0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Oğlum ,9 da mama içti şimdi yarım saate uyutucam mama vermek istemiyom süt mu tok tutar daninomu 1 yaşında bu arada

16 Cevaplar

+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Danino vereceğine mama veya süt ver canım en azından daninoya göre daha sağlıklı daha tok tutar 
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Tabiki süt cnm
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ev yapımı yoğurtla bebe bisküvisini karıştırıp verebilirsin 
(3,055 puan) tarafından
Tok tutar mı benim oğlan pek biberon vermeden doymayan cinsten
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yogurt yedirsene kiz mama yiye yiye bi hal oldu bebeler :D
0 oy
(119,287 puan) tarafından
sute bebe biskuvisi kat ver bari kiz daninolar cok sagliksiz
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Sut tok tutar 
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Danino nedir ya onu neden veriyorsunuz ki :) mis gbi ev yoğurduna çilek ez yedir mesela

Kızm 22 aylık olacak sadece 2 tane yedi ondan onu da zaten isteuerek vermedim ağladı da oyle verdim

Tamam zehir değil ama yararı yok zararı var
0 oy
(289 puan) tarafından

Danino da nedir?

Ben yarı su yarı süt az şekerli muhallebi yapar yedirirdim. Hem besleyici hem doyurucu.
Veyahut az tereyağı içine bir domates rendesi yapıp hafif kavururdum sıcak su ekleyip üzerine irmik katıp tuzlu muhallebi de yapıp yedirirdim. Tok tutar. Danino nedir bilmiyorum canm.
0 oy
tarafından
2 yaşinda 1 yaşindan beri düzenli bir şekilde gece mutlaka yogurt ekmek yiyip yatar süt ve danino kesinlikle yok tutmaz sıkı yemesi gerekki gece deliksiz uyusun, danino saglıksız zaten onun yerine cici bebe süt muz, elma rendesi, yogurt pekmez, ezip ver hafif şeyler olsun 
0 oy
(4,224 puan) tarafından
 Ev yogurdu yapip verseniz daha saglikli olur, sutte gaz yapar gece kaliteli uyku uyuyamaz, tok tutsun istiyosaniz yogurda biraz yulaf katip verebilirsiniz hem de cok saglikli, bebe biskuvisi falan kendiniz yapmiyosaniz koymayin 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Meyve varsa evde muz süt cici bebe ezdir canım
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Yoğurt olabilir bence
0 oy
tarafından
Danino bende veriyorum ama tok tutmuyor arada cici bebe veriyorum o tok tutuyor da ilerde sağlığını riske atar diye cici bebeyi bıraktık bu aralar 
0 oy
tarafından
Muz kabugunu kaynat bi kaşık pirinç unuyla pişir ver bak nasl tok tutuyo bide uyku maması bi ara ben kızoma yapardım da şmdi yemiyo
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Pirinç unu ile gece tok tutsun diye muhallebi ver 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 987 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (752 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 253 göst.
4 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazenin (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 327 göst.
13 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu

379,621 soru

11,364,118 cevap

34,841 kullanıcı

...