)

tarafından
Aramadım ki ☺️
tarafından
Anladm bende armcm dycn annem DYO kotulukden bişey çıkmaz kötü olan kendine yapar bu dünyanın oteside var der asko ben arrm ondan

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 331 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,118 göst.