0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar küslük bana göre değil kim olursa olsun eşimle dün öğlenden beri küsüm konuşuyorum ama sürekli yazdığı için oda sinirden yazıyorum dunki olay şu kaynanamgil bazlama yapiyordu bana söyleyen eden olmadı bende inmem dedim bide gorumcemgille tartismistik yeni kaynanamda ona yapıyordu bende inmem dedim incen diye tutturdu hemde öğlen sicagiydi çok sıcaktı hava kızımı hastalatamam sıcaktan başına güneş geçer dedim eşimde söylendi durdu dünden beri sadece kızımın hastane işi için aradım o kadar ne diyorsunuz kızlar ha bu arada gururluyumda öyle suçlu olmamama rağmen özür falan diliyemem sizce barisiyimi nasıl barisiyim hadi bana fikir verin kızlar ya :))

9 Cevaplar

0 oy
(6,858 puan) tarafından
Kim suçlu bilemedm :)
(3,099 puan) tarafından
Canım bı kaç bişey dedi bide gorumcemgille bazı olaylar döndü kaynanam la ilgili biseylerde var çok uzatmadan yazıyım dedim işte bende haksızlığa gelebilen bir insan değilim
-Reklam-
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Kafana terligimin tekini firlatasim geldi :D

(3,099 puan) tarafından
Hahahah niye kiz
(2,374 puan) tarafından
Barış daaaa kocan o senin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Işin zor senin barışsan ne degisirki
(3,099 puan) tarafından
Canım küs duruncada üst üste yazıyor telefonumdab olcam valla dün dondu telefon onun derdine
0 oy
(120,138 puan) tarafından
uuuff me diyim sen bilirsin
0 oy
tarafından
Ortada biswy yok bacım.baris gtsin 
(3,099 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(928 puan) tarafından
Küsecek bişey bulamadım ki olayda bacım barış diyeyim böyle ufak şeyleri de takmayın dert etmeyin kendinize olur böyle şeyler küslük iyi değil küsmeyin 
(3,099 puan) tarafından
Şuan aynı evde değiliz işte canım uzakta o yoksa zaten bu kadar uzun küs kalamazdimki hatta birbirimizi yerdik sonra başımda bı saat nenem gibi konusacakti benimde konuştukları ninni gibi geldiğinden barisacaktim :D
(928 puan) tarafından
Bekle o zaman o dayanamaz arar zaten :))
(3,099 puan) tarafından
Faturası kapalı kız arayamiyor boyuna yazıyor wptan:D Wptan ariyo işte ben açmıyorum
(928 puan) tarafından
Kız madem arıyor açsana konuş adamla yeter
(3,099 puan) tarafından
Azcik burnu sürtsun istedim bu ara çok üstüme geldi ya hamileyim bide hormonlar tavan ondan sonra gün boyunca sinirli geziyorum
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Bilemedim içinden nası geliyorsa öyle davran 
0 oy
tarafından
Nasıl bu kadar uzun küs kalıyorsunuz yaa 
(3,099 puan) tarafından
Kız yanımda olsa kalamam Büşra uzakta diye bu kadar becerebildim hatta rekorum bu şuan:D
tarafından
Yaaa ben uzakta da küs kalamıyorum hahah hamilelikten büyük ihtimalle telefonda eşimle kavga ederdim sonra telefonu suratına kapatıp 5 dakika sonra arardım dayanamazdım
(3,099 puan) tarafından
Ben ilki başardım gurur duyuyorum kendimi ödüllendiricem:D
tarafından
Nasıl yaptığını bana da anlatsana bende gurur duyayım kendimle haahha kavgalı iken bile adama basınç gülüyorum
(3,099 puan) tarafından
Bende ilk defa başardım emin ol nasıl becerdim hala çözemiyorum:D
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Şeytanı aranızda yutmak istiyorsan devam et cnm  yok ben ebliliğimde rabbin rızasını talep ediyorum diyorsan kırıldığını belli et ve konuş
(3,099 puan) tarafından
Belli ediyorum zaten canım ama çok üstüme geliyor ya
(5,314 puan) tarafından
Hangi konualrda üzerine geliyor
(3,099 puan) tarafından
Hangi birini sayiyimki bir örnek whatsappa giriyorum ben yazmadım niye giriyorsun daha bir çok sey
(5,314 puan) tarafından
Peki bunu eşinizle sorguladığınızda size ne cevap veriyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
5 cevap 67 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,934 puan) tarafından soruldu

385,473 soru

11,526,643 cevap

35,197 kullanıcı

...