0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Hayırlı geceler önceden anlatmıştım haber vermeden gelirler baskın gibi yine birkaç gün önce yine geldiler neyse enişte kızımın fotosunu çekmek istedi ben izin vermedim eşimde izin vermedi görümcemin yüzü düştü fazla büyütülmrden başka konuya geçtik fakat kızımın üstünde tek zıbın var arabasında oturuyor hava sıcak diye bişey giyfirmiyorum fotoyu başkalarına gösteriyor istemiyorum eşimin hatrına katlanıyorum haksızmıyım bu arada kızım 10 aylık huysuz diye evin içinde arabasıyla gezdiriyorum fikir verin yine çekmek isterse nedeyimm hayırlı geceler 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,452 puan) tarafından
Ya mesela ben hiç kimsenin çocuğunun fotosunu cekipte başkalarına atma ihtiyacı duymuyorum, bunu yapanlar neden yapıyo acaba ? 
(1,379 puan) tarafından
Bende anlamış değilim eşim arada kalmasın diye kibarca uyardım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Annesi olarak fotoğraf çektirmek istemiyorum saygı duymak zorundasın birdaha olursa bu kadar yumuşak uyarmam ve eşimde istemiyor :) 
(1,379 puan) tarafından
Haklısın inşallah bu duruma düşmem çok sağol :-)
tarafından
İnşallah bacım :)
+1 oy
(13,777 puan) tarafından
Enişte ne alaka çekecek ya. Hadi halası cekse ok ama kocası cekmesin bir zahmet birde mümkünse çocuk giyinmis olsun baskasinin yanında. Ben sort giydirmeye bile korkuyorum. Uyarmakla iyi yapmissiniz. 
(1,379 puan) tarafından
Yani aynen daha yeni banyo yaptırmıştım hava çok sıcak isilk çıktı arabasına koydum otursun diye haber vermeden gelince çat kapı ben bile zor giyindim çok anlayışsızlık çok yoruldum
+1 oy
tarafından
Nr yapicakmis çekip  tövbe tövbe..bende akşam üstü yuruguse gittim oglumunda aldım ..kayinvaldenin  kanguru vardı kızımı taşıyordu o..eve gelirken kadının biri diyo ay.ne tatlı getir biras seveyim..kayinvaldem olmaz.k.bakmayin yaklaştıran uzaktan bakın dedi..kadın diyo opmeyeccem ya ayağını sevcem..ayağınıza sevmeyin dedim..delimidir nedir..sinir oluyorum yaa..
(1,379 puan) tarafından
Doğru bu devirde kimseye güven olmaz
+1 oy
(3,551 puan) tarafından
Ne ****** insanlar var yahu. Kimseye izin verme valla bu devirde her şeyde bir pislik ararım. Enişte ne diye cekiyor ya. Biraz uzak durun . Samimiyet kurmayın anacım. Kim kime ne diye güvenecek. Öz anaya güven yok. Çekmesin mümkünse dokunmasına.
(1,379 puan) tarafından
Ben gitmiyorum onlar geliyor eşimde sıkıldı farkındayım arasa gelseler yine bu kadar sorun olmaz diye düşünüyorum
(3,551 puan) tarafından
Valla ben hepsi ile küsüm eşimde konusmuyor yapılanlardan dolayı. Ohh dedim öyle mi rahat basım. Mümkünse hep böyle devam etsin.
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ya ne diye küçük çocukların fotolarını çekip başkalarına gösterirler neyin metali neyin sevdası bu
(1,379 puan) tarafından
Bilemedim valla işim zor ben kimsenin çocuğunu sevemezdim bişey olur diye çocuk başka ya Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
tarafından
Aynı şeyi de canım izin verme 
(1,379 puan) tarafından
Asla vermem
0 oy
tarafından
Bence bebeğinizi enistesinin yanında öyle giydirmeyin bile.  Malum hergün neler neler duyuyoruz . 
(1,379 puan) tarafından
Çat kapı geldiler korkutmayın lütfen çok sıcaktı hava ama haklısın dikkat ederim çok sağol
tarafından
Korkutmak değil.  Gözlerimizi kapatarak doğruları yok sayamayız.  Sadece bir tavsiye siz bilirsiniz yani.
(1,379 puan) tarafından
Haklısınız tabi ki bu devirde kimseye güvenmiyorum
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ayy sakin izin verme canm azarla gerekirse hem açık açık sole habersiz gelmeyin die terbiyesizler
(1,379 puan) tarafından
Haklısın gelmeden arayın dedim yine aynı durum bilemedim evim herzaman toplu değil müsait olamıyorum ama anlamıyorlar yada inadına yapılıyor çok sıkıldım
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Halasıdır çeker de enişte çekse ben kızmam huylarını biliyorum az çok. Ama tek zıbınla evde yabancı biri varsa ben tutmam kız oğlan hariç zaten arabası yakıyordur cayır cayır onu 
(1,379 puan) tarafından
Arabasına mecbur koydum giydiremedim diye kendime çeki düzen verdim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 330 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
0 oy
17 cevap 387 göst.
17 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleksone (2,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 444 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,696 puan) tarafından soruldu

377,810 soru

11,308,334 cevap

34,739 kullanıcı

...